Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Chelsea në epërsi (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Chelsea në epërsi (Video)” plus 39 more Express Sport


Chelsea në epërsi (Video)

Posted: 31 Dec 2016 07:35 AM PST

Chelsea ka shënuar golin e parë kundër Stoke Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Milan kërkon futbollistin e PSG’së (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 06:59 AM PST

Milan është duke u interesuar për transferimin e Serge Aurier

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Chelsea ia vazhdon kontratën një futbollisti

Posted: 31 Dec 2016 06:40 AM PST

Chelsea ia ka vazhduar kontratën mesfushorit Marco van Ginkel

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Coutinho mposht Neymarin, fiton një çmim të madh

Posted: 31 Dec 2016 06:15 AM PST

Coutinho është futbollisti brazilian më i mirë që luan në Evropë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Chelsea - Stoke City

Posted: 31 Dec 2016 06:05 AM PST

Chelsea dhe Stoke City do të përballen sot në Stemford Bridge, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Manchester United - Middlesbrough

Posted: 31 Dec 2016 06:00 AM PST

Manchester United dhe Middlesbrough do të përballen sot në Old Trafford, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo: Kjo është dëshira ime për vitin 2017

Posted: 31 Dec 2016 05:29 AM PST

Cristiano Ronaldo ka zbuluar dëshirat për Vitin e Ri 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Viti i Cristiano Ronaldos (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 04:59 AM PST

Vitit 2016 ishte i Cristiano Ronaldos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Taulant Xhaka transferohet në Premierligë (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 04:29 AM PST

Taulant Xhaka mund të transferohet në Premierligë gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Conte transferon një lojtar nga Serie A (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 03:55 AM PST

Antonio Conte ka shfaqur interesim për mesfushorin e Lazios, Lucas Biglia

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interit i largohet një yll gjatë janarit (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 03:29 AM PST

Eder, sulmuesi i Italisë, mund të largohet nga Interi gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flet infermieria seksi që futi në telashe Nasrin (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 03:05 AM PST

Jamila Sozahdah, infermieria e spitalit Drip Doctors, ka folur pas akuzave të Samir Nasrit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interi pret një përforcim nga Bundesliga (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 02:15 AM PST

Interi është duke pritur ardhjen e mesfushorit brazilian, Luiz Gustavo në formë huazimi nga Wolfsburg

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jese transferohet në Premierligë? (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 01:55 AM PST

Jese Rodriguez mund të transferohet në Premierligë gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventusi largon dy yje nga skuadra (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 01:29 AM PST

Sami Khedira dhe Mario Mandzukic pritet të largohen nga Juventusi në fund të këtij sezoni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho blen një yll në Serie A (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 01:15 AM PST

Franck Kessie, ylli i Atalantas, mund të transferohet në Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid – Aubameyang, 80 milionë euro (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 12:55 AM PST

Borussia Dortmund po kërkon 80 milionë euro për Pierre-Emerick Aubameyangun

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po bën Messi në Argjentinë? (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 12:25 AM PST

Lionel Messi është duke kaluar pushimet në vendlindje – Rosario

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid dhe Barcelona në garë për yllin e Juventusit (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 12:11 AM PST

Real Madrid dhe Barcelona po synojnë ta transferojnë yllin e Juventusit, Paulo Dybala

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xherdan Shaqiri kundër Chelseas (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:59 PM PST

Chelsea dhe Stoke City do të përballen sot në Stemford Bridge, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo: Djali im dua të bëhet sulmues

Posted: 30 Dec 2016 11:50 PM PST

Cristiano Ronaldo dëshiron që Ronaldo Jr të bëhet sulmues

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona vazhdon kontratën edhe me një yll (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:33 PM PST

Barcelona pritet t'ia vazhdojnë kontratën Andres Iniests

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Memphis (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:17 PM PST

Memphis Depay dëshiron të largohet nga Manchester Unitedi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka e Mustafi marrin një lajm të mirë para Vitit të Ri (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:11 PM PST

Arsenal dhe Crystal Palace do të përballen nesër nga ora 17:00, në Emirates, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpool - Manchester City, formacionet (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:00 PM PST

Liverpool dhe Manchester City do të përballen sot në Anfieldn, nga ora 18:30, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Rusi 2018, përfundon pas 8 vitesh ‘Zenit Arena’

Posted: 30 Dec 2016 02:50 PM PST

Pas 8 vite punimesh dhe afatesh të shtyra për shkak të skandaleve korruptive dhe abuzimeve, më në fund "Zenit Arena" iu dorëzua autoriteteve ruse në kohë, për Botërorin e futbollit në Rusi në vitin 2018.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lemina në Bundesliga

Posted: 30 Dec 2016 02:25 PM PST

Leipzig ka kthyer sërish vëmendjen për mesfushorin Mario Lemina

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Edhe Taulanti në Premierligë

Posted: 30 Dec 2016 02:10 PM PST

West Ham është duke u interesuar për Taulant Xhakin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​100 supergolat më të mira të vitit 2016 (Video)

Posted: 30 Dec 2016 01:50 PM PST

Viti 2016 ka prodhuar disa gola të jashtëzakonshme të disa super futbollistëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo bëhet këngëtar (Video)

Posted: 30 Dec 2016 01:30 PM PST

Cristiano Ronaldo duke kënduar ua ka uruar të gjithëve Vitin e Ri

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Në Premierligë shënohet autogol qesharak (Video)

Posted: 30 Dec 2016 01:05 PM PST

David Marshall ka shënuar autogol qesharak në portën e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Realit i largohen dy lojtarë

Posted: 30 Dec 2016 12:40 PM PST

​Te Reali i Madridit nuk janë të gjithë në një klimë optimiste për vitin 2017, pavarësisht vendit të parë në kampionat dhe progresit në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Higuain i shëndoshë? Shikojeni këtë foto

Posted: 30 Dec 2016 12:10 PM PST

Gonzalo Higuain duket se është në top formë deh i gatshëm për pjesën tjetër të sezonit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo kërcënon Messin

Posted: 30 Dec 2016 11:50 AM PST

Cristiano Ronaldo shpreson se viti 2017 do të jetë sërish viti i tij në futboll

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Përforcohet Feronikeli (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:30 AM PST

Feronikeli ka transferuar portierin e Gjilanit, Faton Malokun

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kupa e Kombeve të Afrikës makth i klubeve evropiane

Posted: 30 Dec 2016 11:15 AM PST

Për trajnerët dhe drejtorët sportivë të klubeve të futbollit evropian, Kupa e Kombeve të Afrikës është një lloj ëndrre e keqe me përsëritje dy vjeçare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Guardiola flet për transferimin e Iscos (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 10:55 AM PST

Pep Guardiola ka thënë se nuk ka ide për transferimin e Iscos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea nis bisedimet me mesfushorin e Bayernit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 10:35 AM PST

Chelsea ka nisur bisedimet me mesfushorin kilian, Arturo Vidal

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Ky është futbollisti më i mirë belg i vitit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 10:20 AM PST

Dries Martens është shpallur futbollisti më i mirë i vitit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Barcelonës i lëndohet një futbollist, mungon dy javë (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 09:55 AM PST

Jasper Cillesen është lënduar dhe do të mungojë për dy javë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :