Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Del rivali i ri i Tesla - Faraday Future FF 91 (FOTO)” plus 13 more Express AutoTech

loading...

“Del rivali i ri i Tesla - Faraday Future FF 91 (FOTO)” plus 13 more Express AutoTech


Del rivali i ri i Tesla - Faraday Future FF 91 (FOTO)

Posted: 04 Jan 2017 09:56 AM PST

Kompania Faraday Future do të prezantohet në International Consumer Electronics Show (CES 2017) në Las Vegas me prototipin e makinës së parë elektrike me emrin FF 91.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

BMW prezanton konceptin e jashtëzakonshëm

Posted: 04 Jan 2017 08:50 AM PST

Gjiganti gjerman BMW sapo ka prezantuar konceptin për interierin e automobilave vetëvozitës në panairin CES që po mbahet në Las Vegas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vjen risia e radhës nga ASUS

Posted: 04 Jan 2017 08:24 AM PST

Asusi ka prezantuar laptopin e ri "Chromebook Flip".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

19 njerëz futen në modelin e Teslas për 5 persona [Video]

Posted: 04 Jan 2017 07:33 AM PST

Një burrë i quajtur Carl Reese ka një Tesla të modelit P100D për 5 persona, dhe ka arritur që të fusë në të të gjithë familjen e shoqërinë, për të vënë një rekord botëror në Guinness, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Swarovski i futet edhe kësaj teknologjie për t’i bërë të lumtura femrat [Video]

Posted: 04 Jan 2017 06:33 AM PST

E mençur mund të nënkuptojë shumë gjëra – një orë mund të jetë e mençur, por a mundet edhe një kostum.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë ndodh me këtë BMW X6 nëse e lani me ujë të nxehtë [VIDEO]

Posted: 04 Jan 2017 06:32 AM PST

Express sjell në vazhdim videon në të cilën shihet një BMW X6 e cila shndërrohet krejtësisht kur lahet me ujë të nxehtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si ta zbuloni çdo person që jua ka injoruar kërkesën për t'u bërë miq në Facebook (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:56 AM PST

Nëse jeni përdorues i rrjetit social 'Facebook', me siguri e dini atë ndjenjën e pakëndshme kur e pritni dikë që t'jua pranojë kërkesën për t'u bërë miq.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo makinë do të qet “flakë” nga auspuhët (Foto)

Posted: 04 Jan 2017 05:11 AM PST

Pasi që ka shitur të gjitha 100 Huayra standarde, kompania Pagani në fillim të vitit 2016 ka promovuar modelin e ri Huayra BC i cili është prodhuar në një seri të kufizuar prej vetëm 20 njësi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dalin në treg edhe dy makina shumë të veçanta, tronditet bota e automobilizmit (Video)

Posted: 04 Jan 2017 05:06 AM PST

Vanderhall Motor Works, me bazë në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, nuk është ndonjë kompani aq e popullarizuar në treg.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedes debuton me jahtin superluksoz (Video)

Posted: 04 Jan 2017 05:03 AM PST

Mercedes-Benz ka debutuar me një jaht superluksoz prej 1.7 milion dollarëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Droni ambulantor është gati për përdorim (Video)

Posted: 04 Jan 2017 04:22 AM PST

Në disa zona rurale, njerëzit nuk mund të presin për orë të tëra për mbërritjen e ndihmës mjekësore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjërat që i bëjmë pa vetëdije derisa jemi duke vozitur ose kur ndalojmë [FOTO]

Posted: 04 Jan 2017 02:49 AM PST

Kur vozisim veturën ne koncentrohemi te rruga dhe destinacioni përfundimtar, por çfarë ndodh gjatë rrugës dhe kur ne arrijmë në destinacion?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

BMW Seria 7 e re me rrota Forgiato Quattresimo [FOTO]

Posted: 04 Jan 2017 01:50 AM PST

Shumica e veturave të modelit Seria 7 nga BMW janë porositur me rrotat G11 nga kjo kompani.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Botës së automobilizmit i janë shtuar edhe dy makina shumë të veçanta (Video)

Posted: 04 Jan 2017 01:45 AM PST

Vanderhall Motor Works, me bazë në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, nuk është ndonjë kompani aq e popullarizuar në treg

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :