Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Nëna i bleu vajzës dhuratë, që në shikim të parë duket si diçka perverse (Foto) Telegrafi Dështime

loading...

Nëna i bleu vajzës dhuratë, që në shikim të parë duket si diçka perverse (Foto) Telegrafi Dështime


Nëna i bleu vajzës dhuratë, që në shikim të parë duket si diçka perverse (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 09:51 AM PST

Kerri Roberts nga New Orleans i shteteve të Bashkuara, ia ka blerë vajzës së saj një mbajtëse për gotë.

Por, ky mjet plastik kur është i zbrazët, duket si një lodër seksuale, transmeton Telegrafi.

Madje, kur e bija saj Shelby Donovan e ka nxjerrë nga paketimi, është turpëruar sepse kishte afër afro 30 anëtarë të familjes.

"E fsheha shpejtë dhe u mundova të mos bërtas. U desh të vendosja shpejtë gotën, që të kuptohet për çfarë bëhet fjalë", ka shkruar Donovan në Twitter, në përshkrimin e fotografive. /Telegrafi/

The post Nëna i bleu vajzës dhuratë, që në shikim të parë duket si diçka perverse (Foto) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :