Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Artjola Toska: Kënga që i kam dedikuar bashkëshortit dhe 15 vitet me të” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Artjola Toska: Kënga që i kam dedikuar bashkëshortit dhe 15 vitet me të” plus 39 more Express Rozë


Artjola Toska: Kënga që i kam dedikuar bashkëshortit dhe 15 vitet me të

Posted: 04 Jan 2017 09:56 AM PST

Artjola Toska e ftuar në emisionin "Rudina" ka folur për jetën e saj private si dhe për sukseset në fushën e artit, sidomos këtë vit me pjesëmarrjen në "Kënga Magjike" dhe çmimin që mori.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhemi Shehu gati të tërhiqet përfundimisht nga televizioni (Video)

Posted: 04 Jan 2017 09:52 AM PST

Ajo është padyshim është një moderatoret më të dashura të ekranit, por sërish duket se Xhemi Shehu nuk do të qëndroj gjatë në ekran.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Princesha shqiptare e akullt (FOTO)

Posted: 04 Jan 2017 09:14 AM PST

E sapomartuara me Princ Leka, Elia Zaharia, duket se nuk po frikësohet nga asgjë, ani pse dyshohet se është shtatzënë, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majlinda Bregu ndjek Shkëlzen Dolin me vajzën e saj: Larg qoftë tallavaja (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 08:27 AM PST

Koncerti i violinistit Shkëlzen Doli në Tiranë është ndjekur edhe nga deputetja e partisë Demokratike, Majlinda Bregu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Krupa “kall” pushuesit në Miami (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 07:54 AM PST

Modelja dhe ylli televiziv, Joanna Krupa ka treguar asetet e saj trupore derisa është parë duke kaluar momente relaksuse në bikini.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë dhuratë e fitojë sot Afërdita Dreshaj (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 07:46 AM PST

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj, ka kohë që i ka dhënë një pushim vetes sa i përket muzikës duke u rikthyer të jetojë në Amerikë pranë familjes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Emily është femra më seksi e ditës së sotme (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 07:41 AM PST

Modelja Emily Ratajkowski po vazhdon të kaloi momente të bukura në plazh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arbana e ndalon seksin në Big Brother

Posted: 04 Jan 2017 07:39 AM PST

Pasi përfundoi sezonin e parë të "Dua të të bëj të lumtur", Arbana Osmani është gati për t'iu rikthyer formatit të Big Brother në Top Channel

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nazifja ju “lyp fer” krejt këngëtarëve të estradës (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 07:37 AM PST

Nazife Bunjaku është shumë aktive me postimet e saj në facebook. Gjithmonë ajo në thumb ka kritikën e shëndoshë, e veçanërisht kritikon antivlerën muzikore dhe paraqitjet e tyre në videoklipe apo programe televizive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Angelina Jolie për Brad Pitt: Ai është "i tmerruar, publiku do të mësojë të vërtetën”

Posted: 04 Jan 2017 07:37 AM PST

Angelina Jolie ka pranuar kërkesën e Brad Pitt që dokumentet e divorcit të jenë të mbyllura për publikun - por ajo e akuzon atë në paraqitjen e saj të re në gjykatë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kur do të fillojë The Voice of Albania

Posted: 04 Jan 2017 07:10 AM PST

Përkundër shumë zërave, tashmë çdo gjë është konfirmuar. Edicioni i gjashtё i "The Voice of Albania" do tё startojë nё datёn 27 janar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes, Hajredin Kuçi lehtë mund t'ua marrë “bukën” estradës (Video)

Posted: 04 Jan 2017 07:06 AM PST

Të premten në ora 20:45 , emisioni LEMzA vjen me mysafirë zv.Kryeministrin e Kosovës Hajredin Kuçi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotografia e Shkëndijës që “kall” çdo mashkull (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 06:58 AM PST

Dikur e njihnim si këngëtare, mirëpo ka kohë që më nuk po këndon, nuk po sjellë risi në muzikë shkuran GazetaBlic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misse Beqiri ka shije, zgjedh për të dashur këtë aktor britanik (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 06:55 AM PST

Që nga ndarja me ish portierin e Manchester United, Anders Lindegaard, Misse Beqiri është përfolur për një lidhje të re me aktorin britanik, Jack Hall.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si të keni vithe si të Kim Kardashian (Video)

Posted: 04 Jan 2017 06:36 AM PST

Ushtrimet që do ju prezantojmë më poshtë, do ju ndihmojnë të rregulloni edhe pjesën e belit dhe muskujt e këmbëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e rehatoi në Ministri Endriti të dashurën e Dardan Berishës? (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 06:07 AM PST

Endrit Thaçi, djali i vetëm i Presidentit Thaçi, ka filluar të bëhet një mashkull i ëndrrave për shumë femra.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantuesja seksi shqiptare heq dorë nga prezantimi (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:56 AM PST

Bukuroshja e ekranit ka bërë një deklaratë që fansave të saj nuk do t'u pëlqejë aspak.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rita Ora “mashtron” veten me ushtrime

Posted: 04 Jan 2017 05:48 AM PST

Këngëtarja Rita Ora ka thënë se i duhet që ta "mashtroj" veten me vallëzim dhe ngjitje malore me shokët e saj, gjë të cilën ajo e bën "shpesh", sepse i ndihmon për të harruar se është duke ushtruar fizikisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arratiset Flori Mumajesi (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:44 AM PST

Kantautori i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi ka marrë një befasi mjaft të madhe nga fansat ditën e sotme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosovarja që synon kurorën e Miss Austria (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:38 AM PST

Arlinda Kadaj, vajza me origjinë nga Kosova e cila jeton në Austri, është kualifikuar në finale të eventit të bukurisë në Austri," Miss Austria"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet djaloshi kosovar identik me Bali Bej (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:36 AM PST

Burak Ozçivit është aktori më i përfolur turk, që mbahet për bukurinë e tij me të cilën ka arritur të fitojë simpatinë e shumë femrave, qoftë edhe vetëm për nga ekrani televiziv.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy e quan peshkaqen këtë aktor (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:32 AM PST

Reperi i njohur, Noizy, është padyshim njëri prej artistëve që frekuenton më së shumti rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si ta kuptoni nëse është dashuri apo vetëm epsh?

Posted: 04 Jan 2017 05:30 AM PST

Ju mund të mendoni se e dashuroni dikë shumë, por a e dini dallimin mes të qenit në dashuri dhe epshit?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Afrona tregon pak unazën e fejesës me Bleron (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:27 AM PST

Afrona Dika e ka treguar pak unazën e fejesës me Bleron me një fotografi që e ka postuar në rrjetet sociale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe një video porno e një aktoreje të famshme (Foto +18)

Posted: 04 Jan 2017 04:54 AM PST

Jasmine Waltz u bë e fundit nga yjet që kanë rënë pre e hakerëve, që kanë publikuar online një video të saj seksi. Aktorja dhe modelja 34-vjeçare amerikane pritet të bëhet shumë shpejt pjesë e Celebrity Big Brother.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një dhuratë speciale për Dafina Zeqirin (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:52 AM PST

Gjatë festave të fundvitit të gjithë marrim dhurata dhe mund të quhet një nga periudhat më të bukura të vitit pikërisht për këtë shkak.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu s'e keni parë kurrë Adelina Eminin (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:50 AM PST

Këngëtarja Adelina Emini çdo herë shfaqet e bukur dhe me stil, padyshim me dukje perfekte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jolie përsëri sulmon Brad Pitt

Posted: 04 Jan 2017 04:49 AM PST

Angelina Jolie ka pranuar që dokumentet e divorcit dhe kujdestarisë të mbyllen, por nuk e ka bërë këtë pa e thumbuar ish burrin Brad Pitt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra e plotë - më seksi në botë, zhvishet e tëra (Foto+18)

Posted: 04 Jan 2017 04:45 AM PST

Modelet mbipeshë po bëhen tashmë të zakonshme në industri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të përfaqësosh San Marinon në Eurovision? Ja sa duhet të paguash (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:43 AM PST

​Duket se nga viti në vit për shkak të rritjes edhe së audiences europiane e asaj australiane (shifra rekord 2 vitet e fundit),  festivali europian bëhet gjithmonë e më shumë një synim i rëndësishëm për këngëtarë nga vende të ndryshme të kontinentit plak.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

17 vjeçarja tregon linjat e saj (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 04:42 AM PST

Madison Beer po kalon momente të mira në plazhin e Miamit, së bashku me të dashurin e saj Jack Gilinsky

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të pasmet e këtyre serbeve do t’ju kallin (FOTO+18)

Posted: 04 Jan 2017 04:09 AM PST

Modelet më të njohura serbe gjatë vitit 2016 shpesh herë kanë postuar video dhe fotografi të të pasmëve të saj në rrjetin social Instagram

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja për çka u akuzua Shyhrete Behluli në Beograd (Video)

Posted: 04 Jan 2017 03:54 AM PST

Edicioni festiv i emisionit LEMzA' me Kiki Rrahmani kishte mysafirë Diven e muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë po bëjnë Sulltani e Sheherzadja për ta shpëtuar martesën e tyre në jetën reale!

Posted: 04 Jan 2017 03:52 AM PST

Dy aktorët kryesorë të filmit "1001 net": Berguzar Korel (Sheherzadja) dhe Halit Ergenç (Onuri), pas tri vjet martesë përfundojnë në terapi, duke u munduar ta shpëtojnë martesën e tyre…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arratiset Flori Mumajesi (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 03:48 AM PST

Kantautori i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi ka marrë një befasi mjaft të madhe nga fansat ditën e sotme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila ja fut ca “shpulla” Besit (Video)

Posted: 04 Jan 2017 03:41 AM PST

Bes Kallaku i ka bërë një shaka të hidhur vajzës që dashuron, këngëtares Xhensila Myrtezaj, të cilët të dy së bashku po kalojnë pushimet në Angli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është dëshmia e fundit se modelja seksi Drita mund të jetë reja e ardhshme e Presidentit (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 03:36 AM PST

Ditë më parë është raportuar për një romancë të djalit të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është mashkulli i parë që ia uroi ditëlindjen Libertës (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 03:27 AM PST

Valdrin Sahiti është i pari që i ka uruar mikes së tij ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet foto e Cozman-it në shtrat me tri femra gjysmë të zhveshura (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 03:21 AM PST

U nda nga Tuna dhe i ka kaluar mërzia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë lajm nga George Clooney askush s'e ka pritur

Posted: 04 Jan 2017 03:19 AM PST

Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal do të bëhen prindër së shpejti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :