Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Femra,nëse ai i bën këto gjëra pas marrëdhënieve dijeni se ju dashuron me të vërtetë” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Femra,nëse ai i bën këto gjëra pas marrëdhënieve dijeni se ju dashuron me të vërtetë” plus 39 more Express Rozë


Femra,nëse ai i bën këto gjëra pas marrëdhënieve dijeni se ju dashuron me të vërtetë

Posted: 30 Dec 2016 09:03 AM PST

Të shikon në sy

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E lidhin Vesa Lumën! (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:51 AM PST

Këngëtarja Vesa Luma po e përmbyll mjaft suksesshëm vitin 2016. Ky vit ka qenë shumë i bukur për këngëtaren, si nga jeta private, ashtu edhe nga ajo profesionale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 arsye pse vera është më e mirë se një i dashur

Posted: 30 Dec 2016 07:49 AM PST

Nuk ka dyshime! ​Vajza! 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku ndodhet Era për fundvit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:45 AM PST

Era Istrefi e ka cekur shumë shpesh që është e dashuruar në qytetin e Londrës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena e bukur dhe seksi falë operacioneve të shumta kirurgjike (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:43 AM PST

Këngëtarja Morena Taraku nuk di të ndalet së ndryshuari pamjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dasma e Princit shqiptar ndër më të mirat në botë (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:35 AM PST

"Kurier.at", media austriake ka punuar një artikull ku rëndit dasmat më të bukura të realizuar gjatë vitit 2016.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkëndija me këtë foto aspak seksi e përmbyll vitin 2016! (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:35 AM PST

Shquhet për linjat e saj të bollshme, edhe pse pak mbi peshën mesatare këngëtarja Shkëndije Mujaj nuk nguron të pozoj, madje e tepron me poza "seksi", shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Puthje të nxehta mes Jennifer Lopez e Drake (Video)

Posted: 30 Dec 2016 07:32 AM PST

Që nga mbrëmja e VMA'së kur Drake shprehu publikisht dashurinë e madhe që kishte ndaj Rihannas, gjërat ndryshuan dukshëm, transmeton Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pozon nudo, shqiptarja çmend Amerikën(Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:27 AM PST

Pozat nudo janë ajo që shohim më shumë së fundmi, duke filluar nga aktoret, këngëtaret dhe modelet. Në këtë grup është futur dhe një shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Motrat Jenner sjellin një linjë të rrobave për fundvit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 06:51 AM PST

Motrat Kendall dhe Kylie kanë sjellë një bashkëpunim me PacSun, për një koleksion të rrobave për festat e fundvitit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si fshihet Era nëpër rrugët e Londrës (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 06:17 AM PST

Era Istrefi e ka cekur shumë shpesh që është e dashuruar në qytetin e Londrës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afrona tregon kur e ka përjetuar puthjen e parë (Video)

Posted: 30 Dec 2016 06:15 AM PST

Blogerja e njohur, Afrona Dika ka folur për emisionin "60 Sekonda" të Klan Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nik Xhelilaj sonte ka betejën e fundit…(Foto/Video)

Posted: 30 Dec 2016 06:12 AM PST

Aktori shqiptar Nik Xhelilaj, i cili tashmë nuk është i njohur vetëm në vendin tonë por edhe gjerësisht në Europë, është duke përjetuar një nga eksperiencat e tij më të mira këto ditë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po i lidh reperët tanë me mafiozët italianë (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 06:00 AM PST

Javë më parë i pari i labelit 'Babastars' erdhi më një këngë e cila titullohej Berlusconi e ku kënga trajtonte një tematikë të një bosi, shkruan Kosovarja

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Agnesa futet në ekstazë për një ekspozitë (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 05:52 AM PST

Agensa Vuthaj tashme edhe një blogure por edhe një eksploruese mund ta quajmë sepse viziton dhe shumë vende interesante por gjithmonë që e lidhin me artin dhe të bukurën, shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Poni më seksi se kurrë për festa (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 05:36 AM PST

Këngëtarja e muzikës popullore Poni është shfaqur më seksi se kurrë në fotot më të fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy përfundon në banesën e Dafinës? (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 05:20 AM PST

Për shumëkë, janë akoma të freskëta vargjet e rënda nëpër këngë që Noizy ia dedikonte këngëtares Dafina Zeqiri rreth tre-katër vite më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca gënjen për anulimin e koncerteve, ja arsyeja e vërtetë përse nuk do të performojë

Posted: 30 Dec 2016 05:06 AM PST

Këngëtarja, Enca Haxhia ka kohë që po mundohet të futet në tregun ndërkombëtar, por çdo herë ka dështuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çapkëni Naim Abazi tenton ta puthë në gjoks këngëtaren e njohur (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 05:05 AM PST

Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin "n'Kosove Show", ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një ditë pas fotos së Albëries me Fatmirin, ja çfarë thotë Anxhelina Hadërgjonaj (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 04:37 AM PST

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka vetëm pak muaj që është ndarë nga i dashuri i saj Fatmir Hysenbelliu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Vipat e Bllokut” sulmojnë Viola Spiron, shpërthen e ëma: Lëreni të qetë vajzën time (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 04:24 AM PST

Faqja në Instagram "Vipat e Bllokut" kanë publikuar një foto të moderators Viola Spiros ku e kanë kritikuar për pjesën e dhëmbëve, të cilat nuk i ka patur njësoj si në ditët e sotme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është shqiptarja që zhvishet nudo në Amerikë, po i çmend amerikanët (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:59 AM PST

Antoinette Kalaj është modele dhe aktore shqiptare me adresë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka lindur në Bronx, ndërsa filloi të merret me modelizëm. Kampanjën e parë zyrtare e nisi si 17-vjeçare për brendin e rrobave, 'The Limited'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eni Koçi e tepron me fotoshopin (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:35 AM PST

Këto kohë këngëtarja Eni Koçi ka publikuar foto të shumta në të cilat shfaqet mjaft e kuruar dhe në formë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ku po e gjen Viti i Ri Adelina Ismajlin?

Posted: 30 Dec 2016 03:17 AM PST

E mirënjohura, e dashura e publikut, Adelina Ismaili po kalon periudhën e pritjes së ëmbël. Ajo në vitin 2017 bëhet nënë për herë të parë, shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dy djemtë e Medës nderojnë këtë hero (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:12 AM PST

Meda një këngëtarë i dashur nga populli ku me këngët e tij 'shëron' dhe herë 'përvëlon' shumë zemra, shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flori harron makinën e djegur...ja si feston me ministrin Tahiri (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:12 AM PST

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun e të rinjve veçanërisht, Flori Mumajesi, i është bashkuar festës së fundvitit të Ministrisë së Brendshme në një nga ambientet e kryeqytetit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetarja shqiptare guxon me pamjen... ja modeli i ri i flokëve (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:09 AM PST

Thonë se kur një grua pret flokët ajo është gati të ndryshojë jetën e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhurata Ahmetaj merr një dhuratë speciale (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:07 AM PST

Ajo është njëra ndër këngëtarët e cila muajve të fundit u përfol shumë në rubrikat rozë për kopjimin e këngëtares botërore, por që arriti mjaft sukses me këngën e re "Gabim"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yllka edhe në mëngjes e grimuar (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 02:58 AM PST

Këngëtarja e cila dita ditës po behët dhe më e ëmbël më e dashur ajo si duket po shijon këto ditë të fund vitit më mirë se asnjëherë tjetër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majku kthehet në antike me veshje kombëtare (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 02:54 AM PST

Majk është reperi me i adhuruar për momentin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona feston topless (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 02:43 AM PST

Ajo është shquar gjithnjë për format e saj bombastike të cilat nuk lë rast pa i ekspozuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Viti i Ri ndan Marinen dhe Getin

Posted: 30 Dec 2016 02:36 AM PST

Dyshja e njohur e skenës sonë Marina Vjollca e Getoar Selimi pavarësisht lidhjes së fortë të tyre duket se do të 'ndahen' të paktën në momentin më të rëndësishëm të vitit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Konkursi më i çmendur: Zgjidhet vagina më e bukur në botë, këto janë konkurrentet (Video)

Posted: 30 Dec 2016 02:32 AM PST

Gara botërore për të zgjedhur vaginën më të bukur në botë po cmend rrjetet sociale. Brayan Sloun, ideatori i një gare të këtillë ka thënë se nuk e ka pasur të lehtë të bëj një organizim me këto përmasa e vecanërisht kur tek dikush akoma është tabu temë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Serialet turke pushtojnë botën, ja çfarë shume marramendëse të parave kanë fituar ato nga ne

Posted: 30 Dec 2016 01:28 AM PST

Serialet turke, duke filluar që fillimi i vitit të ardhshëm do të synojnë një treg tjetër ndërkombëtar, Azinë Perëndimore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dafina Zeqiri përfundon në spital (FOTO)

Posted: 30 Dec 2016 01:22 AM PST

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, me tu rikthyer nga Amerika ku qëndroi për një kohë të gjatë ka filluar aktivitetet e saja muzikore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Burri i Linda Halimit: Nuk mund të më frikësoni, sepse jam martuar me shqiptare (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 01:14 AM PST

Këngëtarja Lindita Halimi ka qenë temë e mediave kohëve të fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nënë e bijë po e çmendin internetin (FOTO)

Posted: 30 Dec 2016 01:03 AM PST

Ajo është ndër femrat më seksi në botë, po ashtu dhe e bija.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me çfarë femrat i çmendin meshkujt?

Posted: 30 Dec 2016 01:01 AM PST

Ato janë të ëmbla, të dashura dhe seksi prandaj meshkujt nuk munden pa to. Mirëpo, femrat nuk janë qenie të përsosura. Kanë probleme me vetëbesimin, flasin me orë të tëra, shtrojnë pyetje retorike, aktrojnë të pafajshmen…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka ndodhi me personin që ia kapi të pasmet Kimit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 12:55 AM PST

Kujtojmë kur Kim Kardashian u sulmua nga një personazh i njohur që u bën rrengje yjeve të modës, Vitali Sediuk, dy vjet pasi ai shkaktoi kaos duke e sulmuar atë gjatë javës së saj të modës në Paris.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli televiziv ekspozon gjoksin “shpërthyes” (FOTO)

Posted: 30 Dec 2016 12:34 AM PST

Ylli televiziv, Kate Wright, ka treguar linjat e saj trupore teksa është parë duke pushuar në Dubai. Ajo është duke kaluar momente relaksuese, derisa ka postuar foto nga Dubai, shkruan Daily Mail.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :