Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Qysh me përgaditë Smoothie me mollë? Qysh me

loading...

Qysh me përgaditë Smoothie me mollë? Qysh me


Qysh me përgaditë Smoothie me mollë?

Posted: 27 Oct 2016 03:09 PM PDT

Përbërësit:
-1 banane
-1 mollë
-Disa kokrra rrush
-Ujë ose qumesht sipas dëshirës.
Përgaditja e smoothie-t është shumë e thjeshtë.

Lani dhe pastroni të gjithë përbërësit, me pas coptoni ato në copa të vogla dhe vendosini në gotën e madhe ose të vogël në bazë të sasi që ju do të përdorni.
Ju mund të shtoni një sasi të vogël uji ose qumësht.

smoothie-me-molle

The post Qysh me përgaditë Smoothie me mollë? appeared first on Qysh Me.

Related Posts :