Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“I tërë fshati u zhduk pa gjurmë dhe askush nuk e ka një shpjegim (FOTO)” plus 16 more Mistere

loading...

“I tërë fshati u zhduk pa gjurmë dhe askush nuk e ka një shpjegim (FOTO)” plus 16 more Mistere


I tërë fshati u zhduk pa gjurmë dhe askush nuk e ka një shpjegim (FOTO)

Posted: 11 Jan 2017 10:02 AM PST

Edhe pse duket si një vend nga një përrallë, ka një anë tjetër të medaljes - një sekret të errët që askush nuk mund t'a deshifrojë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Habisin shkencëtarët: Operacioni i parë në tru është bërë para 2300 vjetësh

Posted: 11 Jan 2017 09:10 AM PST

Shkencëtarët kanë gjetur prova të një operacioni të bërë në tru para më shumë se 2.300 vitesh në dy kafka antike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I ftohti i acartë, apokalipsi në qiejt italianë

Posted: 11 Jan 2017 09:08 AM PST

Fotografitë e shkrepura mëngjesin e së martës në provincën e Cozenca në Itali lënë pa fjalë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sorra nuk kërkonte ushqim, por një lugë – shihni si arriti ta merrte atë! (Video)

Posted: 11 Jan 2017 08:56 AM PST

Kjo sorrë e dinte saktësisht se çfarë donte dhe u nuk u ndal para asgjëje për të marrë atë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sorra nuk kërkonte ushqim, por një lugë – shihni si arriti ta merrte atë! (Video)

Posted: 11 Jan 2017 08:56 AM PST

Kjo sorrë e dinte saktësisht se çfarë donte dhe u nuk u ndal para asgjëje për të marrë atë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si e shprehni inatin… sipas shenjës së horoskopit

Posted: 11 Jan 2017 06:27 AM PST

Shumë persona nuk mund t'i kontrollojnë dot ndjenjat e tyre dhe si rezultat i kësaj, bëhen të paduruar dhe bëhen shumë shpejt me nerva. Mirëpo jo të gjithë nervozohen njësoj dhe e shprehin inatin në të njëjtën mënyrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Ngujohuni" këtë të premte, është dita ters e vitit!

Posted: 11 Jan 2017 04:22 AM PST

Nëse data 13 qëllon ditë e premte, atëherë ajo ditë llogaritet si ditë tersi. Kështu llogaritet kjo ditë në supersticionet e Perëndimit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Asteroidi gjigant kaloi dje shumë afër Tokës, por rrezikon të rikthehet sërish (FOTO)

Posted: 11 Jan 2017 04:02 AM PST

Një asteroid me madhësinë e një ndërtese 10-katëshe kaloi pranë Tokës ditën e djeshme në gjysmën e distancës së largësisë së hënës nga planeti ynë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Seks, alkool, drogë dhe … vdekje, njihuni me qytetin tragjik në Ukrainë (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 02:26 AM PST

Fotografitë tregojnë copëza të qytetit të Slavutych në Ukrainë. Ai u krijua pas shpërthimit katastrofik të Çernobilit, një nga fatkeqësitë më të mëdha në botë që ka lënë pasoja dekada më pas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A mund ta zgjidhni këtë mister ? (Video)

Posted: 11 Jan 2017 02:16 AM PST

Gjëegjëzat mund të jenë zbavitëse por shpeshherë të shkaktojnë edhe stres në qoftë se ju nuk mund t'i zgjidhni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mos i injoroni! 10 ëndrra të zakonshme dhe kuptimi i tyre në jetën tuaj

Posted: 11 Jan 2017 02:11 AM PST

1. Rënia

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Profecia e frikshme e "Nostradamusit italian": Bora do të na vrasë të gjithëve!

Posted: 11 Jan 2017 12:28 AM PST

Teksa bora ka pushtuar Italinë, profecia e tij po frikëson botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni çfarë i bën "fantazma" kësaj gruaje (Video)

Posted: 11 Jan 2017 12:26 AM PST

A ekzistojnë fantazmat? Kjo video ngre dyshime te ata që përgjigjen prerë: Jo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Djaloshi dyshoi që dikush po e vëzhgonte në dhomë dhe vendosi kamerë! U tmerrua nga ajo që pa! (video)

Posted: 10 Jan 2017 11:32 PM PST

Zakonisht, kur dëgjohet një zhurmë e çuditshme apo diçka që lëviz gjatë natës, ia vëmë fajin erës apo kafshës shtëpiake. Por në këtë video, tregohet diçka tërësisht tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme, mbin fara e kungullit 800 vjet e vjetër

Posted: 10 Jan 2017 10:35 PM PST

Studentët e universitetit kanadez në Vinipeg kanë mbjellë fara të vjetra 800 vjet dhe ia kanë dalë të rrisin një lloj kungulli, që kaherë është konsideruar i zhdukur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karteli i drogës ekzekutoi 300 persona, përdorën fuçi me acid dhe furra pjekie (Foto+18)

Posted: 10 Jan 2017 01:04 PM PST

Karteli i drogës më i fuqishëm i Meksikës së Veriut ka eksekutuar 300 persona në Coahuila. Trupat e viktimave janë djegur në fuçi të mbushura me acid.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto fakte për pasurinë marramendëse të Pablo Escobarit do t'ju lënë pa fjalë

Posted: 10 Jan 2017 12:07 PM PST

​Pablo Escobar, i njohur ndryshe si "Mbreti i kokainës", ishte djali i një fermeri të varfër kolumbian, por pa mbushur ende mirë 35 vjeç, ai renditej ndër njerëzit më të pasur të botës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :