Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Messi apo Ronaldo, ju tregon Ibrahimovic” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Messi apo Ronaldo, ju tregon Ibrahimovic” plus 39 more Express Sport


​Messi apo Ronaldo, ju tregon Ibrahimovic

Posted: 30 Dec 2016 07:50 AM PST

Ashtu si dhe në fushë, edhe jashtë saj Zlatan Ibrahimoviç është i njëjti, nuk di të bëjë aspak kompromis.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo shpallet ‘Sportisti më i Mirë i Vitit’

Posted: 30 Dec 2016 07:35 AM PST

Cristiano Ronaldo ka fituar tjetër çmim, kësaj radhe është zgjedhur si 'Sportisti më i Mirë i Vitit' nga votuesit e Eurosport

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Bartra flet për kalimin e Aubameyangut në Real

Posted: 30 Dec 2016 07:20 AM PST

Marc Bartra insiston se nuk e sheh Pierre-Emerick Aubameyangun në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Vetëm ky futbollist do të largohet nga Unitedi (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 07:00 AM PST

Manchester United ka njoftuar se vetëm një futbollist do të largohet në huazim gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Cristiano Ronaldo nuk shitet”

Posted: 30 Dec 2016 06:29 AM PST

Tifozët e Real Madridit kanë reaguar pas lajmit se një klub kinez i ka bërë ofertë Cristiano Ronaldos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Milan, rikthen në ekip portierin veteran (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 05:59 AM PST

Marco Storari mund të kthehet në Milan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ergys Kaçe refuzon Shqipërinë

Posted: 30 Dec 2016 05:29 AM PST

Ergys Kaçe nuk do të transferohet në Superligën e Shqipërisë, siç ishte raportuar këto ditë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Simeone gëzohet para Vitit të Ri (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 04:57 AM PST

Diego Simone, trajneri i Atletico Madridit, ka marrë një lajm të mirë para hyrjes në Vitin e Ri 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon Clattenburg, ja çfarë thotë për ofertën në Kinë

Posted: 30 Dec 2016 04:19 AM PST

Gjyqtari i njohur anglez, që llogaritet si një nga më të mirët momentalisht, Mark Clattenburg, thotë se është i hapur për një "transferim" në Kinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manaj bashkohet në La Liga me ish-yllin e Milanit

Posted: 30 Dec 2016 04:08 AM PST

E ardhmja e Rei Manajt mund të jetë në Spanjë, ku ka disa klube që interesohen për të. Lajmi ka disa ditë që qarkullon në mediat italiane, por sot është mësuar se cila është skuadra që është gati të marrë sulmuesin e ri shqiptar, i cili nuk arriti të siguronte një kontratë afatgjatë te Pescara.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anderson rikthehet në Premierligë?

Posted: 30 Dec 2016 03:32 AM PST

Raportohet se ish-mesfushori i Manchesterit, ka ofertë nga Middlesbrough për t'u rikthyer në Premierligë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Milan transferon ish sulmuesin e Barcelonës (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 03:02 AM PST

Milan është afër transferimit të sulmuesit të Evertonit, Gerard Deulofeu

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger: Ky ekip është favorit kryesor për titull

Posted: 30 Dec 2016 02:43 AM PST

Arsene Wenger, menaxheri i Arsenalit, e ka zbuluar favoritin kryesor për titull këtë sezon në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cerci rikthehet në Serie A (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 02:29 AM PST

Bologna ka arritur marrëveshje me Atletico Madridit për transferimin e Alessio Cercit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roma transferon mesfushorin e Real Madridit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 02:11 AM PST

Lucas Silva mund të transferohet në Romë gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Podolski në Kinë (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 01:55 AM PST

Edhe sulmuesi gjerman, Lukas Podolski mund të transferohet në Kinë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho merr lajm të keq nga Portugalia (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 01:19 AM PST

Nelson Semedo, mbrojtësi i Benficas, ka përjashtuar mundësin e transferimit te Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kinezët ofrojnë 50 milionë për yllin e Interit (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 01:01 AM PST

Skuadrat kineze kanë shfaqur interesim për mesfushorin e Interit, Marcelo Brozovic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaçe befason të gjithë me klubin e ri

Posted: 30 Dec 2016 12:45 AM PST

Ergys Kaçe, mesfushori i Kombëtares shqiptare, ka arritur marrëveshje me kampionin e Shqipërisë, Skënderbeun.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona blen mbrojtës në Brazil (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 12:29 AM PST

Drejtuesit e Barcelonës janë duke kërkuar qendërmbrojtësin e Palmeiras, Yerry Mina

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpool - Manchester City, formacionet (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 12:15 AM PST

Liverpool dhe Manchester City do të përballen nesër në Anfieldn, nga ora 18:30, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Boer merr drejtimin e ekipit nga Premierliga? (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 11:59 PM PST

Frank de Boer, strategu holandez, mund të marrë drejtimin e Swansea Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ancelotti e Zidane në garë për lojtarin e Serie A (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 11:50 PM PST

Pas Real Madridit, edhe Bayern Munich ka shfaqur interesim për transferimin e Faouzi Ghoulam

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Conte kërkon ish-sulmuesin e Juventusit (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 11:35 PM PST

Fernando Llorente mund të transferohet në Chelsea gjatë janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona vëzhgon yllin e ri të Francës (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 11:20 PM PST

Drejtuesit e Barcelonës janë duke e vëzhguar mbrojtësin e ri francez, Dayotchanculle Upamecano.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Neymar do të bëhet më i mirë se Messi e Ronaldo”

Posted: 29 Dec 2016 11:03 PM PST

Gilberto da Silva Melo, ish-reprezentuesi i Brazilit, beson se Neymar do të bëhet më miri në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Turan zgjedh mes Kinës dhe Barcelonës

Posted: 29 Dec 2016 10:53 PM PST

Arda Turan ka refuzuar ofertat nga Kina. Ai dëshiron të vazhdojë të luajë për Barcelonën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Isco transferohet në Premierligë? (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 10:37 PM PST

Isco mund të transferohet në Premierligë gjatë afatit kalimtar të janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real harron De Gean, transferon Courtois (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 10:29 PM PST

Drejtuesit e Real Madridit po përgatitin një ofertë të majme për portierin e Chelseas, Thibaut Courtois

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane, asnjë titull në 90-të minuta (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 02:59 PM PST

Zinedine Zidane po shkruan histori me Real Madridin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Agjenti i Ronaldos: Refuzuam ofertë të çmendur nga Kina (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 02:36 PM PST

Real Madridi ka refuzuar një ofertë prej 300 milionë euro nga Kina për Cristiano Ronaldon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fejohet legjenda e tenisit, Serena Williams

Posted: 29 Dec 2016 02:35 PM PST

Serena Williams ka bërë hapin e parë të madh para martesës: Legjenda e tenisit është fejuar me të dashurin e saj, me të cilin është në lidhje që gati dy vjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme, ja sa milionë ka kushtuar mjekimi i Schumacherit (Video)

Posted: 29 Dec 2016 02:29 PM PST

Sot tre vite më parë, fansat e Formula 1 pothuajse në të gjithë botën kanë qenë duke lexuar lajme për aksidentin e heroit të tyre Michael Schumacher.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic në Brazil?

Posted: 29 Dec 2016 02:15 PM PST

Zlatan Ibrahimovic ka treguar se idoli i tij gjithmonë ka qenë Fenomeni Ronaldo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovic bën krahasimin mes CR7 dhe Ronaldos (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 02:02 PM PST

Për Zlatan Ibrahimivcin nuk ka dyshime, fenomeni Ronaldo është i pakrahasueshëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Rossi gëzon tifozët e Romës

Posted: 29 Dec 2016 01:44 PM PST

Daniele De Rossi do të rinovojë së shpejti kontratën me Romën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Simeone meriton përmendore”

Posted: 29 Dec 2016 01:36 PM PST

Maxi Rodriguez mendon se Simeones duhet t'i ndërtohet një përmendore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“City ka transferuar pasardhësin e Leo Messit” (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 01:13 PM PST

Gabriel Jesus është i lindur për të qenë më i miri në botë dhe do të lë prapa Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon, kështu mendon trajneri i të rinjve të Brazilit, Jose Francisco Mamede

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pritja e vitit në Serie A (Video)

Posted: 29 Dec 2016 12:38 PM PST

Është vetëm 17 vjeçar, por ai tashmë ka mahnitur botën me klasin e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Neymar, më i miri në La Liga (Foto)

Posted: 29 Dec 2016 12:10 PM PST

Braziliani Neymar nuk po arrin të gjejë shumë rrugën drejt portës këtë edicion, por është i pari sa i përket shanseve të krijuara deri më tani në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :