Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Apple do të prodhojë më pak iPhone 7 dhe 7 plus” plus 8 more Express AutoTech

loading...

“Apple do të prodhojë më pak iPhone 7 dhe 7 plus” plus 8 more Express AutoTech


Apple do të prodhojë më pak iPhone 7 dhe 7 plus

Posted: 30 Dec 2016 12:36 PM PST

Apple do të ulë prodhimin e iPhone me 10% në tre mujorin e parë të 2017-tën citon një raport.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i ndodh iPhone kur futet në alumin të shkrirë (Video)

Posted: 30 Dec 2016 11:13 AM PST

Kemi parë shumë teste të ndryshme në internet të cilat kanë për qëllim të tregojnë se sa i qëndrueshëm është iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i ndodh iPhone 7 nëse e lini pa kasë për tre muaj (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:25 AM PST

iPhone 7 i ri i Apple duket me të vërtetë shumë më i mirë se iPhone 6 që erdhi para tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 8 do të përdorë veçori të Samsung

Posted: 30 Dec 2016 07:12 AM PST

Detajet rreth lansimit të iPhone të ri nga Apple janë ende të paqarta, pavarësisht shumë spekulimeve në internet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrjedhin çmimet e Samsung Galaxy A5 e A7

Posted: 30 Dec 2016 06:46 AM PST

Çmimi i smartfonëve të Samsung, Galaxy A5 dhe Galaxy A7 kanë rrjedhur online, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vjen Androidi luksoz (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 06:28 AM PST

Smartphone luksoz nuk kanë lidhje me prakticitetin, efiçencën apo gjëra të tjera që mund ti lidhim me botën utilitare të elekotronikës moderne të konsumit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes krijon jaht super luksoz 1.7 milionë dollarësh [Foto]

Posted: 30 Dec 2016 05:39 AM PST

Mercedes-Benz njihet për veturat luksoze të saja, por kjo kompani është pas njërit prej jahteve më të paparashikuar që është shfaqur në panairin e jahteve në Monako

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Seria e re A e telefonave Samsung do të jetë rezistente ndaj ujit

Posted: 30 Dec 2016 01:51 AM PST

Samsung do të paraqesë në Consumer Electronics Show (CES) në Las Vegas, Brenda disa ditëve, serinë e përtërirë A (A3, A5 dhe A7) të telefonave të nivelit të mesëm që do të sjellë një sërë mundësish e që do të jenë më afër me top modelet e tanishme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Super Mario Run tani edhe në Android Play Store

Posted: 30 Dec 2016 01:41 AM PST

Super Mario Run është një prej prurjeve më të nxehta të fundvitit në dyqanin e aplikacioneve App Store, e Nintendo. Tani është pranë dërgimit të karakterit legjendar të Marios edhe në Play Store.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :