Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Cmenduria, fton 50 striptiste në funeralin e babait” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Cmenduria, fton 50 striptiste në funeralin e babait” plus 9 more Lajmi i Fundit


Cmenduria, fton 50 striptiste në funeralin e babait

Posted: 05 Jan 2017 07:51 AM PST

Një i ri në Tajvan pagoi 50 striptiste për të performuar gjatë funeralit të babait të tij, si një dhuratë e fundit për të. Pamjet e shpërndara me shpejtësi në internet janë marrë gjatë ceremonisë më 3 janar në qytetin Chiayi, ku i ndjeri, Tung Hsiang, kishte qenë për disa kohë kryetar. Sipas djalit të ...

Policia “ndjekje si nëpër filma” hajdutëve, por përfundon nën kamion

Posted: 05 Jan 2017 07:51 AM PST

Për rreth 20 km, një automjet i policisë rrugore në Itali ka ndjekur një automjet të grabitur, në të cilin ndodheshin dy hajdutë. Por ndjekja me shpejtësi të lartë, si nëpër filma, ka vënë në rrezik jetën e agjentëve të policisë, sepse makina e tyre për shkak të një manovre të gabuar ka përfunduar nën ...

Genta e “Big Brother”: Ish i dashuri nga Laçi më bënte dhurata me diamantë

Posted: 05 Jan 2017 07:41 AM PST

Ish-banorja e Big Brother, Genta, shumë e përfolur për jetën e saj personale gjatë periudhës së reality show-it, ka publikuar një foto të një varseje në Instagram. Ajo shprehet se varsja është mjaft e shtrenjtë, madje sipas saj guri  është prej diamanti. "Ishte koha kur kisha të dashur nga Laçi (diamant)",-shkruan Genta, e cila mesa duket i ...

FOTO/ Si dukeshin Albana Osmani dhe Ledioni Liço para 10 vitesh

Posted: 05 Jan 2017 07:36 AM PST

Moderatorja bukuroshe Albana Osmani ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto në të cilën ka kujtuar veten dhe kolegun e saj Ledion Liço, në kohën kur të dy ishin pjesë e stafit të emisionit Select. “Grupi i "Top Select" duke kënduar këngën "Valsi i lumturisë" 10 vite më parë",-shkruan Osmani duke u ...

Arrestimi i Haradinaj, Meta: Franca e BE të qartësojnë qëndrimin e tyre

Posted: 05 Jan 2017 07:29 AM PST

Një ditë pas arrestimit të kryetarit të AAK-së Ramush Haradinaj, ka reaguar dhe kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Ilir Meta. Në një deklaratë për shtyp, thuhet se Meta iu bën thirrje autoriteteve franceze dhe atyre të Bashkimit Evropian për të zgjidhur këtë incident, për të qartësuar qëndrimin e tyre lidhur më këtë rast e për ...

Kujdes! Pamje të rënda/ Ky është autori i sulmit terrorist në Izmir, u vra nga policia

Posted: 05 Jan 2017 07:23 AM PST

Përsoni që shihni në foto është një nga autoret e dyshuar të sulmit terrorist që ndodhi sot në qytetin turk të Izmirit. Sipas informacioneve një makinë shpertheu jashtë një gjykate. Sipas mediave turke, ai eshte nje mbeshtetes i partise kurde që u vra nga policia turke në përpjekje për të sulmuar ndërtesën e gjykatës në ...

Vucic: Do kërkojmë nga Franca ekstradimin e Haradinajt

Posted: 05 Jan 2017 07:01 AM PST

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçic, tha të enjten se Serbia do të kërkojë esktradimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinajt, i ndaluar nga autoritetet franceze në Bazel. Vuçiq u tha gazetarëve në Qeverinë e Serbisë se prokuroria ka një "numër të lëndëve kundër Haradinajt dhe askush nuk ka të drejtë që të rrënojë vendimet e ...

Katër viktima nga gripi, më të rrezikuarit, të sëmurët kronikë

Posted: 05 Jan 2017 06:31 AM PST

Kete vit periudha e gripit ka qenë e parakohshme, pasi zakonisht piku regjistrohet në muajt janar, shkurt dhe mars. Në spitalin "Shefqet Ndroqi", disa pacientë të sëmurë kronikë e kanë humbur betejën, pasi janë prekur edhe nga gripi. "Kemi pasur 4-5 vdekje gjatë kësaj periudhe, kryesisht të të sëmurëve kronikë që nuk kanë arritur të ...

Vriten dy terroristët e shpërthimit në Izmir të Turqisë

Posted: 05 Jan 2017 06:26 AM PST

Në afërsi të gjykatës së qytetit Izmir të Turqisë ka ndodhur një shpërthim. Dy terroristë janë vrarë pas përleshjeve me policinë. Të paktën tre persona raportohet se janë të plagosur në këtë shpërthim, shkruan Reuters. Përleshjet thuhet se janë në vazhdim e sipër në vendin e ngjarjes.

Bora bllokon Rrugën e Kombit, ARSH: Evitoni qarkulimin

Posted: 05 Jan 2017 06:21 AM PST

Autoriteti Rrugor Shqiptar i ben thirrje drejtuesve te automjeteve te evitojne udhetimin ne Rrugen e Kombit. Ka rreshje te dendura debore qarkullimi eshte veshtiresuar si pasoje e akullit dhe bores. ARRSH: Pjesa me veshtire sidomos pas tunelit te Thirres. Kontraktoret jane duke punuar per te kthyer normalitetin. Te behet kujdes dhe te perdoren zinxhiret. Te ...

Related Posts :