Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Vildanja është e “nxehtë” edhe në ditë të ftohta (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Vildanja është e “nxehtë” edhe në ditë të ftohta (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Vildanja është e “nxehtë” edhe në ditë të ftohta (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 09:47 AM PDT

Vildane Zeneli ka publikuar një foto e cila treon shumë mirë se ajo është një femër tejet bombastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë po ndodhë kështu? Edhe kësaj modele i hapet fustani live në skenë (Video)

Posted: 05 Nov 2016 09:25 AM PDT

Një modele brune, që po sfilonte në një program televiziv italian, zbuloi më shumë se ç'duhet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si duken yjet nga afër-shikoni Brad Pit, Lady Gaga, Kim Kardashian si duken nga afër(Foto)

Posted: 05 Nov 2016 09:23 AM PDT

Gjithmonë jemi mësuar t'i shohim si yje dhe për ne janë perfekte edhe nga paraqitja e jashtme. Por a i keni shikuar ndonjëherë të famëshmit si duken nga afër, ja disa fotografi nga afër të yjeve, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq vite diferencë duhet të keni me partnerin për martesën “Derisa vdekja të na ndajë”

Posted: 05 Nov 2016 08:57 AM PDT

"Dhjetë vjet e pesë muaj ekzaktësisht", diferenca ideale në moshë midis një mashkulli dhe një femre, është rezultati i një studimi amerikan bazuar në një hark kohor prej katër vitesh, me më shumë se 3000 çifte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përmasat e saj nuk i zë as aparati (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 08:55 AM PDT

Chloe Khan ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Mobo Aëards 2016. Ajo u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, të gjatë, të ngushtë deri tek gjunjët, ku më pas vinte pjesa e gjerë, të gjithë sytë ishin teka jo dhe tek gjoksin shpërthyes që ajo kishte nxjerrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fytyrën nuk ia keni parë asnjëherë, ky është 'Ledio të lutem' i "Zonës së Lirë"

Posted: 05 Nov 2016 08:50 AM PDT

Ledio, të lutem! Njihuni me bashkëshorten dhe vajzën e regjisorit të "Zonës së lirë"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rita Ora shfaqet me stilin e vitit 1920 (Fotografi)

Posted: 05 Nov 2016 08:48 AM PDT

Këngëtarja Rita Ora është shfaqur më ndryshe se zakonisht. E fotografuar në stil të vitit 1920 për rolin e saj në filmin Wonderwell" ajo ka mahnitu

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Lejla” e Elvanës po këndohet edhe nga amerikanët (Video)

Posted: 05 Nov 2016 08:39 AM PDT

Denisha Jones është një adoleshente amerikane e cila edhe më parë është parë se këndon këngë shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy e thyen heshtjen ndaj Stresit (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 08:29 AM PDT

Duket se reperi Noizy i ka hapur një luftë të heshtur rivalit të tij në muzikë Stresit, i cili sapo ka publikuar klipin e tij më të fundit, por ajo që nuk pritej ishte pikërisht reagimi i Noizyt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta e pranon lidhjen thotë se i dashuron sytë e tij (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 08:20 AM PDT

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë dyshja më e komentuar kohët e fundit në media përsa i përket lidhejs së tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Beyonce dhe Jay-z tregojnë votën e tyre në zgjedhjet e Amerikës

Posted: 05 Nov 2016 08:15 AM PDT

Beyonce dhe Jay-z kanë dalur hapur në mbështetje të kandidates për presidente të SHBA-së Hillary Clinton.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra kjo është sjellja që e “detyron” mashkullin të largohet nga ju

Posted: 05 Nov 2016 06:42 AM PDT

Nëse në raportet e komplikuara mashkull-femër pyesni se pse gjërat kanë marrë tatëpjetën, ndoshta nuk është keq që përgjigjen ta kërkoni te këndvështrimi i mashkullit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fansat e Yllka Kuqit nuk e mirëpresin gjoksin e zhveshur të saj (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:29 AM PDT

Yllka është një nga këngëtaret shqiptare më një zë shumë të veçantë. Aktive me muzikën e saj si në Kosovë ashtu dhe në Shqipëri, këngëtarja është vlerësuar dhe pëlqyer nga publiku.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfehet “nusja” e Yllka Mujos: Marrëdhënia me vjehrrën dhe dasma e Elias (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:28 AM PDT

E dashura e Amos Zaharisë, djalit të vetëm të aktores së njohur shqiptare Yllka Mujo, në një intervistë për "Bluetooth" tregon për njohjen e rastësishme me Amos dhe dashurinë që po jetojnë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roberti merr dhuratë nga Valbona Selimllari? Unaza e diamantit kushton 13 350 USD

Posted: 05 Nov 2016 06:23 AM PDT

Artisti karizmatik dhe antikonformist, Robert Aliaj, një nga anëtarët e jurisë në spektaklin e kërcimit "Dance with me" në "Klan", habiti publikun me look-un e së hënës së fundit, pasi u shfaq në ekran i maskuar si femër, me paruke të verdhë, dhe me emrin Roberta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është kunata e Argjentinës (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:17 AM PDT

Nëse njëri vëlla e ka gruan e famshme, atëherë patjetër duhet ta ketë edhe tjetri. Kjo ka ndodhur edhe në familjen Fetahu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja metoda si t'ju rrinë buzët e ftyera, pa operacione (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:04 AM PDT

Kylie Jenner duket se ka "infektuar" me idenë e të pasurit buzë të plota e të bukura të gjitha vajzat që e ndjekin atë në rrjetet sociale si instagram apo facebook. Teknikat e reja të make-upit na kanë treguar se mund të keni fare lehtë buzë të plota e të bukura pa pasur nevojë për operacione plastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është aktorja më e re dhe shumë tërheqëse e “Kafeneja Jonë” (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:04 AM PDT

Pas një pauze të gjatë mbrëmë u transmetua episodi special i serialit vendor "Kafeneja Jonë", të cilit iu bashkëngjitën një kast aktorësh të rinj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majk largohet nga Prishtina (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:00 AM PDT

Reperi Majk është emri më i lakuar i momentit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dakrifilia – trend i ri për çiftet

Posted: 05 Nov 2016 05:56 AM PDT

Një praktikë seksuale e pazakontë po bëhet shumë e modës. Njihet si dakrifilia dhe konsiston në përjetimin e kënaqësisë seksuale duke parë partnerin të qajë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A janë këto “shërbëtoret” më seksi që keni parë? (Foto+18)

Posted: 05 Nov 2016 05:38 AM PDT

Tani është koha që të përgatiteni, pasi të tilla 'shërbëtore franceze' nuk i keni parë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Provokon shokun e ngushtë, ia jep të dashurën - fundi është shokues (Video)

Posted: 05 Nov 2016 05:19 AM PDT

E keni menduar ndonjëherë se si do të reagonit nëse do të gjenit të dashurën tuaj duke flirtuar me shokun tuaj më të ngushtë?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cozman harron Tunën, kapet me një femër tjetër (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 05:08 AM PDT

U diskutua e u stërdiskutua ndarja e çiftit Tuna dhe Cozman.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku e ka kaluar natën Majlinda Zeka, a ishte edhe Majk aty? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 04:58 AM PDT

Bukuroshja atraktive, Majlinda Zeka po shijon jetën e natës, përkundër spekulimeve se është shtatzënë dhe babai i fëmijës është reperi Majk

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndahet Bali Beu? Mësyjani vajza... (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 04:53 AM PDT

​Që të dy janë tejet të njohur në ekranet televizive dhe poashtu shumë të pëlqyer ng publiku

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjiko po kërkon durim, për çka e ka fjalën? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 04:22 AM PDT

Ylli shqiptar i hip hopit, Gjiko, është në përgatitje të projekteve të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky aktor turk ia kalon edhe Bali Beut (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 04:04 AM PDT

Njëri ndër aktorët e bukur turk, Baris Arduç i cili ka arritur ta sfidojë edhe Bali Beun, më të pëlqyerin e serialeve turke, është i njohur me rolin e Selim Bayraktar në serialin "Ajshen".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Promo | Express Rozë (69): Genc Prelvukaj, Donjeta Kosumi, Getinjo, Linda Morina, Ana Kabashi (Video)

Posted: 05 Nov 2016 04:02 AM PDT

​Edhe këtë të shtunë do të njiheni me më të rejat e show bizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Punën e këtij adoleshenti e kanë zili edhe të rriturit (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 04:02 AM PDT

Ky djalosh mund të cilësohet padyshim si njeriu me punën më të mirë në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë po e do tash Kristela e Nogës? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:55 AM PDT

Që prej përmbylljes së kapitullit disa vjeçar të dashurisë me Nogën që si epilog pati martesën tre javore, më të shkurtën që njeh estrada shqiptare, bukuroshja nga Shqipëria Kristela Gjoka ka nisur një erë të re

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkurte Gashi në darkë “romantike” jashtë Kosovës (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:49 AM PDT

Ajo ndodhet jashtë vendit, sigurisht për projektet e saja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish e dashura e Gold Ag martohet sot me këtë këngëtar të njohur (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:49 AM PDT

Një çift i njohur i jepë sot fund beqarisë, duke u kurorëzuar me martesë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adele u tregon fansave anën e errët të saj

Posted: 05 Nov 2016 03:47 AM PDT

Këngëtarja e njohur edhe për publikun shqiptar Adele ka ndarë për fansat detaje personele në një intervistë për revistën e njohur 'Vanity Fair'. Adele ka pranuar se është e pafuqishme ndaj depresionit dhe ka pranuar gjithashtu se shpesh herë ka hyrë në depresion, transmeton Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E quajtën k**v, ja si përgjigjet ajo (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:45 AM PDT

Profesioni i "sheqerkave" është ndër më të përhapurit në Britaninë e Madhe por jo vetëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse kjo vajzë seksi u bë e famshme brenda natës (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:41 AM PDT

Në epokën e rrjeteve sociale, ndonjëherë mjafton një shkrepje për të përfunduar në faqet e para të tabloidëve ndërkombëtarë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshironi vetulla të plota? Ndiqni këta hapa

Posted: 05 Nov 2016 03:39 AM PDT

Vetullat e trasha sot po bëjnë bujë. Ato të cilat kanë lindur me vetulla të holla e të rralla, mbase janë paksa pa fat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktorja e famshme serbe lë Serbinë për Shqipërinë, arsyeja do t'ju tronditë (Foto/Video)

Posted: 05 Nov 2016 03:36 AM PDT

​Ylli i serialit serb "Njerëzit e lumtur", Golden Numanagiq u zhduk nga skena e filmit në Serbi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndërron jetë babai i këngëtarit të njohur shqiptar (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:25 AM PDT

Sidrit Bejleri është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Thyeni rutinën, kryeni marrëdhëniet seksuale jashtë shtratit në këto vende

Posted: 05 Nov 2016 03:21 AM PDT

Shmangni krevatin, koha është për sfida të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mahnitëse se si vallëzon babai me vajzën e tij nuse (VIDEO)

Posted: 05 Nov 2016 02:39 AM PDT

Ceremonia martesore u mbajt në Utah të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Mes ritmit, nusja e re Mikayla Ellison Philips vallëzonte me babain e saj, Nathan Ellison dhe herë pas here muzika ndryshon.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :