Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“A dëshmon kjo se alienët tashmë janë këtu?” plus 9 more Mistere

loading...

“A dëshmon kjo se alienët tashmë janë këtu?” plus 9 more Mistere


A dëshmon kjo se alienët tashmë janë këtu?

Posted: 08 Jan 2017 09:24 AM PST

Një grup hulumtuesish pretendojnë se kanë gjetur një dorë të çuditshme në një shpellë në Peru e cila mund t'i përket një alieni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lufta e Tretë Botërore po fillon

Posted: 08 Jan 2017 05:13 AM PST

Lufta e Tretë Botërore është shumë pranë. I këtij mendimi janë qytetarët e vendeve Perëndimore, të paktën, tregon një sondazh i fundit i publikuar në mediat e huaja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Titaniku/ Historia e vërtetë që do t’ju thyejë zemrën

Posted: 08 Jan 2017 04:55 AM PST

Çdokush që ka parë "Titanic" me siguri i kujtohet gjyshi dhe gjyshja të cilët, të shtrirë në krevat në kabinën e tyre, ndërsa uji i akullt rritet, të përqafuar dhe në heshtje presin fundin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Foto e jashtëzakonshme, ja si duket Toka dhe Hëna nga Marsi

Posted: 08 Jan 2017 01:48 AM PST

Është një pamje unike e planetit tonë – nga një tjetër planet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo çka ka parashikuar ky njeri për botën do t'ju shokojë (Video)

Posted: 08 Jan 2017 01:43 AM PST

I vetëshpalluri "magjistar i madh i Meksikës" i ka kthyer në traditë parashikimet për vitet që porsa hyjnë,  dhe 2017-n e sheh plot me zhvillime, përfshirë këtu dhe sulme të ISIS-it në Amerikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kisha angleze: Bota do të përmbyset në 21 gusht

Posted: 07 Jan 2017 11:35 PM PST

Një grup i krishterë pretendon se një eklips diellor do ta godasë Mbretërinë e Bashkuar dhe Amerikën këtë vit dhe do të sjellë kështu apokalipsin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alarmi i shkencëtarit: Një tërmet i madh do ndajë kontinentet përgjysmë

Posted: 07 Jan 2017 11:07 PM PST

Falë ngrohjes globale, të gjithë e dimë se planti ynë është buzë shkatërrimit. Por shkatërrimi duket do të jetë aq i keq sa që do t'i ndajë dy kontinente dhe do të marrë miliona jetë me vete.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon zyrtari i CIA's: Të gjitha sulmet terroriste janë mashtrim, ose të detyruara nga FBI (Video)

Posted: 07 Jan 2017 10:40 PM PST

Robert David Steele është një oficer amerikan i zbulimit të Forcave të Armatosura të Shteteve të Bashkuara, i cili në "Trupat e Marinës" ka punuar për 20 vjet si një ish-agjent i CIA-s. Ai këtë herë ka goditur rëndë me deklaratën rreth luftës kundër terrorizmit. Ka shokuar kur ka thënë se "Shumica e sulmeve ishin të sajuara".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një ajsberg sa një shtet i SHBA-së po shkëputet nga Antarktida

Posted: 07 Jan 2017 01:34 PM PST

Një ajsberg i madh, më i madhi që është regjistruar ndonjëherë, pritet të shkëputet nga Antarktida.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sipas shkencës, alienët janë kështu (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 01:08 PM PST

Alienët duket se nuk janë krijesa të vogla dhe të gjelbra siç i kemi imagjinuar - por qenie superinteligjente. Madje, sipas një shkencëtari, alienët duket se superinteligjencën e kanë arritur vetë - me ndihmën e inteligjencës artificiale të cilën e kanë krijuar dhe të cilën mund ta bëjnë edhe njerëzit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :