Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ibrahimovic: E kam pushtuar Anglinë” plus 39 more Express Sport

loading...

“Ibrahimovic: E kam pushtuar Anglinë” plus 39 more Express Sport


Ibrahimovic: E kam pushtuar Anglinë

Posted: 12 Jan 2017 07:46 AM PST

Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ka pushtuar futbollin anglez për vetëm tre muaj që kur iu bashkua Manchester Unitedit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marca tallet me MSN-në pas postimit interesant të Neymar (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 07:30 AM PST

Leo Messi, Luis Suarez e Neymar, kanë arritur në kuotën e 302 gola së bashku me Barcelonën, pasi secili shënuan nga një gol në fitoren 3:1 ndaj Athletic Bilbaos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ronaldo mposhti sërish Leo Messin (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 07:12 AM PST

Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin "Salon d'Or"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Januzaj në Lyon? Ja kush vendos për transferimin

Posted: 12 Jan 2017 06:59 AM PST

Dirk Devriese, menaxheri i Adnaj Januzajt, ka konfirmuar se Manchester United vendos nëse do ta lejoj shumuesin kosovar të transferohet në Francë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid transferon një yll nga Premierliga (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 06:45 AM PST

Real Madrid po synon ta transferoj Dele Alli nga Tottenhamit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Biasi befason me deklaratën për lojtarët e Kombëtares

Posted: 12 Jan 2017 06:25 AM PST

Gianni de Biasi, selektori i Shqipërisë, nuk beson se kuqezinjtë do të kenë mundësi të kualifikohen në Botërorin 'Rusia 2018'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshironi të fitoni në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

Posted: 12 Jan 2017 06:05 AM PST

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet interesante Angli, Spanjë dhe Itali

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vdes ish-selektori i Anglisë (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:51 AM PST

Graham Taylor, ish-selektori i Anglisë, ka vdekur në moshën 72-vjeçare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Halilovic transferohet te skuadra e madhe nga La Liga? (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:25 AM PST

Alen Halilovic mund të rikthehet në La Liga gjatë këtij dimri

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Napoli dridh rivalët me një ‘përforcim’ të madh (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 04:59 AM PST

Maurizio Sarri, trajneri i Napolit, ka marrë një lajm të mirë nga klinika Villa Stuart në Romë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sulmuesi i Interit transferohet në Kinë (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 04:45 AM PST

Jonathan Biabiany, sulmues i Interit, mund të transferohet në Kinë gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Payet bojkoton stërvitjet, ka një kërkesë për West Hamin

Posted: 12 Jan 2017 03:25 AM PST

Dimitri Payet ka refuzuar të stërvitet me West Hamin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Fellanin zgjedh ekipin deri në vitin 2018

Posted: 12 Jan 2017 03:11 AM PST

Manchester United ka njoftuar se ka vazhduar kontratën me Marouane Fellanin deri në vërna e viti 2018, përcjell Express. Fellaini u transferua në Manchester United në vitin 2013 nga Evertoni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho blen mesfushor për 46 milionë euro (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 03:05 AM PST

Jose Mourinho po synon ta transferoj Tiemoué Bakayoko nga Monaco

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona kërkon yllin e Liverpoolit (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:57 AM PST

Adam Lallanan mund të transferohet në Barcelonë gjatë verës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Klubi nga Premierliga hyn në garë për Dybalan (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:40 AM PST

Edhe Manchester United ka hyrë në garë për Paulo Dybalan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Godet Arsenali, vazhdon kontratat me tre yje (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:29 AM PST

Arsenali ka njoftuar se ka vazhduar kontratat me tre lojtarë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka e Mustafi të pazëvendësueshëm (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:17 AM PST

Swansea City dhe Arsenal do të përballen të shtunën, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros 21-të të Premierligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Bien Kosova dhe Shqipëria (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 02:00 AM PST

Kosova dhe Shqipëria kanë pësuar rënie në klasifikimin e FIFA-s për muajin Janar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Muller ua lëshon gazetarëve "foren" e vitit (Video)

Posted: 12 Jan 2017 01:51 AM PST

Thomas Muller, sulmuesi i Bayern Munichut, ka bërë një gjest të jashtëzakonshëm në Aeroportin e Munichut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Abramovich investon 577 milionë euro për stadiumin e ri (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 01:39 AM PST

Drejtuesit e Chelseas po planifikojnë ta rindërtojnë komplet stadiumin Stamford Bridge

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Konkurrenti i Berishës largohet nga Atalanta (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 01:15 AM PST

Marco Sportiello, portieri i Atalantas, është shumë afër transferimit te Fiorentina. Ky është një lajm i mirë për Etrit Berishën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manaj vërshohet nga ofertat (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 12:55 AM PST

Rey Manaj, sulmuesi i Interit, gjatë janarit pritet të bëhet me skuadër të re

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hyka në Amerikë, ja sa milionë do t’i fitojë te skuadra e re (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 12:25 AM PST

Jahmir Hyka karrierën do ta vazhdojë te skuadra amerikane, San Jose Earthquakes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Zbulohet e ardhmja e Kaçes

Posted: 12 Jan 2017 12:10 AM PST

Ergys Kaçe, mesfushori i Kombëtares shqiptare, do të mbetet te skuadra greke, PAOK

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sulmuesi i Milanit në teste mjekësore te skuadra e re (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 11:59 PM PST

Luiz Adriano, sulmuesi i Milanit, shumë shpejt pritet të bëhet me skuadër të re

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eto'o bëhet me skuadër të re? (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 11:45 PM PST

Samuel Eto'o, sulmuesi i Antalyaspor, mund të fillojë një aventurë të re në Francë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sevilla – Real Madrid, formacionet (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 11:30 PM PST

Sevilla dhe Real Madrid do të përballen sonte, nga ora 21:15, në kuadër të ndeshjes së kthimit të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Inter, Ranocchia në Premierligë (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 11:20 PM PST

Andrea Ranocchia mund të largohet nga Interi gjatë këtij muaji

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea gjen pasardhësin e Terryt

Posted: 11 Jan 2017 11:10 PM PST

Ben Gibson, mbrojtësi i Middlesbrough, pritet të jetë pasardhës i John Terryt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Messi është më i miri në botë”

Posted: 11 Jan 2017 10:59 PM PST

Luis Suarez i ka thurur lavde yllit të Barcelonës. Lionel Messi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dybala trondit Real Madridin dhe Barcelonën

Posted: 11 Jan 2017 10:49 PM PST

Paulo Dybala, ylli i Juventusit, e ka një lajm të keq për Real Madridin dhe Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho befason Fellainin (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 10:40 PM PST

Jose Mourinho ka vendosur që t'ia vazhdojë kontratën mesfushorit belg, Marouane Fellaini

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Maradona godet Icardin, kjo është kërkesa e tij interesante

Posted: 11 Jan 2017 02:50 PM PST

Diego Maradona ka thënë se Mauro Icardi nuk duhet të ftohet në Kombëtaren e Argjentinës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

MSN shënon mbi 300 gola

Posted: 11 Jan 2017 02:35 PM PST

​Leo Messi, Luis Suarez dhe Neymar kanë shënuar së bashku 300 gola për Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Nuk do ta beson pas sa minutave ka shënuar Neymar (Video)

Posted: 11 Jan 2017 02:20 PM PST

Neymar më në fund ka shënuar gol për Barcelonën në një ndeshje zyrtare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi me supeergol nga gjuajtja e lirë kalon Barcelonën në çerekfinale (Video)

Posted: 11 Jan 2017 02:06 PM PST

Barcelona ka mposhtur 3:1 Athletic Bilbaon për të kaluar në çerekfinale të Copa del Rey

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Messi shënon tjetër supergol nga gjuajtja e lirë (Video)

Posted: 11 Jan 2017 01:50 PM PST

Barcelona ka shënuar për 3:1 ndaj Athletic Bilbaos, me supergolin e shënuar nga Leo Messi nga gjuajtja e lirë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (Video)

Posted: 11 Jan 2017 01:39 PM PST

Juventus ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi ka eliminuar Atalantan e Etrit Berishës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpool humb betejën e parë ndaj Southampton (Video)

Posted: 11 Jan 2017 01:35 PM PST

Liverpool është mposhtur në gjysmëfinalen e parë të EFL Cup nga Southampton

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :