Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Law Abiding Citizen (2009) HD” plus 6 more Filmaon.com

loading...

“Law Abiding Citizen (2009) HD” plus 6 more Filmaon.com


Law Abiding Citizen (2009) HD

Posted: 30 Dec 2016 07:55 AM PST

Law Abiding Citizen (2009) HD |   Dramë, Krim , Thriller |   30 Dhjetor 2016


Një burrë i inatosur vendos të vëjë drejtësinë në duart e tij pasi gjykata liron vrasësit e gruas dhe vajzës së tij! Ai nuk shenjestron vetem vrasësit por dhe personat e përfshirë në gjykimin e çeshtjes!

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb7.4/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

 

The post Law Abiding Citizen (2009) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

The Woman in Black (2012) HD

Posted: 30 Dec 2016 07:39 AM PST

The Woman in Black (2012) HD | Horror , Fantazi , Dramë | 30 Dhjetor 2016


Një avokat i ri udhëton në një fshat të largët ku ai zbulon një fantazmë hakmarrëse të një guaje të përçmuar e cila është duke i territorizuar vendasit.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.4/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post The Woman in Black (2012) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Let’s Be Evil (2016) HD

Posted: 30 Dec 2016 03:01 AM PST

Let's Be Evil (2016) HD | Horror , Sci-Fi , Triller | 30 Dhjetor 2016


Tre të rinj përfshihen në një vizion të një realiteti të zmadhuar.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.0/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Let's Be Evil (2016) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Collide (2016) HD

Posted: 30 Dec 2016 02:53 AM PST

Collide (2016) HD | Aksion , Triller | 30 Dhjetor 2016


Një udhëtar amerikan përfshihet në një rreth kontrabandistësh duke kërkuar t’i shpëtojë jetën të dashurës së tij.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb5.7/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Collide (2016) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

The Girl with the Dragon Tattoo (2011) HD

Posted: 30 Dec 2016 02:18 AM PST

The Girl with the Dragon Tattoo (2011) HD | Krim , Dramë , Mister | 30 Dhjetor 2016


Gazetari Mikael Blomkvist është ngarkuar për kërkimin e një gruaje që ka qenë e zhdukur për dyzet vjet.Me të bashkohet dhe Lisbeth Salander, një hacker i ri kompjuterik.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb7.8/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post The Girl with the Dragon Tattoo (2011) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Parker (2013) HD

Posted: 30 Dec 2016 02:01 AM PST

Parker (2013) HD | Aksion , Krim , Romancë | 30 Dhjetor 2016


Historia e Parkerit, një hajduti të famshëm me kode nderi. Këtij kodi i përket që edhe të mos vjedhë nga ata që kanë nevojë për paratë. Kur kolegët e tij vendosin që ta heqin qafe pas një grabitje në një bankë, betohet se do të hakmerret dhe i ndjek ata në grabitjen e rradhës që kanë ndërmend të bëjnë, një vjedhje bizhuterish shumë të shtrenjta në Palm Biçin lluksoz.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.2/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Parker (2013) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kill Bill: Vol. 2 (2004) HD

Posted: 30 Dec 2016 01:36 AM PST

Kill Bill: Vol. 2 (2004) HD | Aksion , Krim , Dramë | 30 Dhjetor 2016


Bride vazhdon kërkimin e saj për hakmarrje kundër bosit dhe dashnorit të saj ish-Bill të cilët ishin të përgënjeshtruar, dhe të pa besë.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb8.0/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Kill Bill: Vol. 2 (2004) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :