Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit

loading...

Pyetjet dhe pergjigjet e fundit


Pergjigjur: Me ba update Iphone a mu fshihen senet

Posted: 08 Nov 2016 06:24 AM PST

Jo nuk tu fshihen senet nese veq e bon Update

Related Posts :