Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Qeni bënte sjellje të dyshimta, pronarja e kuptoi se çfarë nuk ishte në rregull (Foto) Telegrafi Dështime

loading...

Qeni bënte sjellje të dyshimta, pronarja e kuptoi se çfarë nuk ishte në rregull (Foto) Telegrafi Dështime


Qeni bënte sjellje të dyshimta, pronarja e kuptoi se çfarë nuk ishte në rregull (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 05:50 AM PST

Caitlin Guirey nga Britania e Madhe e kishte dërguar qenin në një qendër të kujdesit për kafshë, por kur ka shkuar ta merr prapa, ka marrë një qen tjetër.

Ajo ka menduar se kafsha është e sëmurë apo e shqetësuar, sepse bënte sjellje të pazakonshme, transmeton Telegrafi.

Derisa po voziste për në shtëpi, ajo ka ndaluar për ta shikuar më mirë nëse është i lënduar, derisa e ka parë emrin në qafore.

"Kam marrë qenin e huaj, e kam vjedhur. Ky quhet Winston, ndërsa unë do duhej ta merrja Teddy", ka shkruar ajo në Facebook, përbri fotografisë.

Mësohet se ajo e ka kthyer dhe e ka marrë prapa qenin e saj që e mbanë në shtëpi. /Telegrafi/

Guirey me qenin e saj Teddy

Guirey me qenin e saj Teddy

The post Qeni bënte sjellje të dyshimta, pronarja e kuptoi se çfarë nuk ishte në rregull (Foto) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :