Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“A ju kujtohet ky supergol i Messit ndaj Bilbaos (Video)” plus 38 more Express Sport

loading...

“A ju kujtohet ky supergol i Messit ndaj Bilbaos (Video)” plus 38 more Express Sport


A ju kujtohet ky supergol i Messit ndaj Bilbaos (Video)

Posted: 05 Jan 2017 08:15 AM PST

Athletic Bilbao dhe Barcelona do të takohen sonte në kuadër të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Gjashtë skuadra të Premierligës e duan Hondan

Posted: 05 Jan 2017 07:55 AM PST

Honda pritet të largohet nga skuadra e Milanit gjatë këtij afati kalimtar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kakas po i mungon Reali, shikoni çfarë ka postuar në Facebook (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 07:35 AM PST

Leite Kakas duket se po i mungon koha e tij në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Jovetic në La Liga

Posted: 05 Jan 2017 07:15 AM PST

Stefan Jovetic është shumë pranë skuadrës së Sevillas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Guardiola: Ky lojtar i Barcelonës do të bëhet president

Posted: 05 Jan 2017 07:00 AM PST

Pep Guardiola ka thënë se kurrë nuk do të bëhet president i Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zaza ndahet me West Hamin, rikthehet në Serie A

Posted: 05 Jan 2017 06:45 AM PST

Simone Zaza nuk është më pjesë e West Hamit. Ai pritet të rikthehet në Serie A gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hysaj dridh Napolin (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 06:15 AM PST

Elseid Hysaj, mbrojtësi i Kombëtares, rrezikon të mungojë në ndeshjen ndaj Sampdorias.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ozil gëzon tifozët e Arsenalit (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 05:55 AM PST

Mesut Ozil ka një lajm të mirë për tifozët e Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho dhe Klopp në luftë për sulmuesin e ri anglez (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 05:45 AM PST

Liverpool dhe Manchester United kanë shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit të Nottingham Forest, Ben Brereton, shkruan Daily Star.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sulmohet Gerard Pique (Video)

Posted: 05 Jan 2017 05:15 AM PST

Lojtarët e Barcelonës janë në disponim para ndeshje me Athletic Bilbaon, e cila do të luhet sonte në kuadër të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sadiku bëhet me skuadër të re

Posted: 05 Jan 2017 04:59 AM PST

Armando Sadiku në pjesën e mbetur të sezonit do të luajë për skuadrën e Luganos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus dhe Arsenal shkëmbejnë lojtarët (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 03:45 AM PST

Juventusi dhe Arsenali mund t'i shkëmbejnë lojtarët gjatë afatit kalimtar të janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sondazh: Ky ekip do ta fitojë titullin në Premierligë (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 03:31 AM PST

Goal.com ka bërë një sondazh se cila skuadër do ta fitojë titullin në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho kërkon sulmuesin e Milanit (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 03:15 AM PST

Jose Mouirnho, menaxheri i Manchester Untiedit, po mundohet ta blej një sulmues në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus vazhdon kontratën me yllin e skuadrës (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 02:57 AM PST

Juventus pritet t'ia vazhdoj kontratën Paulo Dybala

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe një yll i Chelseas transferohet në Kinë (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 02:41 AM PST

Edhe John Obi Mikel mund të transferohet në Kinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Benfica transferon sulmuesin shqiptar (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 02:29 AM PST

Gjiganti portugez, Benfica, është afër transferimit të sulmuesit të Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cassano transferohet në Shqipëri? (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 02:13 AM PST

Antonio Cassano, sulmuesi i njohur italian, mund të transferohet gjatë janarit në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United rikthen ish-kapitenin në skuadër (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 01:59 AM PST

Patrice Evra mund të rikthehet në Manchester United gjatë janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger merr një lajm të keq (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 01:49 AM PST

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka marrë një lajm të keq

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibraimi transferohet në Shqipëri?

Posted: 05 Jan 2017 01:30 AM PST

Agim Ibraimi, sulmuesi shqiptar i Maqedonisë, mund të transferohet në Superligën e Shqipërisë gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jese refuzon skuadrën e madhe evropiane (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 01:05 AM PST

Jese Rodriguez ka refuzuar transferimin në Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus transferon yllin e Milanit? (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 12:55 AM PST

Juventusi pritet t'i bëjë ofertë Milanit për Mattia De Sciglio.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sacchi: Ky ekip mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Posted: 05 Jan 2017 12:41 AM PST

Arrigo Sacchi, ish-trajneri i Italisë dhe Milanit, mendon se Juventusi mund ta fitojë këtë sezon Ligën e Kampionëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juve transferon yllin e Italisë për 80 milionë euro (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 12:21 AM PST

Pas Gonzalo Higuainit, drejtuesit e Juventusit janë gati që gjatë verës sërish të godasin me një supertransferim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i javës në Premierligë (Foto)

Posted: 05 Jan 2017 12:03 AM PST

Goal.com ka përzgjedhur formacionin më të mirë të xhiros së njëzetë të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Athletic Bilbao – Barcelona, ndeshje e veçantë për Suarezin (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 11:57 PM PST

Ndeshja mes Athletic Bilbaos dhe Barcelonës në Copa del Rey do të jetë e veçantë për Luis Suarezin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Enrique, Barcelona gjen trajnerin e ri? (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 11:45 PM PST

Drejtuesit e Barcelonës e kanë gjetur trajnerin e ri, nëse Luis Enrique nuk e vazhdon kontratën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Gabigol vendos për të ardhmen

Posted: 04 Jan 2017 11:25 PM PST

Gabriel Barbosa, sulmuesi brazilian, nuk do të largohet nga Interi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo gëzon tifozët e Real Madridit

Posted: 04 Jan 2017 11:17 PM PST

Cristiano Ronaldo do t'i rikthehet fushës në fundjavë në ndeshje ndaj Granadas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aubameyang në Kinë? Përgjigjet Dortmund

Posted: 04 Jan 2017 11:01 PM PST

Borussia Dortmund ka mohuar raportimet e mediave se skuadra kineze, Shanghai SIPG, ka shfaqur interesim për Pierre-Emerick Aubameyang.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Athletic Bilbao – Barcelona, formacionet (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 10:50 PM PST

Athletic Bilbao dhe Barcelona do të përballen sonte në San Mames, nga ora 21:00, në kuadër të Copa Del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Alexis (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 10:45 PM PST

Alexis Sanchez mund të largohet nga Arsenali gjatë verës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Chelsea refuzon 94 milionë euro për një yll të skuadrës

Posted: 04 Jan 2017 02:50 PM PST

Chelsea ka refuzuar skuadrën kineze Tianjin Quanjian, e cila ishte e interesuar për Diego Costan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Conte flet pas humbjes së Chelseat nga Tottenham

Posted: 04 Jan 2017 02:40 PM PST

Antonio Conte nuk është shumë i shqetësuar për humbjen nga Tottenham

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​James ndërron fjalët, bën një premtim të madh

Posted: 04 Jan 2017 02:30 PM PST

James Rodriguez ka thënë se do të qëndrojë edhe për shumë vite në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befason trajneri i Sevillas, ja çfarë thotë pas humbjes nga Reali

Posted: 04 Jan 2017 02:23 PM PST

Jorge Sampaoli mendon se ende kanë shanse për të eliminuar Real Madridin në Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Reali një fitore larg rekordit historik të Barcelonës

Posted: 04 Jan 2017 02:10 PM PST

Real Madrid ka shënuar fitore prej 3:0 ndaj Sevillas në kuadër të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid deklason Sevillan, shumë pranë kualifikimit (Video)

Posted: 04 Jan 2017 02:05 PM PST

Real Madrid ka fituar ndeshjen e parë ndaj Sevillas me rezultat 3:0 në Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :