Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Rishfaqet Daphne - fotot e saj seksi do t'jua ndreqin mbrëmjen” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Rishfaqet Daphne - fotot e saj seksi do t'jua ndreqin mbrëmjen” plus 39 more Express Rozë


Rishfaqet Daphne - fotot e saj seksi do t'jua ndreqin mbrëmjen

Posted: 08 Nov 2016 10:34 AM PST

Ish e dashura e Jason Derulo, Daphne Joy i ka kënaqur fansat e saj të "Instagram"-it me foto vërtet të nxehta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kuiz: A ua dini emrat e vërtetë VIP-ave shqiptarë?

Posted: 08 Nov 2016 10:11 AM PST

Mendoni se i njihni mjaft yjet shqiptarë të showbizit? Provoni këtë kuiz që ta testoni veten. Klikoni "Luaj Tani"!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë gjërat që i eksitojnë meshkujt në maksimum

Posted: 08 Nov 2016 09:20 AM PST

Nuk është me rëndësi cila është, nëse e dini këtë fshehtësi atëherë jeni në avantazh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora Istrefi merr ftesën që s’do ta refuzonte askush (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 08:49 AM PST

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më seksi të showbiz-it shqiptar, e cila kujdeset shumë për pamjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Festë në familjen e Motrave Mustafa, kjo është arsyeja (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 08:00 AM PST

Ato shquhen për zërin e tyre karakteristik me ç'rast edhe i quajnë "Bilbilat e Mushtishtit"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhaden e keni parë me shami por jo me këso poza seksi (Foto +16)

Posted: 08 Nov 2016 07:16 AM PST

Aktorja e njohur Giovanna Antonelli nga publiku shqiptar mori simpatinë në rolin e saj si 'Zhadja' në serialin e dikurshëm 'Kloni'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fëmijët e pasanikëve publikojnë jetën e shfrenuar (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 06:38 AM PST

Fotot e mëposhtme tregojnë jetën luksoze të disa prej pasanikëve të rinj anembanë Europës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bashkëshortja kujton në çdo çast Dr. Florin (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 06:34 AM PST

Blerina Kondi, bashkëshortja e Dr. Florit, nuk lë rast pa kujtuar bashkëshortin e saj të ndjerë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Princeshë Elia i kthehet profesionit... luan në një film të ri (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 06:24 AM PST

Dasma e saj ka qenë një nga më të komentuarat për këtë vit dhe gjithashtu edhe muaji i saj i mjaltit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina dhe Zeni nuk ndahen për asnjë çast nga njëri-tjetri (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 05:51 AM PST

Tashmë ata nuk e fshehin më lidhjen e tyre madje janë kudo pranë njëri-tjetrit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Për Lori Hoxhën ditët e javës janë njësoj...(Foto)

Posted: 08 Nov 2016 05:38 AM PST

Në këtë ditë përmbytjesh dukesh se trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka zgjedhur të zgjohet vonë dhe të shijojë rehatinë e shtëpisë së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në "Dua të të bëj të lumtur" të Arbana Osmanit, pjesë edhe Presidenti Nishani (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 05:22 AM PST

Moderatorja e "Top Channel", Arbana Osmani, vijon xhirimet për emisionin e saj "Dua të të bëj të lumtur".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

80-vjeçari paraqitet si model, ky është trupi i tij (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 05:12 AM PST

I moshuari në fotografitë e mëposhtme është kthyer në një yll mode në moshën 80-vjeçare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luana bëhet romantike... ja dedikimi i parë për të dashurin (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 05:11 AM PST

Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka kaluar mjaft kohë midis Tiranës dhe Prishtinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhela Martini bën më të lumtur se kurrë të dashurin (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 05:00 AM PST

I dashuri i modeles seksi Anxhela Martini, ka publikuar një foto nga qëndrimi i tyre në Londër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta falënderon Zotin për dritën e syve të saj (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 04:45 AM PST

Nuk është hera e parë që këngëtarja Çiljeta Xhilaga ndan në rrjete sociale lumturinë e saj për vogëlushin Fernando.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

15 vjet dashuri... ky është një nga çiftet më jetëgjatë të shoubizit shqiptar (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 04:21 AM PST

Ata janë një nga çiftet më të vjetra dhe të konsoliduara të shoubizit shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju e mbani mend Zhaden me shami, por nuk ia keni parë këto foto nudo (Foto +16)

Posted: 08 Nov 2016 04:16 AM PST

Brazilania e famshme, Giovanna Antonelli, që publiku shqiptar e njeh si "Zhadja" e serialit "Kloni", vjen këtë herë me një pozë shumë të nxehtë. Aktorja e famshme ka pozuar për revistën "GQ Brasil".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në këtë ditë të zymtë Albana Osmani bëhet nostalgjike për... (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 04:10 AM PST

Moderatorja Albana Osmani ka pëlqyer gjithnjë të eksperimentojë me ngjyrën e flokëve të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Armend Rexhepagiqi (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 03:49 AM PST

Autori i shumë hiteve që vazhdojnë të dëgjohen edhe në ditët e sotme, Armend Rexhepagiqi, e që një kohë të gjatë është larguar nga syri i mediave është parë në Prishtinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po "kurdisin" së bashku Ermal Mamaqi, Noizy dhe Erik Fullani? (Foto/Video)

Posted: 08 Nov 2016 03:47 AM PST

Komiku Ermal Mamaqi ka publikuar në profilin e tij në "Instagram" një video në të cilën ka treguar se është së bashku me Noizyn në makinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është kosovari i cili e ka “dost” Donald Trumpin (FOTO)

Posted: 08 Nov 2016 03:31 AM PST

Të gjithë e njihni Fadil Berishën fotografin me famë botërore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojini të gjitha modelet tjera, kjo vajzë po çmend çdo mashkull në Instagram (FOTO)

Posted: 08 Nov 2016 03:22 AM PST

Është një nga bukuroshet më seksi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Jameli Allen është modeloja e cila fiton milionat nga fotot që hedh në rrjetin social "Instagram", zeshkane seksi pothuajse nga të gjithë komplimentohet për trupin super seksi shkruan "GazetaBlic". Më poshtë janë disa foto të kësaj vajze e cila po çmend çdokënd.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhela Martinin e lënë pa ngrënë, kërkon darkën e hotelit (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 03:21 AM PST

Modelja seksi Anxhela Martini aktualisht gjendet në Londër se bashku me të dashurin e saj Dragos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina mbulohet me lesh (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 03:16 AM PST

I është dashur "photoshopi" që të duket më e dobët dhe e veshur si modele. Linda Morina ka prerë fytyrën e modeles duke e vendosur të veten aty. /Gazeta Express

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Më seksi se kaq nuk e keni parë kurrë Aurela Hoxhën (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:57 AM PST

Është padyshim një nga personazhet më të komentuar si për shkak të linjave të saj ashtu edhe për idenë e kryerjes së operacioneve plastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora Istrefi i ka këmbët plot celulit (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:53 AM PST

Në fakt për shume fansa, këngëtarja kosovare është simboli i femrës seksi me format perfekte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Impresionon Land Hysi, bëhet baba për fëmijët e Dr. Florit

Posted: 08 Nov 2016 02:48 AM PST

Solisti i "West Side Family" na impresionon gjithmonë e më shumë për natyrën e tij të ndjeshme dhe altruiste, që jo çdokush djalë i moshës së tij do ta bënte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi ia dha një premtim Linda Morinës, por a e mbajti?!

Posted: 08 Nov 2016 02:32 AM PST

Kallashi, valltarja seksi e "Kobra Cityt", ditë më parë i kishte premtuar këngëtares Linda Morina një videoklip si dhuratë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zgjedhjet në SHBA, ja kandidati që mbështesin VIP-at shqiptarë (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:27 AM PST

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke u zhvilluar zgjedhjet presidenciale ku kandidojnë Hilary Clinton dhe Donald Trump.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Moti i keq, ja personazhet e njohur shqiptarë që hasën vështirësi në rrugë (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:07 AM PST

Dita e sotme ka shënuar në të gjithë vendin shira të furishëm dhe sidomos në Tiranë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është dieta e Jennifer Lopez për linja perfekte

Posted: 08 Nov 2016 01:36 AM PST

Jennifer Lopez, perëndesha 46-vjeçare, vitet e së cilës duket se po shkojnë mbrapsht, ka disa truke nën mëngë kur vjen puna për të ruajtur fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ia bleu Shyhretja resë veturën apo kush…?

Posted: 08 Nov 2016 01:15 AM PST

Në emisionin "Kojshia Show", mes shumë gjërave që zbuloi për jetën dhe familjen, ajo foli edhe për raportet e mrekullueshme që ka me nusen Leartën, shkruan revista "Kosovarja". Ditë më parë u përfol që Shyhretja ia kishte blerë një veturë, por gjatë emisionit zbuloi se veturën Learta e kishte dhuratë nga babai i saj. Dhurata të cilën i kishte bërë Shyhretja nuses dhe djalit ishin çelësat e banesës së tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Momente rrëqethëse: Vdesin tragjikisht dy aktorë (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 01:07 AM PST

Dy aktorë kanë vdekur pas një humbje të drejtpeshimit të helikopterit, i cili ka rënë në det.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Drita, prishtinasja që po çmend të gjithë me trupin dhe gjoksin e saj (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 12:47 AM PST

Drita Stublla është njëra nga vajzat më seksi të Prishtinës. Ajo ka 13 mijë ndjekës në rrjetin e social "Instagram" dhe fotot që ajo poston pëlqehen shumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një femër ia fut dorën në gojë 2 Ton-it për ditëlindje (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 12:20 AM PST

Reperi sot ka ditëlindjen dhe ka publikuar një fotografi interesante në "Instagram", janë duart e një femre të cilat kanë mbuluar fytyrën e reperit me këtë ëmbëlsirë, e ku 2Ton ndjehet tejet i lumtur, shkruan kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këta VIP-a do ta votojnë Trump-in

Posted: 07 Nov 2016 11:56 PM PST

Me rastin e zgjedhjeve në SHBA, të cilat mbahen sot, ne ju sjellim një listë të të famshmëve të cilët kanë shprehur mbështetjen e tyre për Donald Trump-in për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po përziejnë Blerona me Cozmanin (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 11:30 PM PST

Asnjëherë nuk janë parë bashkë. Por një veprim i Cozman-it ka ngjallur dyshime. Ai ia ka bërë "like" Blerona Zeqirit, moderatores së 21-shit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tepron Shkëndija këtë herë me këtë foto

Posted: 07 Nov 2016 11:02 PM PST

Gjithmonë poston fotografi provokative. Por këtë herë ajo e tepron. Shkëndija vjen krejt nudo para pasqyrës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A i keni parë ndonjëherë motrat e Agnesa Vuthajt, njihuni me to (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 10:24 PM PST

Agnesa Vuthaj është femra e cila prej kohësh njihet si femra më elegante nga të gjitha në estradën tonë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :