Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Audi më të bukur se kjo nuk keni parë (Foto)” plus 12 more Express AutoTech

loading...

“Audi më të bukur se kjo nuk keni parë (Foto)” plus 12 more Express AutoTech


Audi më të bukur se kjo nuk keni parë (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 11:53 AM PST

Falë një ngjyre të mahnitshme, Audi RS7 është ajo çfarë ne quajmë madhështore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 7 vs Galaxy S7, ja cili ka kamerë më të mirë (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 11:39 AM PST

Në këtë shkrim kemi krahasuar kamerat e iPhone 7 dhe Galaxy S7 – duke rënë në përfundim se kamera e Galaxy S7 është ende më e mirë se iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prezantohet koncepti i laptopit me tre ekrane 4K [Foto]

Posted: 06 Jan 2017 10:04 AM PST

Kompania për krijimin e kompjuterëve për lojëra, Razer ka zbuluar konceptin e jashtëzakonshëm të laptopit me tre ekrane 4K në shoun e teknologjisë CES në Las Vegas, raporton BBC.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Po ndodhë! Kamera brenda frigoriferit që ju tregon se çka të gatuani (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 08:19 AM PST

Frigoriferi juaj është i vjetër dhe i mërzitshëm. Ndoshta ka ardhur me apartamentin kur jeni vendosur, ose e keni blerë në një dyqan të rëndomtë, por një gjë është e sigurtë; ti jë një njeri i teknologjisë. Ti e meriton një frigorifer të mençur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kompjuteri që ju kupton kur flisni vetëm nga lëvizjet e buzëve

Posted: 06 Jan 2017 08:09 AM PST

Inteligjenca artificiale po hyn në fushën leximimt të buzëve. Projekti nga DeepMind i Google dhe Universiteti i Oksfordit aplikuarn mësimin e thellë për një numër të madh të programeve të BBC për të krijuar një sistem buzë-lexues që i lë larg profesionistët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si ta pastroni mbrojtësen e telefonit tuaj me vetëm një produkt

Posted: 06 Jan 2017 06:11 AM PST

Mbrojtësja e telefonit tuaj ndotet, sado qe ju mundoheni ta ruani nga papastërtitë. Të gjithë ata që kanë telefona të mençur, janë përballur me këtë problem, ndërsa tani kemi zgjidhjen për këtë problem.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si funksionon Turbo kompresori [ANIMACION]

Posted: 06 Jan 2017 06:08 AM PST

Shumica nga ne kemi dëgjuar për veturat Turbo, por shumë pak kemi njohuri rreth Turbo kompresorit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me këtë metodë mund ta largoni akullin nga xhami i veturës për 10 sekonda (Video)

Posted: 06 Jan 2017 05:04 AM PST

Akulli është një problem i madh për drejtuesit e mjeteve, veçanërisht kur vishet xhami i mjetit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Makina elektrike kineze e 10.000 dollarëve (FOTO)

Posted: 06 Jan 2017 04:41 AM PST

Një makinë që i ngjan makinës elektrike Renault Twizy, me bateri plotësisht tw ngarkuar, mund të kalojë deri në 120 km.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si ta largoni akullin nga xhami i makinës për 10 sekonda, kjo është mënyra më e mirë (Video)

Posted: 06 Jan 2017 02:50 AM PST

Tashmë që dimri ka trokitur, akulli është një problem i madh për drejtuesit e mjeteve, veçanërisht kur vishet xhami i mjetit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 teknologjitë ushtarake që sot përdoren në vetura

Posted: 06 Jan 2017 02:45 AM PST

Kur vjen puna te inovacionet teknologjike në vetura, ushtria prin në këtë drejtim. Kjo ka bërë që këto top-10 teknologji të adaptohen nga industria automobilistike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bentley zbulon “bishën” e re supersportive (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 02:24 AM PST

Bentley ka qenë duke testuar veturën e re sportive gjatë disa javëve të fundit, ndërsa tani del zyrtarisht, i quajtur Bentley Continental Supersports, transmeton Koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E hapin për t'ia ndërruar vajin, befasohen çfarë del nga motori i këtij Volkswageni [VIDEO]

Posted: 06 Jan 2017 02:24 AM PST

Është e sigurt që pronari i kësaj veture nuk ia ka ndërruar asnjëherë vajin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :