Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Dikush parashikon fundin e njerëzimit më 2017” plus 10 more Mistere

loading...

“Dikush parashikon fundin e njerëzimit më 2017” plus 10 more Mistere


Dikush parashikon fundin e njerëzimit më 2017

Posted: 07 Jan 2017 08:27 AM PST

Bashkë me Vitin e Ri vijnë dhe teoritë konspirative. Më e fundit është publikuar ditën e parë të vitit që sapo kemi nisur nga Daily Star dhe thotë që liderët botërorë planifikojnë të ndërtojnë bunkerë, ku të mund të fshihen më pas, me qëllim që t'i shpëtojnë apokalipsit që do të pësojë Toka gjatë këtij viti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Foto e jashtëzakonshme, ja si duket Toka dhe Hëna nga Marsi

Posted: 07 Jan 2017 07:53 AM PST

Është një pamje unike e planetit tonë – nga një tjetër planet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Horoskopi dhe divorci, tri shenjat që do të kenë më shumë se një martesë!

Posted: 07 Jan 2017 02:45 AM PST

Mësoni shenjat e Zodiakut që kanë shumë pak shanse që në jetë të qëndrojnë vetëm në një "gur të çmendur".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Burri që pëlqen vajzat nën moshën 13 vjeçare (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 01:23 AM PST

I vetëpërshkruar si 'pedofil i moralshëm' që pranon pëlqimin e tij ndaj vajzave më të vogla se 13 vjeçe , Gary Gibson, 65 vjeç, është një rast i çuditshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është madhështia e Murit të Madh Kinez (VIDEO)

Posted: 06 Jan 2017 10:14 PM PST

Kemi lexuar e kemi dëgjuar shumë shpesh për të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Horoskopi sot ju tregon se a do të fejoheni

Posted: 06 Jan 2017 09:44 PM PST

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 7 janar 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Të famshmit që falsifikuan vdekjen e tyre

Posted: 06 Jan 2017 01:36 PM PST

The Mirror ka krijuar një listë të top të famshmëve për të cilët spekulohet se kanë falsifikuar vdekjen e tyre dhe që, në fakt, janë ende gjallë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i ndodhë trurit në momentet e fundit të jetës

Posted: 06 Jan 2017 01:27 PM PST

Emocioni i parë që provojmë është frika. Ajo është një përgjigje konijtive, e cila aktivizohet në situata të vështira.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Bota merr fund në gusht të këtij viti", thonë disa të krishterë

Posted: 06 Jan 2017 01:14 PM PST

Një grup i krishterë pretendon se një eklips diellor do ta godasë Mbretërinë e Bashkuar dhe Amerikën këtë vit - dhe do të sjellë kështu apokalipsin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një tërmet i madh do t'i ndajë kontinentet përgjysmë, thotë një shkencëtar

Posted: 06 Jan 2017 12:16 PM PST

Falë ngrohjes globale, të gjithë e dimë se planti ynë është buzë shkatërrimit. Por shkatërrimi duket do të jetë aq i keq sa që do t'i ndajë dy kontinente dhe do të marrë miliona jetë me vete.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkencëtari i NASA-s: Dikush është në hënë (Video)

Posted: 06 Jan 2017 11:33 AM PST

Prej Neil Armstrong e deri më sot, një numër njerëzish e kanë kuptuar se jo të gjitha zbulimet bëhen publike për njerëzit e tjerë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :