Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Doni të bëheni të pasur? Ja profesionet më të paguara” plus 9 more Mistere

loading...

“Doni të bëheni të pasur? Ja profesionet më të paguara” plus 9 more Mistere


Doni të bëheni të pasur? Ja profesionet më të paguara

Posted: 01 Jan 2017 08:54 AM PST

Nëse doni të bëheni i pasur në jetë, atëherë duhet të zgjidhni me patjetër një nga këta profesionet e mëposhtme. Sipas një studimi të bërë nga Universiteti i Nju Xhersit, profesionet që ofrojnë më shumë të ardhura janë si mëposhtë:

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Na kanë gënjyer, ja si u fundos në të vërtetë Titaniku (Video)

Posted: 01 Jan 2017 08:27 AM PST

Një nga tragjeditë më të mëdha në historinë e njerëzimit është edhe fundosja e anijes Titanik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si do të duken njerëzit pas 50 apo 1000 viteve? (Video)

Posted: 01 Jan 2017 04:14 AM PST

Raca njerëzore, shprehitë e njeriut dhe marrëdhëniet e ndërsjella, sidomos në 20 vitet e fundit, që kur jemi dëshmitarë të zgjerimit të shpejtë të teknologjisë, kanë ndryshuar në mënyrë drastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këta ishin 3 vëllezërit shqiptarë që shpëtuan në “Titanik”

Posted: 01 Jan 2017 02:02 AM PST

Tragjedi që do të jetojë nga pavdekësia

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Diçka e pazakontë i ka frikësuar banorët e Prizrenit natën e ndërrimit të moteve (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 01:13 AM PST

Ndezën fishekzjarre e festuan. Krejt kjo në ndërrimin e moteve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme, ja si ishte paralajmëruar sulmi në Turqi nëpërmjet një filmi (Video)

Posted: 31 Dec 2016 11:50 PM PST

​Sulmi terrorist i cili ndodhi në një lokal në Stamboll, ishte paralajmëruar përmes një seriali të xhiruar nga organizata terroriste e Fetullah Gylenit, FETO.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme çka do të ndodh sivjet sipas Nostradamusit

Posted: 31 Dec 2016 11:42 PM PST

Një konflikt mbi ngrohjen globale dhe turizëm i zgjeruar hapësinor. Ja çfarë parashikon i famshmi Nostradamus për 2017-n.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

7 tradita të pazakonta për Vitin e Ri në botë

Posted: 31 Dec 2016 01:39 PM PST

Në Danimarkë, thyerjet e pjatave janë normale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

25 thënie motivuese nga Leon Tolstoi

Posted: 31 Dec 2016 12:19 PM PST

Nëse kërkon përsosmërinë, nuk do të jesh asnjëherë i kënaqur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kalaje e Prizrenit – qyteti i Hyllit – Yllit, një nga 8 qytetet e Trojës!

Posted: 31 Dec 2016 11:09 AM PST

Kalaja e Prizerenit ishte qyteti i Hyllit -Yllit një prej qyteteve të Trojës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :