Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Lamborghin më të bukur nuk keni parë (Foto)” plus 15 more Express AutoTech

loading...

“Lamborghin më të bukur nuk keni parë (Foto)” plus 15 more Express AutoTech


Lamborghin më të bukur nuk keni parë (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 02:41 PM PST

Kreu i kompanisë Lamborghini për zhvillim dhe hulumtim, Maurizio Reggiani, ka konfirmuar se SUV-i Urus do të jetë modeli i tyre i parë në version plug-in hibrid.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini çfarë ndodh nëse tentoni ta bllokoni Mark Zuckerbergun në Facebook?

Posted: 29 Dec 2016 02:27 PM PST

Mark Zuckerberg – miliarderi dhe pronari i Facebook, nuk mund të bllokohet në Facebook.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qesharake, ja si hiqet bora nga kjo veturë (Video)

Posted: 29 Dec 2016 12:10 PM PST

Për të mos ftohur duart duke hequr borën që e ka mbuluar veturën, duhet të keni një sistem të zërimit! Në fakt, një sistem të fuqishëm zërimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi Q3 2018 SUV merr formë [Foto]

Posted: 29 Dec 2016 11:44 AM PST

Audi është duke përgatitur Q3 e ri, më të lehtë e më praktik, i cili do të dalë në shitje në vitin 2018, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Falë këtyre dy njerëzve, ju sot e përdorni këtë aplikacion çdo ditë

Posted: 29 Dec 2016 10:40 AM PST

Instagram është njëri ndër aplikacionet që është i pranishëm pothuajse në çdo telefon të mençur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Amazon aplikon për krijimin e depos fluturuese

Posted: 29 Dec 2016 10:21 AM PST

Gjiganti i shitjeve online, Amazon ka aplikuar për patentën me të cilën do të fillojë krijimin e një depo fluturuese, e cila do të përbëhet nga disa dronë, përmes së cilëve do të bëhet shpërndarja e mallit në lokacionet kryesore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samsungu me ekran të ri të lakuar për adhuruesit e video-lojërave

Posted: 29 Dec 2016 08:13 AM PST

Samsungu pritet që së shpejti të sjellë ekranin e ri të lakuar, CH711.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përdorues të Samsung, kurrë mos e bëni këtë në Google Play

Posted: 29 Dec 2016 07:51 AM PST

Këtë javë, hulumtuesit kanë zbuluar se shumë viruse godasin të paktën 1.3 milionë celularë Android, duke vjedhur kështu të dhënat e tyre si pjesë e një skeme për të rritur të ardhurat nga reklamat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple ka gati iPhone 7S me kamera vertikale

Posted: 29 Dec 2016 07:22 AM PST

Raporte të reja sugjerojnë se Apple mund të lansojë një iPhone 7 të përmirësuar më 2017 – i cili me gjasë do të quhet iPhone 7S.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skoda me model të ri e me version të freskuar të Rapidit

Posted: 29 Dec 2016 06:00 AM PST

Kompania e njohur e automobilizmit, Skoda, raportohet se vitin e ardhshëm do të prezantojë një model të ri dhe një version të rifreskuar të modelit Rapid.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tani edhe në Twitter video 360 gradë

Posted: 29 Dec 2016 05:44 AM PST

Twitter ndjek Facebook dhe publikon videot direkte 360 gradë. Një mënyrë për të përfshirë më shumë përdoruesit e saj, e sidomos për të mos humbur përballë videove online, konkurrencës së ashpër nga YouTube dhe Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Keni mbushur veturën me karburantin e gabuar?

Posted: 29 Dec 2016 05:13 AM PST

Nuk jeni i vetmi, së paku 150,000 ngasës bëjnë të njëjtin gabim gjatë një viti, që i bie se çdo 3.5 minuta ndodhë një gabim i tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Është publikuar fotoja e raketës më të fuqishme në botë (FOTO dhe VIDEO)

Posted: 29 Dec 2016 04:21 AM PST

Kompania SpaceX ka vendosur që pasuesit të saj në Instagram t'i gëzojë me dhuratën e Vitit të Ri pak më herët, prandaj kohët e fundit publikoi foton e një pjese të raketës së saj të re, Falcon Heavy.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Surface Studio shitet dyfish më shumë se që priste Microsofti

Posted: 29 Dec 2016 02:55 AM PST

Gjiganti teknologjik Microsoft kishte lansuar kompjuterin Surface Studio në muajin tetor dhe pajisja doli në shitje muajin e kaluar, me çmim prej 2999 dollarë e deri në 4200.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është rekordi më i ri në automobilizëm [Video]

Posted: 29 Dec 2016 02:12 AM PST

Një rekord i ri është vënë në botën e automobilizmit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nga 0-300 km/h në më pak se 20 sekonda [Video]

Posted: 29 Dec 2016 01:08 AM PST

Kjo është Corvette e cila poshtë kapakut ka një motor i cili gjeneron 1000 kf.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :