Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Bota Sot: “Djali i komandant Sokolit viziton babain e tij n? burg, ka nj? porosi p?r t? gjith?” plus 2 more

loading...

Bota Sot: “Djali i komandant Sokolit viziton babain e tij n? burg, ka nj? porosi p?r t? gjith?” plus 2 more


Djali i komandant Sokolit viziton babain e tij n? burg, ka nj? porosi p?r t? gjith?

Posted: 03 Jan 2017 12:03 PM PST

Ari Ukshini, është djali i komandant Sokolit, Sami Ukshinit dhe gjatë ditës së sotme Ari ka vizituar në burg babin e tij, i cili ishte i përfshirë në luftimet në Kumanovë. “Sot ne nje udhtim te gjate per te takuar babin,emocionet me percjellin gjat gjithe udhtimit,jam shum i gezuar qe takova babin te fala kishte per te gjithe. Jam i lumtur”, ka shkruar Ari në facebook. ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prostituta serbe: Politikan?t shqiptar? vijn? n? Mal t? Zi p?r prostitutat dhe orgji

Posted: 03 Jan 2017 04:44 AM PST

Zeljka Rolovic, prostituta numër një në Ballkan u arrestua për të disatën herë nga policia tregoi se në jahtet e saj bëhej vetëm prostitucion elitar. Për sa u përket individëve që vinin dhe vizitonin atë dhe prostitutat e saj, Rolovic tha se ndër klientët e saj të hershëm ishin sportistë të famshëm kroatë, politikanë të rëndësishëm sllavë dhe shqiptarë, deputetë dhe biznesmenë të njohur. Në polici ajo ka dhënë edhe numrat e telefonit si dhe e-maile e......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E dinte se do t? vdiste sapo t? lindte, por n?na merr nj? vendim...

Posted: 02 Jan 2017 11:31 PM PST

Një nënë ka treguar historinë e saj të dhimbshme, kur ka vendosur që të vazhdojë shtatzëninë e sjellë në jetë vajzën e saj edhe pse i thanë se ajo ishte e “papajtueshme me jetën”. 34-vjeçarja Abbey Ahern nga Oklahoma, u trishtua kur i thanë se vajza e saj 19-javëshe kishte një sëmundje që nuk do ta lejonte që të jetonte përtej disa orëve, pasi të linde. Por pavarësisht kësaj, nëna vendosi që të vazhdonte shtatzëninë dhe të sjelltë në......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :