Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Express AutoTech Së shpejti lansohet USB-ja e parë në botë me dy terabajt

loading...

Express AutoTech Së shpejti lansohet USB-ja e parë në botë me dy terabajt


Së shpejti lansohet USB-ja e parë në botë me dy terabajt

Posted: 07 Jan 2017 01:50 PM PST

Flash Drive më i madh në botë pritet të lansohet së shpejti – dhe ka hapësirë për ruajtjen e të dhënave deri në dy terabajt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :