Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Për këtë arsye Kallashi do ta braktis Kosovën (Video)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Për këtë arsye Kallashi do ta braktis Kosovën (Video)” plus 39 more Express Rozë


Për këtë arsye Kallashi do ta braktis Kosovën (Video)

Posted: 06 Nov 2016 08:46 AM PST

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, është një ndër femrat më të përfolura nga mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Re e vjehërr kalojnë vikend të mrekullueshëm bashkë (foto)

Posted: 06 Nov 2016 08:19 AM PST

Nera dhe Ariana Fejzullahu me relacionin e tyre reflektojnë imazhin perfekt të marrëdhënies mes nuses dhe vjehrrës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara Kapo flet për largimin nga Top Channel: Më hoqën me lezet, e lumtur që ika

Posted: 06 Nov 2016 07:54 AM PST

Është diskutuar shumë ndryshimi i opinionistëve të "Top Show" dhe largimi i papritur i Sara Kapos dhe Valer Kolnikajt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një dush i “nxehtë” nga banorja e Big Brother (Foto +16)

Posted: 06 Nov 2016 07:36 AM PST

"Grande Fratello VIP" në Itali ka pasur një interesim të jashtëzakonshëm këtë vit dhe natyrisht një ndër arsyet është edhe ajo, Alessia Macari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi tregon se a është në lidhje dashurie (Video)

Posted: 06 Nov 2016 07:16 AM PST

Njihet si njëra ndër valltarët më seksi, e cila me punën që bën arrin të fitojë shumë para.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmenduria që e bëri Elvana Gjata (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 06:58 AM PST

Nuk njihet për skandale, as për afera dashurie, ndonëse prej vitesh flitet kaq shumë për një lidhje mes saj dhe këngëtarit e producentit Flori Mumajesi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda nuk e shikon nudo Visar Arifajn (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:56 AM PST

Linda Morina dhe Ana Kabashi ka qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën In and Out të emisionit Express Rozë, ku i kanë komentuar veshjet e artistëve tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi tregon se ku e bën gjumin çdo natë (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:47 AM PST

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka thënë se ndjehet shumë e paragjykuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina nuk ndalon së fyeri Edi Kastratin (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:34 AM PST

Ana Kabashi dhe Linda Morina janë këngëtaret që së fundmi kanë qenë të ftuara në rubrikën 'In and Out' të emisionit Express Rozë, për t'i komentuar veshjet e artistëve tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majlinda Bregu tregon anën e ndjeshme, ja si përqafon dashurinë e saj (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 06:22 AM PST

Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu ka publikuar një foto në rrjete sociale nga e diela e saj e relaksit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta pëlqen më shumë të jetë “ujë dhe sapun” (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 06:17 AM PST

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga kohët e fundit ka nisur të postojë mjaft foto në rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samanta tregon anën sportive (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 06:10 AM PST

Duket gjithnjë në formë, por këtë herë këngëtarja Samanta Karavella ka treguar një tjetër anë të saj, atë sportive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Meda flet për dëshirat seksuale – ky është ylli me të cilin do të kalonte një natë (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:02 AM PST

Këngëtari i muzikës pop folk, Meda, është treguar shumë i sinqert në një intervistë së fundmi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E diela e vonë e Lori Hoxhës (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:56 AM PST

Dita e sotme duket se ka qenë tërësisht relaksuese për trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani del në rrugë siç ka dalë nga dushi: Jam artiste (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:52 AM PST

Moderatorja e Top Channel Albana Osmani shquhet për stilin e saj të veçantë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tulat e Bleronës (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:48 AM PST

Prezantuesja Blerona Zeqiri kohën e fundit është bërë shumë e komentuar në rrjetet sociale, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish e fejuara e Getit dhe Dardan Berisha po fejohen? (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:47 AM PST

Basketbollisti i njohur Dardan Berisha dhe ish e dashura e reperit Getoar Selimi, Florenta Islami janë në lidhje tash e sa kohë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me linja shpërthyese Luana ka vetëm një pyetje...(Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:43 AM PST

Moderatorja e Top Channel Luana Vjollca ka treguar edhe njëherë linjat e saj perfektë përmes një fustani të ngushtë ngjyrë pudër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Para se Tuna të mbetej shtatzënë me Patris Berishën, flinte me Ylli Limanin (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:43 AM PST

Këngëtarja nga Shkupi dikur shoqërohej me Yll Limanin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina e fyen rëndë Elvana Gjatën, ja çfarë i thotë (Video)

Posted: 06 Nov 2016 05:41 AM PST

Ana Kabashi dhe Linda Morina janë këngëtaret që së fundmi kanë qenë të ftuara në rubrikën 'In and Out' të emisionit Express Rozë, për t'i komentuar veshjet e artistëve tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ceca: Jemi tronditur kur kemi kuptuar se Arkani është gjallë (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:39 AM PST

Pasi mediat në Serbi kishin publikuar fotografinë e Arkanit ku ishte fotografuar te varri i vet, Ceca – ish-bashkëshortja e tij, ka thënë për mediat serbe se është tronditur kur ka parë fotografinë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kastro Zizo prek një copë nga parajsa...(Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:36 AM PST

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet vogëlushja e tij Nia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Andrra Destani e ka zemrën plot...lumturia për të është kjo foto

Posted: 06 Nov 2016 05:29 AM PST

Këngëtari Sinan Hoxha duket më i lumtur se kurrë me familjen e tij dhe një fakt të tillë e ndan shpesh me ndjekësit e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Genc Prelvukaj tregon se kur do të martohet (Video)

Posted: 06 Nov 2016 05:27 AM PST

Genc Prelvukaj vite më parë i dha fund beqarisë së tij, por që u nda pas disa vitesh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna ka një mesazh për Cozman dhe atij nuk ka për t’i pëlqyer aspak!

Posted: 06 Nov 2016 05:24 AM PST

Gjatë së shtunës, Tuna më në fund publikoi videoklipin e shumëpritur të këngës "Bermuda", projekti i saj më i ri muzikor me tekst nga Ylli Limani, Bim Bimma dhe Mixey. Kënga duket se ëhstë pritur mirë nga publiku ndërkohë që klikimet sa vijnë e rriten, mirëpo, një gjë ka tërhequr vëmendjen e dëgjuesëve përsa i përket tekstit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Anxhela Martini gabon me veshjen...(Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:24 AM PST

Veçse është një nga modelet më seksi shqiptare me famë botërore, Anxhela Martini ka ditur gjithnjë të jetë në formë dhe e veshur me mjaft shije.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristin Prengaj e mirë në krevat dhe e keqe me...(Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:17 AM PST

Është një nga modelet më seksi të momentit dhe diçka të tillë e tregon në çdo pozë të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara Kapo: Ledri Vula nuk ishte tipi im, mëndjemadh dhe flirtues!

Posted: 06 Nov 2016 05:17 AM PST

Sara Kapo, protagonistja e këngës së re të Florit dhe Ledrit, ka treguar sesi është të punosh me dy nga emrat më të dashur për publikun. Videoklipi i këngës "Beautiful" është konceptuar për të treguar një pjesë të asaj që duhet të përballojnë njerëzit e sëmurë me kancer.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është performanca super seksi e Kallashit (Video+18)

Posted: 06 Nov 2016 05:15 AM PST

Valltarja super seksi, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku nuk ka hezituar të vallëzoj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harroj të gjitha femrat tjera, kjo është femra më seksi në Instagram (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:09 AM PST

​Ka në Instagram 7 milionë ndjekës falë fotografive shpërthyese. Është një modele, por suksesi i saj janë fotot nudo. Pozon në plazhe të mahnitshme, duke treguar forma të përsosura.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Paparaci në Kuvend/ Olta Xhaçka në krahët e Çuçit, Fufi personazhi i javës

Posted: 06 Nov 2016 05:09 AM PST

Edhe këtë të diel, Paparaci i "Panoramës" ka sjellë foto pikante nga seanca e së enjtes në Kuvend.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shtatzënia ka filluar t’ia deformojë trupin Tunës, ja sa i është fryrë gjoksi (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:05 AM PST

​Tuna ka ditë ku është duke e promovuar këngën që pritet të dal edhe tre ditë, ku më saktësisht i bije ditën e shtune të vjen vidoklipi i këtij projekti të cilën këngëtarja e ka quajtur 'Bermuda'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina Mevlani flet për marrëdhënien me vjehrrën, bëjnë shopping të dyja?

Posted: 06 Nov 2016 04:53 AM PST

Kur është fjala për modën dhe fjalën e fundit të saj, Armina Mevlani është ndër emrat që të vjen lehtësisht në mendje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blero i dashur nga femrat, tani edhe Linda Morina ia shpreh dashurinë (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:43 AM PST

Linda Morina dhe Ana Kabashi kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën 'In ad Out' të emisionit Express Rozë, ku i kanë komentuar veshjet e artistëve tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja arsyeja pse u nda Elita Rudi me Gjikon

Posted: 06 Nov 2016 04:36 AM PST

Vetëm një muaj ka zgjatur lidhja e prezantueses Elita Rudi dhe reperit nga Kosova Gjiko. Çifti u fotografua dy javë më parë në aeroportin e Stambollit, teksa ishin tranzit duke udhëtuar, të kapur dorë për dore dhe mjaft intim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina: Unë vishna qysh te lyp moda (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:35 AM PST

Linda Morina dhe Ana Kabashi kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën 'In ad Out' të emisionit Express Rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy publikon “Midis Tirone”, nis “lufta virtuale” me Stresin (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:26 AM PST

Ashtu siç kishte paralajmëruar prej kohësh reperi Noizy ka publikuar klipin e tij më të fundit. "Midis Tirone".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Kallashin dhe Shkëndijen, kjo është kosovarja që ju çmend (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 04:23 AM PST

Nuk është as Kallashi e as Shkëndije Mujaj. Është Arlinda Hoti, vajza që po çmend rrjetet sociale. Shqiptare, por që jeton në Suedi, Arlinda nuk ka fotografi që nuk ekspozon të pasmet…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i kanë thënë të afërmit Kallashit kur e kanë parë në media (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:18 AM PST

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, është njëra ndër femrat që paragjykohet më së shumti në Kosovë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harroni Lorin dhe Sarën...tani po vjen Redia Hoxha (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 04:15 AM PST

Pas dy motrave Hoxha, Lorit dhe Sarës duket se tashmë famë po merr edhe motra e tretë e tyre Redia, e cila ndodhet në Angli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :