Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Anxhela Peristeri tregon pazarin (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Anxhela Peristeri tregon pazarin (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Anxhela Peristeri tregon pazarin (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 10:36 AM PST

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar një foto në profilin e saj në Facebook, ku ka treguar "fitimet" e natës së ndërrimit të viteve gjatë performancë së saj në Amerikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ariana vazhdon festën (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 10:33 AM PST

Gruaja bukuroshe e Ermal Fejzullahut sot ka një arsye më shumë tpër ta vazhduar festën e vitit të ri

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina: Të martojmë Luanën, radha t'më bie mua (VIDEO humoristike!)

Posted: 03 Jan 2017 10:24 AM PST

Dy vajza shqiptare me banim në Gjermani kanë bërë një video humoristike ku dëgjohen duke kënduar një këngë tallëse për Linda Morinën dhe Luana Vjollcën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dashuria "londineze" e Besit dhe Xhensilës (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 10:22 AM PST

Çifti i njohur i showbizit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i kanë kaluar festat në Londër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nicole Scherzinger tregon trupin e mrekullueshëm në plazh (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 10:18 AM PST

Më në fund është ndarë përfundimisht nga Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger duket shumë e kënaqur nga forca e saj e vullnetit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Besa Kokëdhima uron festat me një set fotografik "magjik" (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 09:57 AM PST

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka sjellë një set fotografik të ri me rastin e festave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Thesari" i Manjola Nallbanit feston ditëlindjen (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 09:49 AM PST

Për këngëtaren Manjola Nallbani dita e sotme është mjaft e veçantë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do të largohej nga muzika Ermal Fejzullahu, nëse i kërkon Ariana (Video)

Posted: 03 Jan 2017 09:20 AM PST

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka sjellë shumë hite gjatë vitit 2016.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kylie Jenner është shumë e dashuruar (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 09:12 AM PST

Me një gjest të vogël, Kylie Jenner tregoi se sa shumë e do të dashurin e saj, Tyga.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja djemtë e kujt janë Mozzik dhe Getinjo (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 09:08 AM PST

Reperët Mozzik e Getinjo sot kanë arritur të bëhen shumë të dashur për publikun.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Halimi përfundon versionin anglisht të "Botë" (VIDEO)

Posted: 03 Jan 2017 09:07 AM PST

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Linda Halimi ka fituar edicionin e 55-së të Festivalit të Këngës në RTSH.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Argjentina një nënë e përkushtuar (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 09:03 AM PST

Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj, ka kohë që muzikën e ka lënë në plan të dytë duke u fokusuar në diçka mjaft të shenjtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku ka hipur Diana Avdiu (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 08:57 AM PST

E bukura Diana aktivitetin e saj prej modeleje e prezanton çdo ditë në llogarinë e saj në Instagram

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se cilën fjalë heziton ta thotë Remzije Osmani (VIDEO)

Posted: 03 Jan 2017 08:40 AM PST

Këngëtarja e njohur, Remzije Osmani, vite më parë nuk ka qenë edhe aq e angazhuar sa është sot.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do e njihni ‘Mandin e Nishtullës’ në këto foto... “kopje” e Vali Corleones

Posted: 03 Jan 2017 08:36 AM PST

Këngëtari i muzikës tallava i njohur me emrin e artit "Mandi i Nishtullës" ka bërë një ndryshim mjaft të madh në pamjen e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fjolla Morina ia nxjerrë të pasmet shoqes së saj (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 08:24 AM PST

2 Janari, dita e dytë e Vitit të Ri nuk ka kaluar pa u festuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një 'Don Zhuan' si Bekim Balaj, ja vajzat shqiptare që është komentuar për lidhje (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 08:15 AM PST

Kohët e fundit është vënë në qendër të thashethemeve dhe të shtypit rozë për shkak të jetës së tij private.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Televizioni turk transmeton muzikë shqip për Vitin e Ri (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 08:09 AM PST

Gëzuar 2017", një program festiv me pjesëmarrjen e këngëtarëve si Shkëlzen Jetishi, Vjollca Haxhiu, Gili, Meda, etj. që është prodhuar për festat e fundvitit nga një produksion muzikor ka kaluar kufijtë e Shqipërisë dhe Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Superbomba Lindsey: Këso gjoksi dhe të pasme nuk keni parë këtë vit (FOTO +16)

Posted: 03 Jan 2017 07:53 AM PST

Ajo është një ndër modelet më të popullarizuara në botë momentalisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini se cila këngëtare e njohur është kjo? (FOTO)

Posted: 03 Jan 2017 07:49 AM PST

Remzie Osmani, vite më parë nuk ka qenë aq e angazhuar në muzikë sa është sot dhe kjo i ka mundësuar që ajo t'i ndjek edhe dasmat e familjarëve të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albatriti tregon se a i pengon që gruaja e tij është e pranishme në media (VIDEO)

Posted: 03 Jan 2017 07:34 AM PST

Albatrit Muqiqi, gjatë muajit nëntorit të vitit të kaluar, i dha fund beqarisë me Egzona Brahimaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Për mu je...” Majk i thotë ish të dashurës (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 07:26 AM PST

Kohët e fundit jeta personale e Majk bashkë me lidhjet dhe ndarjet e tij, ka qenë shumë e komentuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjërat që NUK duhet të bëni nëse doni që lidhja juaj të zgjasë

Posted: 03 Jan 2017 07:20 AM PST

Çdo mesazh ju emocionon, qeshni gjatë gjithë ditës dhe nuk rrini dot pa e takuar njëri-tjetrin. Nëse ndiheni kështu, me shumë mundësi jeni në hapat e parë të lidhjes dhe nëse doni që kjo situatë të zgjasë, duhet të shmangni disa gjëra.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas puthjes me Zaiminën, Rezarta Shkurta del pa të brendshme (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 07:14 AM PST

Këngëtarja Rezarta Shkurta aktualisht ndodhet në Itali së bashku me mikeshën e saj të ngushtë këngëtaren Zaimina Vasjari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtari i njohur publikon foto nudo nga vaska të femrës që e kaloi natën (Foto +16)

Posted: 03 Jan 2017 07:11 AM PST

Usher e ka nisur Vitin e Ri me një foto nudo të një femre, mendohet se ajo është gruaja e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fadil Berisha ia del sërish... 'zhvesh' Angela Martinin (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 07:02 AM PST

Modelja seksi me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka pozuar sërish për aparatin e Fadil Berishës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​ Çfarë thotë Horoskopi: Si do të jetë seksi për 12 shenjat në 2017-n ​

Posted: 03 Jan 2017 06:57 AM PST

Viti i ri erdhi. A e keni menduar si do të jetë jeta juaj sentimentale në 2017-ën? Hidhini një sy shenjës tuaj për të kuptuar çdo të ndodhë me ju dhe lidhjet tuaja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rudina Magjistari risjell fundin e vitit me vogëlushen e saj (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 06:49 AM PST

Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në profilin e saj në Instagram foton e datës 31 dhjetor, ku shfaqet më e lumtur se kurrë së bashku me të bijën Mian.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albi Nako rrëfen sëmundjen prej të cilës kurohet prej 4 vitesh (Video)

Posted: 03 Jan 2017 06:34 AM PST

Koreografi Albi Nako vjen në një rrëfim të sinqertë për emisionin "Adam" të gazetares Denisa Çerma të transmetuar pak ditë më parë në "Channel One".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja djemtë e kujt janë Mozzik dhe Getinjo (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 06:31 AM PST

Reperët Mozzik e Getinjo sot kanë arritur të bëhen shumë të dashur për publikun.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se çfarë kanë rrezikuar djelmoshat e Baboo Darabuka (VIDEO)

Posted: 03 Jan 2017 06:07 AM PST

Anëtarët e grupit "Baboo Darabuka", Mohamad Alkhazali dhe Alban Sejdiu, janë ndër djelmoshat që më së shumti kërkohen nëpër dasma dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas raportimeve të rrejshme kështu duket vërtet Angelina Jolie (FOTO)

Posted: 03 Jan 2017 06:05 AM PST

Edhe pse mediat e huaja kanë raportuar se aktorja Angelina Jolie është në spital dhe ka vetëm 30 kilogramë, sot e përshkuan botën fotot e saj ku ajo është duke shijuar festën me fëmijët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy nuk u ndahet telasheve, pas sherrit me Cozman gjuan 4-5 herë me pistoletë (Video)

Posted: 03 Jan 2017 05:55 AM PST

Ai është një ndër këngëtaret që e ka të pamundur që të jetojë pa telashe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inva Mula performon në “Budapest koncert”, ja kush janë "fansat" e veçantë që e ndjekin kudo (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 05:44 AM PST

Sopranoja me famë botërore Inva Mula ka interpretuar në një nga eventet më të rëndësishme kulturore, siç është "Budapest koncert".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Artisti i Filarmonisë dhe i FSK-së që ngriti në këmbë yjet e skenës (Video)

Posted: 03 Jan 2017 05:44 AM PST

Asim Gashi është njëri ndër këngëtarët e paktë që ende vazhdon t'i kultivojë me shumë ëndje të gjitha këngët me vlera.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shyhrete Behluli: Ju tregoj unë për xhelozinë mes estradës (Video)

Posted: 03 Jan 2017 05:39 AM PST

Edicioni festiv i emisionit "LEMzA" me Kiki Rrahmani, kishte mysafire divën e muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fluturon fluturon...?! Zajmina (VIDEO)

Posted: 03 Jan 2017 05:37 AM PST

Këngëtarja Zajmina Vasjari shquhet për format dhe linjat superseksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anita: Jeta me Ramushin është e vështirë

Posted: 03 Jan 2017 05:32 AM PST

Krejt punët i bën vet. Jo se burri i saj nuk dëshiron t'i ndihmojë por thotë se ai nuk ka kohë. Kjo është Anita, bashkëshortja e liderit të AAK-së dhe njërit prej komandantëve më të njohur të UÇK-së Ramush Haradinaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mashtrimi i Drake me J.Lo (Foto)

Posted: 03 Jan 2017 05:31 AM PST

Ditë më parë u përfol për një lidhje mes reperit Drake dhe J.Lo, por e gjitha ka qenë një mashtrim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka i bën Naimi Mihrijes çdo natë (VIDEO)

Posted: 03 Jan 2017 05:28 AM PST

Mihrije Braha dhe Naim Abazi , janë çifti më i njohur i estradës sonë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :