Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Zyrtare: Shpërblehen Modric e Morata (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Zyrtare: Shpërblehen Modric e Morata (Foto)” plus 39 more Express Sport


Zyrtare: Shpërblehen Modric e Morata (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 07:38 AM PDT

Luka Modric është shpallur lojtari më i mirë për muajin gusht dhe shtator derisa Alvaro Morata për muajin tetor

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho e tepron me Schweinsteigerin

Posted: 04 Nov 2016 07:30 AM PDT

Bastian Schweinsteiger nuk do të luajë për Manchester Unitedin edhe për një kohë të pacaktuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: FIFA zbulon listën për lojtarin më të mirë për vitin 2016 (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 07:00 AM PDT

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, që të dy janë përfshirë në mesin e 23 lojtarëve për çmimin e lojtarit më të mirë për vitin 2016 që dhurohet nga FIFA, përcjell Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali dhe Bayerni me fanella prej materiali të ricikluar

Posted: 04 Nov 2016 06:49 AM PDT

Real Madrid dhe Bayern Munichu do të përdorin fanella prej materialit të krijuar nga plastika e ricikluar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guardiola dëshiron rikthimin e Celinës

Posted: 04 Nov 2016 06:38 AM PDT

Forma e mirë që po tregon Bersant Celina tek FC Twente, ka ngjallur interesimin e trajnerit te Manchetser Cityt, Pep Guardiola.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Klubi nga Serie A refuzoi Aubameyang (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 05:59 AM PDT

Maurizio Sarri, trajneri i Napolit, nuk ka dashur ta transferoj në skuadër yllin e Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interi ka pesë kandidatë për trajner (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 05:29 AM PDT

Pesë trajnerë janë kandidatë për ta marrë drejtimin e Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Spanja zbulon listën

Posted: 04 Nov 2016 04:58 AM PDT

Julen Lopetegui, selektori i Spanjës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Maqedonisë dhe Anglisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Realit i rikthehen dy yje në skuadër (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 03:59 AM PDT

Luka Modric dhe James Rodriguez pritet të jenë gati për ndeshjen ndaj Leganes, e cila luhet të dielën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rusia 2018, De Biasi zbulon synimet e Kombëtares

Posted: 04 Nov 2016 03:29 AM PDT

Gianni De Biasi, selektori i Shqipërisë, ka zbuluar objektivat e Kombëtares në kualifikimet për Botërorin "Rusia 2018"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Berisha, kosovari që mund të luajë për katër shtete

Posted: 04 Nov 2016 03:02 AM PDT

Mërgim Berisha, sulmuesi i Red Bull Salzburg, mund të luajë për Kosovën, Shqipërinë, Gjermaninë dhe Austrinë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dorëzohet Toure, i kërkon falje Guardiolas

Posted: 04 Nov 2016 02:43 AM PDT

Yaya Toure e ka humbur luftën me menaxherin e Manchester Cityt, Pep Guardiola

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për dënimin e Kosovës nga FIFA (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 02:15 AM PDT

Mediat serbe i janë gëzuar dënimit të Federatës së Futbollit të Kosovës nga FIFA për fyerje në baza racore në ndeshjen ndaj Kroacisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Icardi kundër Interit, mbron De Boerin

Posted: 04 Nov 2016 01:45 AM PDT

Mauro Icardi, sulmuesi i Interit, i ka dalë në mbrojtje trajnerit të shkarkuar Frank de Boer

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: FIFA i jep leje Berishës që të luajë për Kosovën

Posted: 04 Nov 2016 01:12 AM PDT

FIFA i ka dhënë leje Besart Berishës që të luajë me përfaqësuesen e Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Austri, ish-futbollisti shqiptar dënohet për kurdisje (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 12:59 AM PDT

Dy vite më parë në Austri shpërtheu një skandal manipulimi i ndeshjeve në elitën e futbollit të këtij vendi, ku organizatorët kishin qenë disa shtetas shqiptarë. Me sa duket, pjesë e këtij grupi të strukturuar kanë qenë edhe ish-futbollistë shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Schweinsteiger përfiton milionat nga ndarja me Manchester Unitedin

Posted: 04 Nov 2016 12:43 AM PDT

Bastian Schweinsteiger pritet të përfitojë një shumë të konsiderueshme parash nga prishja e marrëveshjes me Manchester Unitedin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Villas-Boas befason me klubin e ri (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 12:28 AM PDT

Andre Villas-Boas është emëruar trajner i skuadrës kineze, Shanghai SIPG.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique ka tri opsione për pasardhësin e Vidalit

Posted: 04 Nov 2016 12:24 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, është duke kërkuar një mbrojtës të djathtë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arsenal e Milan në garë për talentin e PSV-së (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 12:09 AM PDT

Arsenal dhe Milan ia ka vënë syrin talentit të PSV-së, Matthias Verreth

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sulmuesja e Barcelonës trullos kundërshtaret si Messi (Video)

Posted: 03 Nov 2016 11:59 PM PDT

Barbara Latorre, sulmuesja e Barcelonës, ka lënë të gjithë gojëhapur me një veprim që ka bërë në ndeshjen ndaj Eslanyolit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Supermario” e bën Nisën të pasur, shet 10 fanella në orë

Posted: 03 Nov 2016 06:52 PM PDT

Kur Mario Baloteli u transferua në merkaton e verës te skuadra e Nisës, shumëkush nxitoi për ta quajtur një prej dishezave që do ta përndiqnin në rënien e karrierës së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Atalanta kërkon të blejë Berishën

Posted: 03 Nov 2016 04:44 PM PDT

Etrit Berisha mund të kalojë përfundimisht tek Atalanta në muajin Janar. Klubi nga Bergamo e mori portierin shqiptar në huazim nga Lazio, por sipas gazetës "La Repubblica" kontaktet kanë nisur prej disa javësh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho kritikon Mkhitaryanin pas humbjes nga Fenerbahçe

Posted: 03 Nov 2016 03:47 PM PDT

Jose Mourinho ka kritikuar në veçanti Henrikh Mkhitaryan për humbjen 2:1 nga Fenerbahçe

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Shkarkojeni Mourinhon ose e vras qenin tim” (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:21 PM PDT

Tifozët e Manchester Unitedit kanë humbur durimin, duan shkarkimin e Jose Mourinhos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni që sa vjet nuk ka fituar Prishtina ndaj Llapit

Posted: 03 Nov 2016 03:10 PM PDT

Prishtina nuk din për fitore ndaj Llapit në stadiumin "Zahir Pajaziti" që 17 vjet

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Southampton fundos Interin (Video)

Posted: 03 Nov 2016 03:01 PM PDT

Nuk është këndellur Interi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbrojtësi i Interit shënon autogol qesharak (Video)

Posted: 03 Nov 2016 02:37 PM PDT

Southamptoni ka përmbysur rezultatin me Interin dhe është duke fituar 2:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Southampton barazon rezultatin ndaj Interit (Video)

Posted: 03 Nov 2016 02:32 PM PDT

Southamptoni ka barazuar në 1:1 rezultatin ndaj Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho me deklaratë bombastike pas humbjes nga Fenerbahçe

Posted: 03 Nov 2016 02:05 PM PDT

Jose Mourinho si gjithmonë ka akuzuar sërish lojtarët pas humbjes 2:1 nga Fenerbahçe në Europa League

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Handanovic shpëton Interin, pret penalltinë (Video)

Posted: 03 Nov 2016 01:58 PM PDT

Interi është duke fituar 1:0 ndaj Southamptonit në ndeshjen që po zhvillohet në Angli

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Icardi kalon Interin në epërsi (Video)

Posted: 03 Nov 2016 01:41 PM PDT

Interi ka kaluar në epërsi ndaj Southampton

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është lojtari nga cili u inspirua Leo Messi (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 01:15 PM PDT

Për dallim nga Cristiano Ronaldo, i cili ka thënë se nuk ka pasur ndonjë idol, Leo Messi e ka pasur një të tillë kur ishte fëmijë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roma shkatërroi Austria Vienen (Video)

Posted: 03 Nov 2016 12:57 PM PDT

Roma ka shkatërruar Austria Wien duke e mposhtur 4:2 në xhiron e katërt të Grupit E në Europa League

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fenerbahçe ia thellon krizën Unitedit (Video)

Posted: 03 Nov 2016 12:55 PM PDT

Manchester Unitedi edhe zyrtarisht është në krizë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Nainggolan shënon për Romën (Video)

Posted: 03 Nov 2016 12:40 PM PDT

Roma ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Austria Wien

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk ndalet Roma (Video)

Posted: 03 Nov 2016 12:31 PM PDT

Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Austria Wien

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fenerbahçe trondit Unitedin, shënon një tjetër supergol (Video)

Posted: 03 Nov 2016 12:21 PM PDT

Fenerbahçe ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Southampton – Inter

Posted: 03 Nov 2016 12:00 PM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Inter

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovicin e lëshojnë nervat, shikoni çfarë i bën gjyqtarit (Video)

Posted: 03 Nov 2016 11:55 AM PDT

Zlatan Ibrahimovic është acaruar në sfidën ndaj Fenerbahçes ku Unitedi po humb 1:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :