Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Zyrtare: Interi bëhet me trajner të ri (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Zyrtare: Interi bëhet me trajner të ri (Foto)” plus 39 more Express Sport


Zyrtare: Interi bëhet me trajner të ri (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 07:59 AM PST

Stefano Pioli edhe zyrtarisht është trajneri i ri i Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çani kërcënon Izraelin

Posted: 08 Nov 2016 07:55 AM PST

Edgar Çani, sulmuesi i Kombëtares, pret fitore në ndeshjen ndaj Izraelit. Anëtari i klubit italian, Pisa, beson se kuqezinjtë mund të kualifikohen në Botërorin 'Rusia 2018'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veseli i frikësohet Izraelit

Posted: 08 Nov 2016 07:41 AM PST

Federik Veseli, mbrojtësi i Kombëtares, është i vetëdijshëm se ndeshja ndaj Izraelit do të jetë shumë delikate për ekipin e Gianni De Biasit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri-Izrael, ja çfarë do të ndodh me tifozët që kanë blerë biletat

Posted: 08 Nov 2016 07:27 AM PST

Nuk ka vend për panik për sa i përket çështjes së biletave të Shqipëri-Izrael, pavarësisht ndryshimit të stadiumit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Anglia vendos për trajnerin e ri

Posted: 08 Nov 2016 07:15 AM PST

Gareth Southgate duket se do të qëndrojë në pankinën e Anglisë. Kjo është ajo që publikohet tek e përditshmja britanike 'The Telegraph', që citon burime pranë Federatës Angleze të Futbollit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​As shiu nuk e ndal Kombëtaren

Posted: 08 Nov 2016 06:50 AM PST

Situata e përmbytjeve për shkak të reshjeve të shiut që kaploi vendin nuk ka ndikuar në programin e përgatitjeve të Kombëtares Shqiptare të Futbollit që është fokusuar në takimin mjaft të rëndësishëm me Izraelin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​James dhe Verratti te skuadra e madhe italiane

Posted: 08 Nov 2016 06:30 AM PST

Juventus dëshiron të përforcohet edhe më shumë me lojtarë të jashtëzakonshëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mediat katalunase kritikojnë ashpër Ronaldon

Posted: 08 Nov 2016 06:10 AM PST

Mediat katalunase po e sulmojnë në çdo mënyrë Cristiano Ronaldon, i cili dje zgjati kontratën me Real Madridin deri në vitin 2021

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kjo është arsyeja pse Shqipëri-Izrael do të zhvillohet në Elbasan

Posted: 08 Nov 2016 05:45 AM PST

Shqipëri- Izrael do të luhet në Elbasan Arena. Ndryshim i papritur i programit për zhvillimin e ndeshjes së kësaj të shtune për kuqezinjtë, që ishte programuar më parë për tu luajtur në Loro Boriçi. Takimi do të zhvendoset në impiantin e Elbasanit për arsye që kanë të bëjnë me sigurinë e ekipit mik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Tronditet Real Madridi, lëndohet rëndë Toni Kroos

Posted: 08 Nov 2016 05:20 AM PST

Toni Kroos po vuan nga një frakturë në këmbën e djathtë, e cila do ta lërë jashtë fushës së gjelbër 4 deri në 6 javë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Futbollistët e Gjilanit bojkotojnë stërvitjet (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 04:55 AM PST

Futbollistët e KF Gjilanit kanë bojkotuar stërvitjet shkaku i vonesës së pagave

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ozil tregon shokun më të ngushtë, ai është në Real Madrid

Posted: 08 Nov 2016 04:30 AM PST

​Mesut Ozil ka thënë se Sergio Ramos është shoku i tij më i ngushtë në futboll

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

UEFA ndryshon stadiumin, Shqipëri-Izrael do të luhet në "Elbasan Arena"

Posted: 08 Nov 2016 04:05 AM PST

UEFA ndryshon stadiumin ku do të luhet ndeshja e futbollit mes Shqipërisë dhe Izraelit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​5 dyshet më të mira në Evropë

Posted: 08 Nov 2016 03:40 AM PST

Dyshja e Romës Edin Dzeko dhe Mohamed Salah janë më produktivët këtë edicion në Evropë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tri arsyet pse Inter refuzoi Marcelinon

Posted: 08 Nov 2016 03:15 AM PST

​Stefano Pioli pritet të jetë trajner i ri i skuadrës së Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ibrahimovic gëzon tifozët e Unitedit

Posted: 08 Nov 2016 02:50 AM PST

Zlatan Ibrahimovic beson se ata mund të arrijnë gjëra të mëdha

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:35 AM PST

​Zgjedhjet në Amerikë janë pjesë e karikaturë së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Futbollistët e Rosenborgut e festojnë nudo titullin (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:20 AM PST

Rosenborg këtë vikend ka fituar titullin kampion të Premierligës së Norvegjisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Klopp kërkon Nasrin e ri (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:00 AM PST

​Liverpool është duke përcjellë talentin e Marseille, Maxime Lopez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Këto janë 13 trepikëshat e rekordmenit Curry (Video)

Posted: 08 Nov 2016 01:40 AM PST

Stephen Curry ka hyrë në histori të NBA për numrin e trepikëshave për një ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Trajneri i "ri" i Interit largon katër futbollistë, transferon dy mbrojtës

Posted: 08 Nov 2016 01:20 AM PST

Stefano Pioli pritet të jetë trajner i ri i skuadrës së madhe italiane, Inter

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti tregon dobësinë e Zidane-s si lojtar

Posted: 08 Nov 2016 01:00 AM PST

Carlo Ancelotti ka thënë se Zinedine Zidane është dashur të shënojë më shumë gola.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Djali i Rooneyt injoron De Gean, vesh fanellën e një tjetër portieri (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 12:45 AM PST

Djali i Wayne Rooneyt, Kai, duket se është një fans i madh i portierit të Tottenhamit, Hugo Lloris

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Dortmund refuzoi 90 milionë të skuadrës angleze për Aubameyang

Posted: 08 Nov 2016 12:25 AM PST

Borussia Dortmund kishte refuzuar 90 milionë euro të Arsenalit për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veseli mesazh De Biasit

Posted: 08 Nov 2016 12:10 AM PST

​Frederik Veseli ka thënë se është gati për të ndihmuar Kombëtaren në ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Sulmuesi i Kombëtares, në garë me yjet e Evropës për "Këpucën e Artë" (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 12:00 AM PST

Azdren Llullaku po shkëlqen te skuadra rumune Gazi Metan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arsenal dhe Chelsea kërkojnë futbollistin e Lazios

Posted: 07 Nov 2016 11:50 PM PST

Arsenal dhe Chelsea po luftojnë për mbrojtësin holandez të Lazios, Stefan De Vrij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Memushaj ka një lajm fantastik për Kombëtaren

Posted: 07 Nov 2016 11:40 PM PST

Ledian Memushaj nuk është i lënduar dhe do të jetë gati për Izraelin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befason Conte, kërkon dy mesfushorë francezë

Posted: 07 Nov 2016 11:30 PM PST

Antonio Conte dëshiron të përforcojë edhe më shumë skuadrën e tij gjatë afatit kalimtar të janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lukaku largohet nga Premierliga, shkon te një skuadër e madhe

Posted: 07 Nov 2016 11:20 PM PST

PSG e dëshiron qysh në janar sulmuesin belg Romelu Lukaku

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Curry thyen një rekord të madh në NBA (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 11:10 PM PST

Stephen Curry ka hyrë në histori të NBA për numrin e trepikëshave për një ndeshje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Skuadra që po lufton për mbijetesë kërkon Fabregasin

Posted: 07 Nov 2016 11:00 PM PST

West Ham ka hyrë në garë për spanjollin Cesc Fabregas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjemshiti kërcënon Izraelin

Posted: 07 Nov 2016 02:55 PM PST

​Berat Gjimshiti ka thënë se kundër Izraelit do të kërkojnë vetëm tre pikë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​E konfirmon Witsel: Do të transferohem te kjo skuadër

Posted: 07 Nov 2016 02:44 PM PST

Axel Witsel e ka konfirmuar se do të transferohet në Juventus

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bellerin gëzon Arsenalin, lajm të keq për Barcelonën

Posted: 07 Nov 2016 02:30 PM PST

Albert Botines ka treguar se Hector Bellerin është shumë pranë nënshkrimit të kontratës së re me Arsenalin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Portieri, sulmuesi dhe trajneri më i mirë i vitit në La Liga (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 02:10 PM PST

Jan Oblak, Luis Suarez dhe Diego Simeone janë shpallur më të mirët në kategoritë e tyre në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Italia gëzon Balotellin

Posted: 07 Nov 2016 01:50 PM PST

Giampiero Ventura insiston se Mario Balotelli e ka derën e hapur të Kombëtarja e Italisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo mposht Messin, shpallet më i miri i vitit në La Liga (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 01:35 PM PST

Cristiano Ronaldo është shpallur futbollisti më i mirë i vitit në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Berisha flet për ndeshjen me Izraelin

Posted: 07 Nov 2016 01:20 PM PST

Etrit Berisha ka thënë se do të japim gjithçka për të mposhtur Izraelin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Biasi në alarm, këta janë gjashtë lojtar të dëmtuar në stërvitjen e parë

Posted: 07 Nov 2016 01:10 PM PST

Kombëtarja nisi në Tropikal përgatitjet për ndeshjen e 4-tërt në eliminatoret e Kupës së Botës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :