Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Pasojat e këqija të vetmisë mbi jetëgjatësinë” plus 15 more Express Shneta

loading...

“Pasojat e këqija të vetmisë mbi jetëgjatësinë” plus 15 more Express Shneta


Pasojat e këqija të vetmisë mbi jetëgjatësinë

Posted: 31 Dec 2016 10:18 AM PST

Këto ditë, falë telefonave dhe kompjuterëve, është më e lehtë nga sa mund të mendohet për të shpenzuar një ditë pa folur me askënd tjetër veç Siri-t ose shpërndarësit të picave. Por ndërveprimi me të tjerët është diçka për të cilën të gjithë ne duhet të jemi më të ndërgjegjshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tri arsye përse vazhdimisht duhet të udhëtoni!

Posted: 31 Dec 2016 09:09 AM PST

Një autor i udhëtimeve mund t'ju thotë se keni nevojë për një pushim, por nëse jeni të punësuar ju do të keni shumë arsye se përse nuk mund ta bëni këtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrathët e syve, 4 gjëra për të ditur si ti mbroni

Posted: 31 Dec 2016 07:49 AM PST

Dikujt mund ti duket e çuditshme por rrathët e syve bëjnë diferencën në fytyrën e çdo femre, prezenca e tyre apo mungesa ndryshon vështrimin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gruaja kosovare që bëri gjinj shpërthyes (VIDEO)

Posted: 31 Dec 2016 06:58 AM PST

Doktori Kllokoqi ka treguar se më tepër intervenime bëjnë në hundë, por edhe në organet tjera. "Ato organe që duken si: hunda, buzët, veshët, vetullat, mollëzat. Pastaj duke shkuar teposhtë, gjinjtë, barku…", tregon doktor Kllokoqi, për "Zerin".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si t’i hiqni përgjithmonë qimet e fytyrës

Posted: 31 Dec 2016 06:39 AM PST

Qimet e fytyrës janë një ndër problemet më irrituese dhe të bezdisshme për femrat. Lëkura e fytyrës është shumë delikate, dhe si e tillë heqja e qimeve të fytyrës është shumë e dhimbshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si të qëndroni në formë gjatë festave (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 05:19 AM PST

Siç mund të dini, gjatë festave të fund vitit është shume e vështirë të mbani linjat, e vështirë po...por jo e pamundur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përdorimet e lëkurave të portokallit në bukuri

Posted: 31 Dec 2016 04:09 AM PST

E dini se lëkura e një portokalli përmban më shumë vitaminë C se lëngu dhe tuli i tij?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

6 dëmtimet që i bëni lëkurës dhe flokut në dush

Posted: 31 Dec 2016 02:49 AM PST

Të gjithë mund të mendojnë "e çfarë gabimesh mund të bëhen gjatë larjes?"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si ndikon shtatzënia në zgjuarsinë e femrave?

Posted: 31 Dec 2016 01:39 AM PST

Një studim i ri tregon ndryshimet që pëson truri tek nënat e reja pas lindjes…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Erdhi Viti i Ri. Si të përgatitni Gjel Deti në furrë

Posted: 31 Dec 2016 12:19 AM PST

Pa atë, tavolina e Vitit të Ri është e varfër. Por, përpara se të shpejtoni të blini gjelin e detit, është mirë të njihni disa 'rregulla' të dobishme:

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një bark të sheshtë për festa

Posted: 30 Dec 2016 11:09 PM PST

Në këtë periudhë të vitit ndihemi sikur gjithmonë kemi në dorë një gotë me pije. Por konsumimi i ushqimeve kaq të pasura me yndyrna dhe pije alkoolike dëmton sistemin tretës dhe muskujt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Studim: Përdorimi i tepërt i rrjeteve sociale mund të shkaktojë depresion

Posted: 30 Dec 2016 02:50 PM PST

Përdorimi i tepërt i mediave sociale mund të çojë në depresion. Ky është përfundimi i një studimi të realizuar së fundmi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky ilaç u mundëson të bëni seks për orë të tëra

Posted: 30 Dec 2016 01:39 PM PST

"Chemsex" është emri më i ri i drogës e cila ju lejon që të bëni seks për disa orë me radhë pa u ndalur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kirurgët polakë ia ngjesin me sukses dorën një njeriu të lindur pa të

Posted: 30 Dec 2016 12:16 PM PST

Kirurgët në Poloni thanë të enjten se ia kanë ngjitur me sukses një dorë të një njeriu të vdekur një njeriut të lindur pa të – duke pretenduar se ky është operacioni i parë në botë i kryer me sukses.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të këqijat që mund të sjellë seksi

Posted: 30 Dec 2016 11:22 AM PST

Megjithëse konsiderohet si një akt që sjell kënaqësi për partnerët përfshirës, seksi ka dhe të vërteta të shëmtuara për të cilat ndoshta nuk keni pasur më parë njohuri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pije e përkryer për detoksifikim pas festave

Posted: 30 Dec 2016 10:03 AM PST

Nëse doni të filloni sukses vitin 2017 me detoksifiim, është e rëndësishme që të ndryshoni fillimin e ditës dhe të merrni një përbërës të ri sekret.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :