Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Para Tunës, cila këngëtare ka qenë shoqe e ngushtë e Yllit? (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Para Tunës, cila këngëtare ka qenë shoqe e ngushtë e Yllit? (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Para Tunës, cila këngëtare ka qenë shoqe e ngushtë e Yllit? (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 10:08 AM PST

Muajve të fundit, relacioni mes Tuna Sejdit dhe Yll Limanit ka ngjallur shumë debat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka i bëri Ledri Vula Dafinës, Tunes e Duas derisa ishte në lidhje me to? (FOTO)

Posted: 27 Dec 2016 10:03 AM PST

Ledri është bukuroshi i muzikës vendore. Ai ka qenë në lidhje me disa femra të njohura, përfshirë këtu Tunen, Dafina Zeqirin e Dua Lipen

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Teuta, ja çka mendon ajo për Afronën

Posted: 27 Dec 2016 10:01 AM PST

Intervista 60 Sekondëshe e Afrona Dikës ku e përshkruante Teuta Krasniqin si 'shumë zemër' u bë shkak për një varg të gjatë informacionesh pasuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jonida Vokshi dedikim special për mashkullin e jetës së saj (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 09:44 AM PST

Aktorja dhe moderatorja e njohur Jonida Vokshi herë pas herë publikon foto nga familja e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju kujtohet "Ponja" e "Portokallisë"? Ja si duket ajo sot (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 09:28 AM PST

Të gjithë e kujtojmë "Ponjën" personazhin karizmatik të "Portokalli".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befasia e krishtlindjeve e lë pa fjalë Armina Mevlanin! (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 08:28 AM PST

Bukuroshja e njohur nga Shqipëria, Armina Mevlani, zë shpeshherë vend në titujt kryesor të mediave rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është sheqeri i Big Mamas (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 08:17 AM PST

Këngëtarja Big Mama sikurse Labinot Gashi, ka organizuar 'partyn' festive 'Mama's Party'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mallkimi i yjeve të POP

Posted: 27 Dec 2016 08:08 AM PST

Luanë në skenë, flutura të brishta kur dritat fiken. Shumë prej idhujve Pop të viteve 80, fatin e patën të trishtë. Buzëqeshjet në gazeta, blicet e fotografeve, kopertinat e bujshme, miliona disqe të shitura, fshihnin në plot raste errësirën që pushtonte shpirtin e këtyre artisteve, pasiguritë dhe boshllëkun.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja pse Labi s'i kritikon estradën? Shkurte Gashi i dhuron atij iPhone 7 (Video)

Posted: 27 Dec 2016 08:01 AM PST

Moderatori Labinot Gashi – Labi është i njeri prej gazetarëve dhe moderatorëve të njohur kosovar që karrierën e fillojë si gazetarë i showbizit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhela Peristeri gjen "sozinë" e saj (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 07:57 AM PST

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar një foto në rrjete sociale ku tregon ngjashmërinë e saj të madhe me vajzën e kushërirës së saj, Mairën e vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë vajzë Blero së fundmi e puthi në buzë, nuk është Afrona (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 07:49 AM PST

Këngëtari Blero Muharremi çdo herë di të jetë temë e medieve rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me në fund Kim flet për krizën në martesën e saj me Kanye (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 07:14 AM PST

Kim Kardashian ka mohuar të gjitha thashemet që martesa e saj me Kanye West ka marrë fund.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktorja e famshme kapet duke bërë orgji! (Foto+18)

Posted: 27 Dec 2016 07:11 AM PST

Aktorja e famshme britanike, Freema Agyeman është kapur në momente romantike me një femër tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu se keni parë Bebe Rexhën, na tregon të pasmet (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 07:08 AM PST

Këngëtarja, Bebe Rexha njihet për zërin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhelina ja tregon gjoksin babadimrit (Foto/Video)

Posted: 27 Dec 2016 07:00 AM PST

Anxhelina është e bija e këngëtares së njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pascali s’i duron as bikinet, zhvishet e tëra në plazh (Foto+18)

Posted: 27 Dec 2016 06:52 AM PST

Ajo nuk është e turpshme, kur bie fjala tek ekspozimi i trupit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elsa, në bikine të kuqe, por seksi si sirenë (Foto/Video)

Posted: 27 Dec 2016 06:48 AM PST

Ajo është kthyer në njërën prej modelëve më të qëndrueshme në mesin e Victoria's Secret.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do e besoni si duket Samanta pa make-up (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 06:40 AM PST

Këngëtarja Samanta Karavella publikon shpesh foto në të cilat shfaqet pa make up.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhurata që i zbukuroi ditën Eni Çobanit (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 06:35 AM PST

Juristja Eni Çobani ka marrë një dhuratë mjaft të bukur në këto ditë festive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse P. Diddy fshiu nga faqja e tij postimin për Era Istrefin? (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 06:14 AM PST

Edhe pse nga dita në ditë pritet që Era Istrefi të publikojë këngën e re, "BonBon" vazhdon ende me jehonën e suksesit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vesa Luma ka sy vetëm për Lianin (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 06:09 AM PST

Këngëtarja Vesa Luma duket qartë se ditët e saj ia përkushton të voglit Lian.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si argëtohet familja Haradinaj (FOTO)

Posted: 27 Dec 2016 06:03 AM PST

Kreu i AAK-së dhe bashkëshortja e tij Anita përveç angazhimeve të mëdha në punë, ata gjithashtu janë të përkushtuar edhe ndaj familjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yllka vazhdon të sjellë foto seksi (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 06:00 AM PST

Të jesh pjesë e estradës dhe të dukesh gjithmonë bukur është një nga kushtet e jetesës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marramendëse shifra e parave që këngëtarët shqiptarë do të marrin pasi të këndojnë në SHBA

Posted: 27 Dec 2016 05:50 AM PST

Fitorja e Donald Trump si President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës shkaktoi shumë reagime nga njëra anë, përpos magjepsjes nga pasuria e tij e paimagjinueshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim tregon pse është e lindur për skenë. Ja sa seksi duket (Foto/Video)

Posted: 27 Dec 2016 05:41 AM PST

Krishtlindja iku por la pas një paraqitje të shumëpritur publike nga Kim Kardashian.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Labi nuk përmbahet, nuk ia ndan sytë gjoksit të Bleronës (Video)

Posted: 27 Dec 2016 05:38 AM PST

Xhirimet e Vitit të Ri i kanë mbaruar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marie Claire përshkruan stilin e Dua Lipës (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 05:38 AM PST

Edhe ju do të dëshironi të kopjoni çdo kombinim veshjeje nga kjo këngëtare e mrekullueshme!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbani frymën djema: Ajo i heq të gjitha në plazh (Foto+16)

Posted: 27 Dec 2016 05:32 AM PST

Ajo nuk është e turpshme, kur bie fjala tek ekspozimi i trupit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto foto dëshmojnë përse të pasmet e brazilianeve janë të pakonkurrueshme (Foto +16)

Posted: 27 Dec 2016 05:17 AM PST

Modelja braziliane Liziane Gutierrez tregoi sepo i shijon pushimet që po kalon në Miami me një palë bikini të zeza që lënë fare pak vend për imagjinatën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Andrra e Sinanit i nxjerr... (FOTO)

Posted: 27 Dec 2016 05:09 AM PST

Ajo është një prej nuseve më të famshme në estradën shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Festë me alkool dhe “veshje perëndimore”, ja ku po ndodh (video)

Posted: 27 Dec 2016 04:48 AM PST

Në Arabinë Saudite janë shumë të ashpra ligjet lidhur me alkoolin dhe festat dhe një grup të rinjsh mund ta pësojnë rëndë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca tregon "arsenalin": Kush do bëhet babagjyshi im (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 04:44 AM PST

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me të brendshme të kuqe ndërkohë që gjoksi i saj është duke shpërthyer.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Grupi Lynx: Ju rrëfejnë prapaskenat e festivalit të Këngës, ja çfarë flitej në korridore

Posted: 27 Dec 2016 04:33 AM PST

Festivali i 55 në RTSH, më shumë se sa sukses, ka marrë me vete një mal me kritika, që nga organizimi e deri tek prezantimi dhe te votimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është jeta luksoze e gruas së Ermalit, blen gjëra super të shtrenjta (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 04:32 AM PST

Muzika, lirisht mund të themi se është një ndër profesionet më të bukura e më profitabile në çdo vend të botë përfshirë këtu edhe Kosovën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca ka një përgjigje të ashpër për ata që e 'akuzojnë' për fotoshop (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 04:09 AM PST

Mbrëmjen e djeshme Enca vendosi të posotojë një fotografi të sajën duke uruar kështu të gjithë ndjekësit e saj për festën e Krishtlindjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu uron Çiljeta një ditë të mbarë (Foto)

Posted: 27 Dec 2016 04:05 AM PST

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto në të cilën shfaqet në ambientin e shtëpisë së saj e veshur në mënyrë të rehatshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkëlzeni e njeh mirë Arminën... kjo foto e dëshmon

Posted: 27 Dec 2016 03:59 AM PST

Bukuroshja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale dhuratën që mori nga partneri i saj Shkëlzen Berisha për Krishtlindje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se mbesa e kujt është e dashura e boksierit Haxhi Krasniqi

Posted: 27 Dec 2016 03:39 AM PST

Robin Krasniqi është i njohur për goditjet e forta që i jep në ringun e boksit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se deri në cilin vit do të trasmetohet seriali "Sulltani i madhërishëm"

Posted: 27 Dec 2016 03:35 AM PST

Një industri e vërtetë. Turqia ka hyrë në botën e televiizionit me një numër të madh serialesh që janë kthyer në suksese të vërteta në disa vende. Mes tyre edhe Shqipëria ku serialet turke janë dukuri mbarë shoqërore, të konkurueshme vetëm nga dalldia e tallavasë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej Linda Halimi në fitoren e parë në vitin 2009 (Video)

Posted: 27 Dec 2016 03:28 AM PST

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision 2017, Lindita Halimi ka nisur karrierën e saj muzikikore kur ishte në një moshë të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :