Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Liverpool – City, derbi nis me një super-gol (VIDEO)” plus 9 more Ferizaj Press

loading...

“Liverpool – City, derbi nis me një super-gol (VIDEO)” plus 9 more Ferizaj Press


Liverpool – City, derbi nis me një super-gol (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 09:41 AM PST

Meta uron festat e fundvitit nga Korça

Posted: 31 Dec 2016 09:40 AM PST

Në një prononcim për median, Meta uroi të gjithë shqiptarët me rastin e festave të fundvitit dhe veçanërisht të rinjtë e të rejat e Korçës, për një vit sa më të mbarë dhe të gëzuar.

"Ishte e pamundur për të mbyllur festat e këtij fundviti, nga Krishtlindjet te Viti i Ri, pa ardhur në Korçë. Është vërtetë shumë e vështirë t'i kuptosh, t'i përjetosh këto festa pa qenë në Korçë. Me këtë rast u uroj të gjithë të rinjve dhe të rejave të Korçës të mrekullueshëm, të mençur, të ditur dhe plot ëndrra për të ardhmen, një vit të ri të gëzuar dhe të gjithë shqiptarëve kudo ku janë", tha Meta./Tch

.

Chelsea – Stoke, a e meritoi këtë vlerësim Xherdan Shaqiri? (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 09:21 AM PST

Në këtë ndeshje për 60 minuta u paraqit edhe Xherdan Shaqiri.

Paraqitja e Shaqirit në këtë ndeshje nuk la edhe aq për të dëshiruar, duke u vlerësuar nga 'Whoscored' me notën 6-të.

Vlerësimet e lojtarëve për paraqitjen në ndeshjen Chelsea – Stoke City mund t'i shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Manchester United bën përmbysje të madhe (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 08:52 AM PST

Edhe pse ishin në disavantazh, skuadra e Jose Mourinhos në fund të ndeshjes ia doli të përmbys rezultatin duke shënuar dy gola.

Leadbitter shënoi për epërsinë e mysafirëve në minutën e 67-të.

Martial në minutën e 85-të dhe Pogba në minutën e 86-të, shënuan për fitoren e madhe të Manchester Unitedit.

(!+") by footballderby

A46666 by enjoylivehdi

Paul Pogba Goal 2-1 Manchester United vs… by enjoylivehdi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Chelsea e mbyll 2016-tën me fitore spektakolare (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 08:49 AM PST

“Jackpot” me pistoletë. Grabitësi i kazinove sapo kishte humbur 1 mijë euro

Posted: 31 Dec 2016 08:48 AM PST

I diplomuar si jurist, por që punonte në një fushë tjetër, atë të rregullimit të makinave në Kashar, 45-vjeçari Lelo njihet prej vitesh si një frekuentues i rregullt i lojërave të fatit.

Burime të policisë thanë për Top Channel se, Lelo në një rast ka humbur 150 mijë euro në lojërat e fatit, ndërkohë që edhe ditën e grabitjes me armë, ai kishte humbur 1.000 euro. Në këtë situatë, ai i është drejtuar kazinove për t'i grabitur, ndërsa në episodin e tretë u arrestua.

Në gjendje të dëshpëruar, Ilir Lelo i rrëfeu policisë se, pasi kishte humbur edhe të premten, kishte marrë armën në shtëpi dhe ishte drejtuar për të grabitur.

"Kur grabita kazinonë e parë pashë që ishin shumë pak lekë, ndaj dhe u drejtova te një tjetër kazino. Kisha parandjenjën se ishte një ditë me fat dhe se do të kapja Jackpot-in", i tha policisë 45-vjeçari.

Në kazinonë e dytë, ku u kap në flagrancë, policia thotë se ai kishte hyrë sërish për të grabitur, në mënyrë që të siguronte një shumë të konsiderueshme për t'i luajtur në bixhoz.

.

Formacionet zyrtare: Liverpool – Man City (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 08:34 AM PST

Man Utd – Middlesbrough, gol shokues (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 08:30 AM PST

Chelsea – Stoke, shënohen dy gola brenda tre minutave (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 08:24 AM PST

Crouch barazoi fillimisht në 2:2 në minutën e 64-të, ndërsa dy minuta më vonë Willian shënoi për të rikthyer epërsinë e Chelsea në 3:2.

Peter Crouch Goal HD Chelsea 2 2 Stoke City 31… by emmapollard

Willian – Goal HD – Chelsea 3-2 Stoke City 31… by Goals_online

.

Shënohet goli i tretë në ndeshjen Chelsea – Stoke City (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 08:18 AM PST

Related Posts :