Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Seksi oral i rrezikshëm, ja sëmundja që shkakton” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Seksi oral i rrezikshëm, ja sëmundja që shkakton” plus 9 more Lajmi i Fundit


Seksi oral i rrezikshëm, ja sëmundja që shkakton

Posted: 30 Dec 2016 08:14 AM PST

Seksi oral cilësohet si një veprim shumë i rrezikshëm duke shkaktuar sëmundje të pashërueshme për njeriun. Sipas një studimi të publikuar online, seksi oral e rritë në mënyrë drastike mundësinë për t'u sëmurë nga kanceri. Sëmundja ka kohë që konsiderohet si një nga sëmundjet që i prekë më së shumti duhanpirësit dhe konsumuesit e rregullt ...

Falsifikoi pashaportën dhe u bë grek, pranga shqiptarit në Gjermani

Posted: 30 Dec 2016 08:09 AM PST

Policia gjermane ka arrestuar një 20-vjeçar shqiptar pasi akuzohet se ka falsifikuar pasaportën e tij, duke thënë se ishte grek, por në të vërtetë ai ishte me kombësi shqiptare, raporton 'focus.de'. Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, qëndronte ilegalisht në Gjermani. Sipas mediave gjermane, ai është dërguar në paraburgim dhe është caktuar ...

Basha bën bilancin për Ramën: Kryeminister i korruptuar dhe i lidhur me krimin

Posted: 30 Dec 2016 08:06 AM PST

Kreu i PD-së, Lulzim Basha në një postim në “Facebook” ka bërë një bilanc vjetor të punës së kryeministrit Rama. Basha tha se 2016 ishte një vit me kryeministër të korruptuar dhe të lidhur me krimin. Statusi i plotë i Lulzim Bashës: Bilanci 2016 dhe fundviti i fundit i një kryeministri të korruptuar e të ...

Festojnë lidhjen e tyre në publik, Drake i dhuron një puthje të ‘’nxehtë’’ Jenniferit(Video)

Posted: 30 Dec 2016 07:59 AM PST

Drake dhe Jennifer Lopez tashmë nuk e kanë të fshehtë lidhjen e tyre, ndaj dhe puthjet e nxehta në publik nuk janë problem. Në një video të postuar online, shihet sesi reperi e puth Jenniferin dhe ajo ia kthen ëmbëlsisht.

A do të dëbohen diplomatët amerikanë nga Rusia? Përgjigjet Vladimir Putin

Posted: 30 Dec 2016 07:56 AM PST

Presidenti rus Vladimir Putin thotë se Moska nuk do të dëbojë diplomatë amerikanë si reagim ndaj sanksioneve që vendosi të enjten Presidenti amerikan Barack Obama, për ndërhyrjen nga agjencitë ruse të zbulimit në zgjedhjet presidenciale të nëntorit. “Nuk do t'u shkaktojmë probleme diplomatëve amerikanë. Nuk do të dëbojmë njeri", tha zoti Putin përmes një deklarate ...

Policia ‘’shkatërron’’ atmosferën e festave, sekuestron 7 mijë fishekzjarre “bombë”

Posted: 30 Dec 2016 07:53 AM PST

Uniformat blu gjatë natës së vitit të ri do të jenë pranë lokaleve dhe mjediseve publike ku do të festohet. “Policia ka marrë masa dhe informacion 100 % për objektet ku do të ketë festime. Për çdo rast, policia do të jetë aty dhe do të japë ndihmën më të shpejtë”, ka thene Dimitraq Ziu, ...

Zbulohen detaje tronditëse, ja sa persona ka ekzekutuar Kim Jong-u

Posted: 30 Dec 2016 07:48 AM PST

Së fundmi është publikuar një raport që ka dalë në përfundimin se lideri i Koresë së Veriut, Kim Jongu ka urdhëruar ekzekutimin e 340 njerëzve. Raporti është përpiluar nga ana e Institutit për Strategjinë e Sigurinë Kombëtare në Kore. Sic edhe thuhet në raport, Kim Jong-u që nga viti 2011 kur ka marrë pusshtetin ka urdhëruar ekzekutimin e ...

U dënua me vdekje, dëshira e tij e fundit do t’ju befasojë

Posted: 30 Dec 2016 07:46 AM PST

I dënuar për vdekje, një djalë kërkoi të shkruante dëshirën e tij të fundit. Letra i mori atij disa minuta, ku më pas ia dorëzoi rojes dhe i kërkoi që t'ia dorëzonte mamasë së tij Në letër shkruhej: "Mama nëse do kishte drejtësi në këtë botë do të ishim të dy të dënuar jo vetëm ...

Rrëfimi tronditës: Seksi me vjehrrën është i çmendur, dua t’i mbajë të dyja por…

Posted: 30 Dec 2016 07:41 AM PST

Historia që ka mbërritur në postën e rubrikës së psikologes në gazetën britanike 'The Sun", nuk është aspak e këndshme. Bëhet fjalë për një tradhti brenda familjes…dhëndri ka bërë seks me vjehrrën dhe tashmë dëshiron që t'i mabjë të dyja, edhe bashkëshorten edhe nënën e saj. Ja çfarë i ka treguar ai psikologes Deidre. Letra ...

Ngacmonte seksualisht motrën e mitur, gjykata jep dënimin për 36-vjeçarin nga Tirana

Posted: 30 Dec 2016 07:40 AM PST

Gjykata e Tiranës ka dhënë dënimin për 36-vjeçarin Ilir Sherifi, nga Tirana pasi u akuzua se ngacmonte seksualisht motrën e tij 15-vjeçare nga ana e nënës. Ky veprim i tij i ka hequr lirinë për 3 vite. Nga shqyrtimi i çështjes rezultoi se Sherifi kishte konsumuar disa herë veprën penale, derisa e mitura ishte detyruar ...

Related Posts :