Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja si të largoni energjitë negative…” plus 11 more Mistere

loading...

“Ja si të largoni energjitë negative…” plus 11 more Mistere


Ja si të largoni energjitë negative…

Posted: 02 Jan 2017 09:12 AM PST

Nganjëherë arrijmë në një pikë të caktuar kur duhet ta pranojmë se në jetën tonë janë mbledhur shumë gjëra negative, të cilat nuk mund t'i trajtojmë menjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dalin arsyet shkencore, ja pse kur shihni letra apo filxhan shumë gjëra ju dalin

Posted: 02 Jan 2017 08:50 AM PST

Publikohen arsyet shkencore të realizimit të falleve në përgjithësi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A janë më të zgjuar majtakët

Posted: 02 Jan 2017 08:01 AM PST

deja që majtoshët janë më inteligjentë është në fakt një legjendë. Ka pasur gjeni majtak në histori si Leonardo Da Vinci, por kjo nuk është pjesë e një modeli më të gjerë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshmi të reja: Titanikun nuk e fundosi ajsbergu

Posted: 02 Jan 2017 06:25 AM PST

Fundosjen e Titanikut e ka shkaktuar zjarri i madh në trupin e anijes, e jo ndeshja me ajsbergun, konsiderojnë ekspertët me gjetjet e fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Parashikimet e njerëzve të famshëm, të cilat janë realizuar

Posted: 02 Jan 2017 05:46 AM PST

Parashikimet e realizuara të disa të të famshmëve, të cilët ishin vizionarë të vërtetë të kohës së tyre

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rikthehet pas 40 vjetësh nga “vdekja”

Posted: 02 Jan 2017 05:17 AM PST

Një 82-vjeçare, e cila besohej se kishte vdekur prej më shumë se 40 vitesh, u shfaq papritur në derën e të bijave. Gruaja ra në koma pasi u pickua nga një gjarpër, por u përmend kur familja e saj, që besonte se kishte vdekur, e hodhi në një lumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkencëtarët amerikanë do t’i ringjallin të vdekurit

Posted: 02 Jan 2017 05:03 AM PST

Nga një grup shkencëtarësh amerikanë, ka kohë që projekti "për të rikthyer në jetë" subjektet klinikisht të vdekur ka filluar të testohet. Duket si trauma e një filmi horror ose pjesë e fantashkencës, por gjithçka është e vërtetë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dalin provat përfundimtare, Titaniku nuk u përmbys nga një ajsberg, por...

Posted: 02 Jan 2017 03:31 AM PST

Deri tani të gjithë e dimë se çfarë e zhyti Titanikun, apo jo? Titaniku u godit nga nje ajsberg dhe më pas Kate Winslet e la Leonardo di Caprion të zhytet në ujë sepse ajo e kishte të pamundur të lëvizte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

7 keqkuptime të mëdha mbi alienët

Posted: 02 Jan 2017 02:52 AM PST

Përveç atyre që kemi dëgjuar mbi alienët nëpër filmat Hollivudit, shumë gjëra rreth tyre janë krejt ndryshe. Profili i jashtëtokësorëve mund të mos jetë ajo që prisni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Dielli përshëndet… 2017-ën!

Posted: 02 Jan 2017 01:43 AM PST

Edhe Dielli përshëndet ardhjen e vitit 2017 dhe e bën sipas mënyrës së vet, me një mori grimcas që do të ngjyrosin qiellin e Arktikut me aurora spektakolare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fundi i botës po vjen dhe liderët botërorë do ta shpëtojnë vetëm veten

Posted: 02 Jan 2017 12:30 AM PST

Liderët botërorë e dinë se apokalipsi është i pashmangshëm, por kanë plane që ta shpëtojnë vetëm veten, thuhet sipas një teorie konspirative.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

5 profecitë e Nostradamusit për vitin 2017 (Video)

Posted: 01 Jan 2017 12:31 PM PST

Për parashikuesin e famshëm ka shumë të dhëna në lidhje me parashikimet e tij. Ka disa qe besojnë se ai kish mundur të parashikonte edhe 11 shtatorin, përmes interpretimeve të tij në lidhje me një qiell që përflakej pikërisht në këtë ditë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :