Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​ “Alonso është gati, Luiz po luan me dhimbje”” plus 39 more Express Sport

loading...

“​ “Alonso është gati, Luiz po luan me dhimbje”” plus 39 more Express Sport


​ “Alonso është gati, Luiz po luan me dhimbje”

Posted: 03 Jan 2017 07:33 AM PST

Antonio Conte ka bërë të ditur se Marcos Alonso është rikthyer nga lëndimi dhe problemi i vetëm mbetet David Luiz, i cili është duke luajtur me dhimbje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea fiton garën ndaj Arsenalit për këtë lojtar (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 07:17 AM PST

Ricardo Rodriguez mund të transferohet në Angli gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët befasojnë Leo Messin në stërvitje (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 07:08 AM PST

Leo Messi ka marrë një pritje të ngrohtë nga tifozët në stërvitjen e sotme, që ishte e hapur për të gjithë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​28 mijë tifozë për të parë skuadrën e tyre në stërvitje

Posted: 03 Jan 2017 06:50 AM PST

Në stërvitjen e parë të vitit, drejtuesit dhe futbollistët e skuadrës së Portos nuk e kishin menduar asnjëherë se stadiumi i tyre do t'i ngjante finales së një kompeticioni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 sfidat e Messit në vitin 2017

Posted: 03 Jan 2017 06:25 AM PST

Leo Messi ka një vit të madh përpara, ku mund të arrijë shumë rekorde personale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Reali nesër luan me fanella me llogo të re, i sjellin vetëm fat të keq (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 06:00 AM PST

Real Madrid do të luaj nesër me fanellat e reja që mbajnë stemën e Kupës së Botës për Klube

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Manaj në Serise B, bashkohet me një tjetër shqiptar

Posted: 03 Jan 2017 05:40 AM PST

Ditën e sotme është hapur zyrtarisht merkato në Itali dhe të gjitha skuadrat kanë filluar punën për të kryer përforcime në pikat e tyre të dobta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Tronditet Reali, Ronaldo nuk luan ndaj Sevillas (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 05:20 AM PST

Cristiano Roanldo nuk do të luaj në ndeshjen e nesërme ndaj Sevillas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Klopp kërkon sulmuesin që kushton 59 milionë euro (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 05:00 AM PST

Liverpool është duke u interesuar për Raul Jimenez, i cili kushton 59 milionë euro

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane ka një superlajm për tifozët e Realit

Posted: 03 Jan 2017 04:30 AM PST

​Zinedine Zidane ka thënë se James Rodriguez dhe Alvaro Morata do të mbeten në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Premtimi i Majlindës për vitin 2017

Posted: 03 Jan 2017 04:20 AM PST

Viti 2016 do të mbahet mend nga tifozët shqiptarë, në veçanti nga ata që kanë ndjekur që në hapat e para të xhudos Majlinda Kelmendin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi i vjetër edhe në Vitin e Ri 2017, turpëron Umtitin (Video)

Posted: 03 Jan 2017 04:05 AM PST

Leo Messi duket në formë shumë të mirë në vitin 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Katastrofë për Realin, i lëndohet një yll (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 03:50 AM PST

Pepe është lënduar dhe do të mundojë në ndeshjet e ardhshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cavani gëzon PSG-në (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 03:30 AM PST

​Edinson Cavani do të vazhdojë kontratën e tij me PSG-në.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet, Bournemouth – Arsenal

Posted: 03 Jan 2017 03:05 AM PST

Bournemouth dhe Arsenal do të luajnë sot ndeshjen e tyre të dytë në vitin 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshironi të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

Posted: 03 Jan 2017 02:47 AM PST

Këto janë parashikimet e ditës së sotme (03.01.2016), ku keni mundësi që të fitoni në bastore. Parashikimet janë:

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​"Nëse Mourinho do të ishte i përbërë nga çokolata, do ta hante veten"

Posted: 03 Jan 2017 02:35 AM PST

Tommy Docherty ka kritikuar Jose Mourinhon, të cilin e cilëson si vetja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morata largohet nga Reali, kthehet në Serie A (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 02:11 AM PST

Alvaro Morata dëshiron të largohet nga Real Madrid për t'u kthyer në Juventus.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Napoli transferon një sulmues

Posted: 03 Jan 2017 01:45 AM PST

Napoli ka transferuar sulmuesin Leonardo Pavelotti

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​FIFA publikon formacionin e vitit, 9 lojtarë të Realit dhe Barcelonës (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 01:25 AM PST

FIFA ka zbuluar formacionin më të mirë të vitit 2016, ku shumica dërrmuese është nga La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Agjenti i Weigl tregon të ardhmen e lojtarit (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 01:10 AM PST

Julian Weigl nuk do të largohet nga Borussia Dortmund dhe nuk i është ofruar asnjëherë asnjë skuadre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nga Barcelona në Galatasaray

Posted: 03 Jan 2017 12:55 AM PST

​Galatasaray për herë të tretë është duke u interesuar për spanjollin, Aleix Vidal.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dybala-Real, lajm i madh (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 12:40 AM PST

Paulo Dybala ka vendosur që të vazhdojë kontratën me Juventusin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Më në fund Palacio largohet nga Inter

Posted: 03 Jan 2017 12:30 AM PST

Rodrigo Palacio pritet të largohet gjatë afatit kalimtar të janarit nga Inter.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Largohet nga Unitedi, transferohet në Inter

Posted: 03 Jan 2017 12:20 AM PST

Matteo Darmian pritet të transferohet në Inter gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona befason me transferimin e parë të vitit 2017

Posted: 03 Jan 2017 12:09 AM PST

Barcelona po e kërkon mbrojtësin e Ajaxit, Davinson Sanchez.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Griezmann i dëshpëron skuadrat e mëdha

Posted: 03 Jan 2017 12:00 AM PST

​Antonie Griezmann ka thënë se është i lumtur dhe dëshiron të qëndrojë në Atletico Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Juventus kryen transferimin e parë

Posted: 02 Jan 2017 11:50 PM PST

Juventus ka njoftuar se e ka kompletuar transferimin e Tomas Rincon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Nëna e Ronaldos thyen rregullat e komunikacionit, merr dënim qesharak

Posted: 02 Jan 2017 11:40 PM PST

Nëna e Cristiano Ronaldos nuk e ka nisur shumë mirë vitin 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Roma shet një lojtar (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 11:30 PM PST

Juan Manuel Iturbe do të transferohet te skuadra e Torinos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger kërkon yllin e Juventusit (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 11:20 PM PST

​Arsene Wenger ka kthyer sërish interesimin për mesfushorin Miralem Pjanic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Juventus gjen zëvendësuesin e Witsel (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 11:10 PM PST

Juventus ka kthyer sërish interesimin për mesfushorin brazilian Luiz Gustavo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skuadra e madhe spanjolle ofron 59 milionë euro për yllin e Tottenhamit (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 11:00 PM PST

​Real Madrid do të tentojë gjatë verës transferimin e mesfushorit Dele Alli

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Vëllezërit Ajeti bëhen bashkë te skuadra e Serie B

Posted: 02 Jan 2017 02:50 PM PST

Merkatoja e janarit pritet të sjellë ndryshime skuadrash për futbollistë të ndryshëm shqiptarë, madje mund të bashkojë dhe dy vëllezër në një skuadër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 02:23 PM PST

​Oliver Giroud dhe Henrikh Mkhitaryan janë personazhet kryesore të karikaturës së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Klopp kërkon sulmues në Bundesliga

Posted: 02 Jan 2017 02:00 PM PST

Jurgen Klopp e dëshiron sulmuesin e Leipzig, Emil Frosberg

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho ofron 94 milionë euro për futbollistin e Tottenhamit

Posted: 02 Jan 2017 01:40 PM PST

Manchester United ka hyrë në garë për sulmuesin anglez Harry Kane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Agjenti i Verrattit gëzon Real Madridin (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 01:22 PM PST

​Marco Verratti është kthyer sërish në radarin e Real Madridit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Barcelona gjen zëvendësuesin e Enriques (Foto)

Posted: 02 Jan 2017 01:00 PM PST

Barcelona ka gjetur zëvendësuesin e trajnerit Luis Enrique

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho: Ne jemi ‘kampionë’

Posted: 02 Jan 2017 12:40 PM PST

Jose Mourinho ka thënë se Manchester United është kampion i vendimeve të gabuara

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :