Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Përse avionët nuk kanë parashuta për pasagjerët?” plus 17 more Mistere

loading...

“Përse avionët nuk kanë parashuta për pasagjerët?” plus 17 more Mistere


Përse avionët nuk kanë parashuta për pasagjerët?

Posted: 31 Dec 2016 09:49 AM PST

Sigurisht që kjo është një pyetje që ka brenda logjikë dhe që shumë persona, veçanërisht ata që kanë fobi dhe probleme me udhëtimet ajrore e kanë bërë shumë herë me vete.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misteri i mjekrës

Posted: 31 Dec 2016 08:39 AM PST

Studimet kanë treguar se meshkujt me mjekër janë 38% më pak bujar, 36% më pak të dashur dhe 51% më pak gazmor se meshkujt pa mjekër...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mendoni më shumë seç duhet? Ja si të ndaloni

Posted: 31 Dec 2016 07:19 AM PST

Krijon probleme të panevojshme për veten dhe, përderisa anëtarët e familjes dhe shokët mund t'ju falin, kolegët dhe menaxherit mund të mos ua falin për këtë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si ta bëjmë veten të lumtur për 7 ditë

Posted: 31 Dec 2016 06:09 AM PST

Shpeshherë pyesim veten se ç'mund të bëjmë për ta bërë veten tonë të lumtur në një kohë të shkurtër.Për gjërat që i kemi vet në dorë, ekspertët na sugjerojnë si të veprojmë për secilën ditë. 1-E hënë, mbani një ditar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njeriu më i moshuar: S’do ta besoni kur ka lindur (FOTO)

Posted: 31 Dec 2016 05:55 AM PST

Ky është njeriu më i moshuar në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Parashikimi i frikshëm: Ja çfarë pritet të ndodhë Vitin e Ri!

Posted: 31 Dec 2016 04:49 AM PST

Një kult sekret ka parashikuar se fundi i botës do të jetë shumë afër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokuese: Gruaja kthehet nga vdekja pas 40 vitesh, ja çfarë i kishte ndodhur!

Posted: 31 Dec 2016 04:05 AM PST

Një grua 82-vjeçare, e cila mendohej se kishte vdekur para 40 vitesh, papritmas është shfaqur në derën e vajzës së saj, "duke u kthyer nga varri".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulojeni personalitetin e juaj me anë të Horoskopit indian

Posted: 31 Dec 2016 03:39 AM PST

Astrologjia e Indianëve të Amerikës njihet për aftësitë e thella dhe përfaqësuese e cila daton rreth 5000 vite më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alienët janë shumë afër…

Posted: 31 Dec 2016 02:19 AM PST

Njerëzimi mund të jetë në prag të zbulimit të jetës jashtëtokësore, pretendon një shkencëtar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Horoskopi i madh vjetor për 2017, lexojeni se si do të jetë komplet viti për ju

Posted: 31 Dec 2016 01:40 AM PST

Viti i Akrepave, i Luanëve po arrin me oferta për realizim të ëndrrave të tyre, ndërsa dashuria u buzëqesh personave të lindur edhe tri shenjave të tjera!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë pritet të ndodhë sot sapo ora të kalojë 00:00

Posted: 31 Dec 2016 01:40 AM PST

Një kult sekret ka parashikuar se fundi i botës do të jetë shumë afër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

HOROSKOPI 2017: Çfarë thonë yjet për financat, shëndetin dhe dashurinë tuaj gjatë 2017-ës

Posted: 31 Dec 2016 01:09 AM PST

Dashi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

13-vjeçari vret veten dhe lë një letër, babai i mbytur nga dhimbja përlot botën me këto fjalë

Posted: 30 Dec 2016 11:56 PM PST

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në New York, por që ka prekur shumë njerëz në mbarë botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Horoskopi për ditën e fundit të vitit, 31 dhjetor 2016

Posted: 30 Dec 2016 11:49 PM PST

Dashi – Nëse nuk tregoheni objektive sot në jetën tuaj në çift mund të përballeni me probleme të mëdha. Mos e ngrini në piedestal partnerin që të mos zhgënjeheni. Beqarët do i japin prioritet jetës intime dhe do bëjnë gjithçka që ta gjejnë personin ideal. Nën influencën e planetëve do keni fat në planin financiar. Do iu rriten shumë të ardhurat. Nëse keni ndonjë argjendari kujdes nga vjedhjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flinte çdo natë me gjarpërin e saj...por mbeti e shokuar nga ajo çfarë i tha doktori (Foto)

Posted: 30 Dec 2016 11:34 PM PST

Kafshët shtëpiake janë shpesh pjestarët më të ngushtë në familje, dhe të apasionuarit e tyre i duan pranë në çdo moment. Shpesh të gjithë pronarët e kafshëve nuk e marrin parasysh rrezikun që mund tu shfaqet nga prania e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni parashikimin se si do të duken njerëzit pas 50 apo 1000 viteve

Posted: 30 Dec 2016 12:21 PM PST

Raca njerëzore, shprehitë e njeriut dhe marrëdhëniet e ndërsjella, sidomos në 20 vitet e fundit, që kur jemi dëshmitarë të zgjerimit të shpejtë të teknologjisë, kanë ndryshuar në mënyrë drastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kapet një objekt i çuditshëm në qiellin e hapur

Posted: 30 Dec 2016 12:18 PM PST

Një muzikant pretendon se ka parë në qiell një objekt jashtëtokësor. Mark Emmins shtangu kur pa objektin në fjalë mbi qytetin Exmouth, Devon.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkencëtarët: Në vitin 2017 do të biem në kontakt me alienët

Posted: 30 Dec 2016 09:58 AM PST

Lajme të mira për 'gjuetarët' e alienëve, pasi ekspertët besojnë se në vitin 2017 do të zbulohet jeta jashtëtokësore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :