Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja çka iu uron për Vitin e ri Zanfina Ismaili (VIDEO)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Ja çka iu uron për Vitin e ri Zanfina Ismaili (VIDEO)” plus 39 more Express Rozë


Ja çka iu uron për Vitin e ri Zanfina Ismaili (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 09:30 AM PST

Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili, përmes emisionit Express Rozë, ka vendosur që t'jua uroj Vitin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është urimi i Naim Abazit për vitin e ri (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 09:30 AM PST

Këngëtari dhe moderatori i njohur, Naim Abazi përmes emisionit Express Rozë, ka vendosur që t'jua uroj vitin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është urimi i Remzije dhe Nexhat Osmanit për vitin e ri (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 09:15 AM PST

Këngëtarët e njohur, Remzije dhe Nexhat Osmani, përmes emisionit Express Rozë, kanë vendosur që t'jua urojnë vitin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anëtarët e labelit On Records jua urojnë Vitin e ri (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 09:00 AM PST

Anëtarët e labelit On Records, Kida, Mozik, Getinjo, Baby G, Enis Bytyqi, Arta Memedi dhe Endri, përmes emisionit Express Rozë, jua urojnë vitin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Foto të nxehta të Kate Upton (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 07:21 AM PST

Modelja e famshme Kate Upton e njohur si "femra më seksi në botë" ka shpjeguar se pse u tall me të vëllanë kur tha se "shumë keq më vjen për vëllanë tim tetëmbëdhjetë vjeçar se më quajnë modelja seksi".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Momenti i rrëzimit të Getinjos në skenë (Video)

Posted: 31 Dec 2016 05:51 AM PST

Shpesh herë në skenën kosovare mund të shohim momente jo të këndshme të këngëtarëve, transmeton arbresh.info.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena Taraku nxjerr gjuhën dhe shfaq gjoksin e saj seksi (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 05:40 AM PST

Morena Taraku, është njëra ndër femrat e cila më së shumti është aktive nëpër rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Më kë është zgjuar në mëngjes Albërie Hadërgjonaj ?(FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 04:44 AM PST

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj shfaqet gjithnjë seksi në daljet e saj, jo vetëm në skenë por edhe në rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish-banorja e Big Brother 8 ka bërë seks mbi deve (Video)

Posted: 31 Dec 2016 04:38 AM PST

Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se si është dukur në të kaluarën Blero (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 04:20 AM PST

Blero Muharremi, është njëri ndër këngëtarët i cili çdo ditë është i pranishëm në mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi për fundvit i çon edhe një herë këmbët (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 04:11 AM PST

Ajo njihet për skandalet e shumta "nudo" nëpër rrjetet sociale, e që gjithnjë vazhdon të zbulojë diçka të re edhe pse deri tani mund të thuhet se është ekspozuar e tëra

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra më e bukur për këtë vit është “topolake” (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 04:11 AM PST

Mund të mendoni që trupi i saj është perfekt, që është trashaluqe, që është e bukur, që është e shëmtuar, që ka lëkurë të bukur apo celulit… Mirëpo profesorët e anatomisë e kanë vlerësuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liberta e bën për herë të fundit këtë vit (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 04:07 AM PST

Jeni mësuar ta shihni Libertën të bukur, elegante e sharmante, por fotoja e saj e fundit për këtë vit e paraqet atë në një pamje krejt tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu rrëzohet prezantuesja e RTK-së (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 03:51 AM PST

Prezantuesja e Radio Televizionit të Kosovës, Brikena Beqiri, është kapur nga kamerat në një pozitë jo fort të mirë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej Meda kur hyri dhëndër (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 03:47 AM PST

Sigurisht që Meda ka ndryshuar shumë që nga dita kur ka filluar të merret me muzikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqiptari "hallakat" në të pasmet e Kim Kardashianit, çfarë po ndodh? (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 03:42 AM PST

Grimeri shqiptar që përkujdeset për dukjen e Kim Kardashian, Mario Dedivanovic, e ka në "dorë" Kimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej Learta kur nuk e kishte idenë se do të bëhej reja e Shyhrete Behlulit (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 03:40 AM PST

Learta Jakupi në të kaluarën nuk është përkujdesur edhe shumë për vetën, pasi që nuk ka qenë pjesë e mediave si sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja cila këngëtare mban primatin me gjoksin më të madh në estradë (FOTO+18)

Posted: 31 Dec 2016 03:28 AM PST

Dita-ditës pak këngëtare po mbesin ashtu siç kanë lindur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zajminës mezi ia mbulon fustani të pasmet gjigante (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 03:18 AM PST

Zajmina Vasjari mbetët njëra ndër këngëtarët më seksi të estradës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu jua uron Gylsereni Vitin e Ri (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 03:03 AM PST

Jemi në orët e fundit të vitit 2016, ndërsa tani kanë nisur urimet për Vitin e Ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albatriti dhe Egzona jua urojnë Vitin e Ri, shikojeni si ka ndryshuar çifti (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 03:00 AM PST

Këngëtari Albatrit Muqiqi ka arsye që këtë vit të festojë akoma më shumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afronës i del gjoksi sërish (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 02:48 AM PST

Modelja e njohur, Afrona Dika, ka vendosur të ju çmend me fotografinë e fundit për këtë vit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur gjithë yjet “e nxorën në shesh” (foto +16)

Posted: 31 Dec 2016 02:07 AM PST

Ka qenë padyshim viti i zhveshjeve për yjet e modës, muzikës dhe aktrimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish-banorja e BB 8 ka bërë seks mbi deve (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 02:03 AM PST

Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantuesja e pranon: Po kam qenë e lidhur me Bekim Balën

Posted: 31 Dec 2016 02:01 AM PST

Prezantuesja Einxhel Shkira e ftuar në emisionin Oktapod dhe rubrikën "Ladies night", ka deklaruar përballë moderatorit Turjan Hyska se kohë më parë, diçka ka ndodhur me lojtarin e Kombëtares së Futbollit, Bekim Balaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku po gjendet Nita, motra e Norës dhe Erës (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 01:09 AM PST

Këngëtaret e njohura Nora dhe Era e kanë edhe një motër bukuroshe, bëhet fjalë për Nita Istrefin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tara pranon dhuratë të veçantë për Vitin e Ri (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 01:02 AM PST

Me epokën e invazionit të teknologjisë, shumë prej fëmijëve kanë dëshira të përbashkëta për t'iu plotësuar në formë të dhuratave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina jua uron Vitin e Ri me këto fjalë, kësaj radhe i bie... (Video)

Posted: 31 Dec 2016 12:38 AM PST

Ajo padyshim se ishte imazhi më i përfolur i vitit 2016, me ç'rast brenda këtij viti u bë edhe figurë e njohur për të gjithë duke kënduar shumë fytyra të njohura kombëtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi merr urimin më të bukur nga një person special (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 12:00 AM PST

Kjo periudhë festash është edhe periudha kur njerëzit bëhen më pozitivë dhe e shprehin më lirshëm cdo emocion.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Degjenerohet gazetarja, i publikojnë fotot 100% nudo (FOTO+16)

Posted: 30 Dec 2016 09:59 PM PST

Disa muaj më parë bënë bujë fotot e gazetares së njohur italiane Diletta Leotta, të cilat u hodhën në internet dhe bënë xhiron e botës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është urimi i Mc Kreshës për Vitin e Ri (Video)

Posted: 30 Dec 2016 02:30 PM PST

Gjatë këtij viti, Express Rozë është munduar që t'ju sjell me më të rejat nga bota e showbizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është hiti i vitit 2016 sipas qytetarëve (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 02:15 PM PST

Në rubrikën 'VOX POP' të emisionin Express Rozë, qytetarët kanë treguar se cila këngë sipas tyre është hiti i këtij viti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ngjarjet që tronditën opinionin shqiptar këtë vit (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 02:05 PM PST

Ky vit nuk do të harrohet asnjëherë për shkak që ishte një vit i cili me ngjarjet që ndodhën në botën e show bizit vendor, tronditën të gjithë opinionin shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto fytyra të njohura shqiptare u bënë prindër gjatë këtij viti (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 01:50 PM PST

2016'ta është padyshim viti në të cilin ka patur më së shumti shtatzëni dhe lindje tek personazhet e njohura të showbizit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive: Urimet e krerëve politik dhe yjeve shqiptare për Vitin e Ri (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 01:35 PM PST

Gjatë këtij viti, Express Rozë është munduar që t'ju sjell më të rejat nga bota e showbizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është ngjarja me e dhimbshme e vitit në showbizin shqiptar (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 01:30 PM PST

Ky vit që po e lëmë pas ishte njëri ndër vitet që pati më së shumti ndodhi në botën e showbizit vendor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Humor, këngë e valle në edicionin festiv të Express Rozë (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 01:25 PM PST

Formati më i mirë i shoubizit vendor, më 2 janar do të vijë me një edicion festiv, ku i ka mbledhur në një vend politikanë, reperë e aktorë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gruaja e Kadri Veselit qesh me zë kur ai i përshëndet deputetët e Kuvendit (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 01:10 PM PST

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli dhe gruaja e tij Violeta, përmes emisionit Express Rozë ua kanë uruar të gjithë shqiptarëve Vitin e Ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Meshkujt zbuluan se çfarë vërejnë së pari tek femrat: Jo, nuk është prapanica, as gjinjtë ...

Posted: 30 Dec 2016 12:51 PM PST

Tërheqja është një gjë shumë individuale, por janë disa "pika" në trupin e një femre që menjëherë provokojnë interesin e meshkujve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë këngët më të klikuara të këtij viti (VIDEO)

Posted: 30 Dec 2016 12:50 PM PST

Dyshimet për vjedhje të klikimeve nga ana e artistëve shqiptarë ka qenë temë e diskutuar edhe gjatë këtij viti që po e lëmë pas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :