Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Conte kërkon dy lojtarë të rinj” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Conte kërkon dy lojtarë të rinj” plus 39 more Express Sport


​Conte kërkon dy lojtarë të rinj

Posted: 10 Jan 2017 07:40 AM PST

Antonio Conte dëshiron të përforcojë skuadrën e tij me dy mbrojtës krahu

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arrin për testet mjekësore përforcimi i Milanit (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 07:15 AM PST

Marco Storari ka arritur në Milano për testet mjekësore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Odegaard tregon pse u largua nga Reali

Posted: 10 Jan 2017 06:59 AM PST

Martin Odegaard është huazuar deri në verë të vitit 2018 te Heerenven

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hyka transferohet në Amerikë

Posted: 10 Jan 2017 06:29 AM PST

Jahmir Hyka pritet të transferohet te skuadra amerikane, San Jose Earthquakes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bunjaki pret katër yje për ndeshjen e marsit

Posted: 10 Jan 2017 05:59 AM PST

Albert Bunjaki, selektori i Kosovës, pret që katër emra të mëdhenj do t'i bashkohen Kosovës për ndeshjen ndaj Islandës, e cila luhet me 24 mars

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Përforcohet Arsenali (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 05:15 AM PST

Arsenali ka konfirmuar se ka transferuar mbrojtësin anglez, Cohen Bramall nga Hednesford Town. Londinezet nuk kanë bërë të ditur kohëzgjatjen e kontratës. Bramall fillimisht do të luajë me ekipin U23 të Arsenalit, përcjell Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Zidane do të bëhet trajneri më i mirë në botë”

Posted: 10 Jan 2017 05:05 AM PST

Roberto Carlos, ish ikona e Real Madridit, mendon se Zinedine Zidane do të bëhet trajneri më i mirë në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Inter, Jovetic bëhet me skuadër të re (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 04:41 AM PST

Stevan Jovetic është përshëndetur me Interin. Sulmuesi malazez pritet të transferohet te Sevilla

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jese transferohet në Premierligë? (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 04:29 AM PST

Edhe një skuadre nga Premierliga ka shfaqur interesim që ta transferoj Jese Rodriguezin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Djali i Zidanes trullos kundërshtarin (Video)

Posted: 10 Jan 2017 04:19 AM PST

Theo Zidane, djali i Zinedine Zidanes, ka kaluar në mënyrë të jashtëzakonshme kundërshtarin në ndeshjen mes Real Madridit dhe Odelot Toletum. 17 vjeçari është pjesë e Los Balncos që nga fillimi i karrierës si futbollist, derisa luan në pozitën e mesfushorit qendror, shkruan Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interi vazhdon kontrata me dy lojtarë (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 03:15 AM PST

Danilo D'Ambrosio dhe Marco Andreolli pritet të vazhdojnë kontratat me Interin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshironi të fitoni në bastore, atëherë provoni këto lojë

Posted: 10 Jan 2017 02:55 AM PST

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet interesante Angli, Spanjë, Francë dhe Itali

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yjet e futbollit dhe gratë e tyre shkëlqyen në Zurich (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 02:29 AM PST

Yjet e futbollit së bashku me partneret e tyre kanë shkëlqyer në ceremoninë "FIFA Football Awards", e cila është mbajtur mbrëmë në Zurich. Pa dyshim se Cristiano Ronaldo dhe bukuroshja spanjolle ishin në qendër të vëmendjes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo: E kam merituar të jem më i miri

Posted: 10 Jan 2017 02:15 AM PST

Cristiano Ronaldo, ylli i Real Madridit, mendon se me plot meritë është zgjedhur lojtari më i mirë i vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: FIFA ka një lajm të mirë për Kosovën dhe Shqipërinë (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 01:59 AM PST

FIFA ka vendosur që kampionatet botërore të përbëhen nga 48 ekipe

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mavraj, kandidat për mbrojtësin e vitit në Bundesligë (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 01:25 AM PST

Mërgim Mavraj është kandidat për t'u zgjedhur mbrojtësi më i mirë i vitit në Bundesliga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Carlos: Marre për Messin dhe Barcelonën

Posted: 10 Jan 2017 12:59 AM PST

Pas Diego Maradonas, edhe ish-ylli i Real Madridit, Roberto Carlos, ka kritikuar ashpër Barcelonën dhe Lionel Messin për mungesën në "FIFA Football Awards"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Maradona godet Messin

Posted: 10 Jan 2017 12:31 AM PST

Diego Maradona, ikona e Argjentinës, ka kritikuar ashpër Barcelonën dhe Lionel Messin për mungesën në "FIFA Football Awards".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interi siguron një përforcim për verë? (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 12:19 AM PST

Kostas Manolas, mbrojtësi i Romës, mund të transferohet te Interi gjatë verës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid transferon yllin e Bayern Munichut (Foto)

Posted: 10 Jan 2017 12:05 AM PST

Javi Martinez mund të transferohet në Real Madrid gjatë verës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Neymar do ta kalojë Ronaldon e Messin”

Posted: 09 Jan 2017 11:45 PM PST

Cafu, ish-ylli i Milnit dhe Brazilit, mendon se Lionel Messi do të bëhet më i miri në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkatërrohet statuja e Messit në Buenos Aires (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 11:35 PM PST

Statuja e Lionel Messit, e cila gjendej në Buenos Aires, është dëmtuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe një klub nga La Liga kërkon Jesen (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 11:25 PM PST

Jese Rodriguez gjatë janarit pritet të largohet nga Paris Saint-Germain.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho e Guardiola në garë për dyshen e Tottenhamit (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 11:15 PM PST

Manchester United dhe Manchester City po synojnë t'i transferojnë dy lojtarë nga Tottenham.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Conte transferon ish-sulmuesin e Juventusit (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 11:00 PM PST

Fernando Llorente mund të transferohet në Chelsea gjatë janarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Santos apo Zidane? Ja kë e votoi Ronaldo (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 02:45 PM PST

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur Fernando Santosin para Zinedine Zidane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Odegaard largohet nga Real Madrid, bashkohet me yllin e Kosovës (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 02:15 PM PST

Martin Odegard është huazuar në Holandë te skuadra e Heerenven

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Rooney në telashe, zgjedh Kloppin para Mourinhos (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 02:00 PM PST

Wayne Rooney ka befasuar me votat e tij për trajnerin më të mirë të vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo e kthen në mikrofon çmimin e FIFA’s (Video)

Posted: 09 Jan 2017 01:50 PM PST

Cristiano Ronaldo është shumë i lumtur pasi u shpall më i mirë i në botë nga FIFA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldinho harron Messin, ja çfarë thotë për Ronaldon (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 01:25 PM PST

Ronaldinho ka thënë se Cristiano me plot mëritë është shpallur më i miri i vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ibra fiton betejën gjyqësore

Posted: 09 Jan 2017 01:05 PM PST

Zlatan Ibrahimoviç fitoi betejën ligjore me ish-trajnerin e atletikës Ulf Karlsson

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Vota e Modricit do ta nervozojë Ronaldon (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:35 PM PST

Luka Modric i ka dhënë tre pikë Leo Messit në garë për futbollistin më të mirë të vitit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Vota e kapitenit të Kosovës për futbollistin më të mirë (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:25 PM PST

Samir Ujkani ka votuar Cristiano Ronaldon si futbollistin më të mirë të vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Votat e De Biasit dhe Agollit për më të mirin e FIFA-s (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:20 PM PST

Gianni de Biasi dhe Ansi Agolli kishin preferenca të ndryshme për futbollistin më të mirë të vitit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befasi: Ronaldo e Messi tallen me votat e tyre (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:10 PM PST

Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi nuk kanë votuar njëri tjetrin për më të mirin e vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Votat e Bunjakit për ‘The Best’ (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 12:00 PM PST

Albert Bunjaki ka votuar Cristiano Ronaldon si më të mirin e vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Xhaka dhe Leonita e kallin me tallava (Video)

Posted: 09 Jan 2017 11:50 AM PST

Granit Xhaka dhe e dashura e tij duket se po ia kalojnë shumë mirë në Londër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zidane nënshkruan fanellën e Messit (Video)

Posted: 09 Jan 2017 11:30 AM PST

Zinedine Zidane ka nënshkruar fanellën e Leo Messit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Karikaturat e ditës (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 11:15 AM PST

Cristiano Ronaldo është personazhi kryesor i karikaturave të ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ja nga sa për qind të votave morën Ronaldo, Messi dhe Griezmann (Foto)

Posted: 09 Jan 2017 11:05 AM PST

Tashmë është zyrtare, Cristiano Roandlo është futbollisti më i mirë i vitit 2016 të shpallur nga FIFA

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :