Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Arrival (2016)” plus 7 more Filmaon.com

loading...

“Arrival (2016)” plus 7 more Filmaon.com


Arrival (2016)

Posted: 04 Jan 2017 11:12 AM PST

Versioni : KAMER
Arrival (2016) | Dramë , Mister , Sci-Fi |   04 Janar 2017


Kur 12 anije misterioze shfaqen rreth botës, profesoresha e gjuhëve Luise Banks ngarkohet me detyrën për të interpretuar gjuhën e pasagjerëve alienë brenda anijes.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb8.3/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Arrival (2016) appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

The X Files: I Want to Believe (2008) HD

Posted: 04 Jan 2017 08:15 AM PST

The X Files: I Want to Believe (2008) HD | Dramë , Mister , Sci-Fi |   04 Janar 2017


Mulder dhe Scully janë thirrur përsëri në detyrë nga FBI kur një ish-prift pretendon të jetë duke marrë vizione psikike që kanë të bëjnë me një agjent të rrëmbyer.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb5.9/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post The X Files: I Want to Believe (2008) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Odd Thomas (2013) HD

Posted: 04 Jan 2017 08:04 AM PST

Odd Thomas (2013) HD | Komedi , Fantazi , Horror |   04 Janar 2017


Tomas është djalë me një dhunti të veçantë, mund të shohë shpirtrat e të vdekurve. Ai do të përballet me një burrë misterioz i cili ka në plan të lëshojë forca të errëta në Tokë.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.9/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Odd Thomas (2013) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Road to Paloma (2014) HD

Posted: 04 Jan 2017 07:58 AM PST

Road to Paloma (2014) HD | Dramë , Triller |   04 Janar 2017


Disa Amerikan me nofken Ujqërit, pasi u hakmerren për vrasjen e nënës së tyre para disa vite, duhet të ikin nëpër shkretëtirën Perëndimore të Amerikës, me motorët e tyre ku ata do të zbulojë se drejtësia ka ende kosto nëpër ato vende.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb6.1/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Road to Paloma (2014) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

The Box (2009) HD

Posted: 04 Jan 2017 07:45 AM PST

The Box (2009) HD | Dramë , Fantazi , Mister |   04 Janar 2017


Një kuti e vogël prej druri arrin në pragun e një çifti të martuar, të cilët e dinë se hapja e tij do tu japë atyre një milion dollarë dhe të vrasin dikë që nuk e njohin.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb5.6/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post The Box (2009) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stardust (2007) HD

Posted: 04 Jan 2017 07:30 AM PST

Stardust (2007) HD | Aventurë , Familjar , Fantazi |   04 Janar 2017


Në një fshat në kufi me një vend magjik, një djalosh i ri i premton një vajze që do të marrë një yll të rënë dhe t'ia dhurojë asaj si simbol i dashurisë që ai ka për të. Që t'ia arrijë atij i duhet më parë të futet në këtë vend magjik.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb7.7/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Stardust (2007) HD appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Westworld – Sezoni 1 – Episodi 7

Posted: 04 Jan 2017 07:12 AM PST

Westworld – Sezoni 1 – Episodi 7


Në Alexandria, Rick dhe njerëzit e tij kujtojnë humbjet që kanë pësuar, por ndërprehen nga një vizitë e papritur e Negan.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
9.2/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Westworld – Sezoni 1 – Episodi 7 appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Capo Dei Capi – Sezoni 1 – Episodi 6 ( I FUNDIT)

Posted: 04 Jan 2017 07:05 AM PST

Capo Dei Capi – Sezoni 1 – Episodi 6


Il Capo Dei capi eshte një mini-serial gjashtë pjesë e që debutoi në Canale5 në mes të tetorit dhe nëntorit 2007, në Itali. Ajo tregon historine e Salvatore Rina, alias Toto u Curtu, një mafioz nga Corleone, Sicili. Rina është luajtur nga Claudio Gioè, dhe seri u drejtua nga Alexis Sweet dhe Enzo Monteleone. Filmi është frymezuar nga libri eponymous hetim-eGiuseppe D'Avanzo dhe Atilio BOLZONI.Një mini-serial ku tregohet jeta e Salvatore (Toto) Rinës, super-bosit të Cosa Nostras, përgjegjës për rreth 1 mijë vrasje në Siçili, ndër të cilat ato të prokurorëve Falkone dhe Borselino. Në vitin 1943, një djalosh 13 vjeçar, Rina punon në tokat e Korleones, fshatit të tij, ku gjen një bombë të groposur. Babai i tij vendos ta çojë bombën në shtëpi, për të fituar nga shitja e barutit. Bomba shpërthen dhe mbesin të vdekur vëllai i tij i vogël dhe babai duke e lënë Salvatoren krye-familjar në një moshë të vogël dhe varfëri. I lodhur nga varfëria, Toto, bashkë me shokët e tij Bernardo Provencano (Binu), Kaloxhero Bagarela dhe Biaxho Skiro, fillon të punojë për Luçiano Lixhon, roje i bosit Mikele Navarra. Toto përfshihet në vrasjen e Menikos, djali i mullixhiut të cilit i shiste grurin, dhe përfundon në burg. Ndërkohë, Skiro i kthehet shkollës. Gjashtë vjet më vonë, Toto, tashmë i rritur, lirohet. Jashtë e presin Provencano, Bagarela dhe një anëtar i ri i bandës, Luçiano Maino. Rina i kthehet botës së krimit duke filluar nga bosat e Korleones e deri në Palermo, duke u bërë pjesë e një organizatë të pamëshirshme, Cosa Nostras, i shtyrë nga ambicia për pushtet. Ndërkohë Skiro është bërë oficer policie. Fatet e të dyve kryqëzohen në dy anë të kundërta të ligjit.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
8.6/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Capo Dei Capi – Sezoni 1 – Episodi 6 ( I FUNDIT) appeared first on Filmaon.com | Filma me Titra Shqip HD.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :