Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“James tregohet i madh (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“James tregohet i madh (Video)” plus 39 more Express Sport


James tregohet i madh (Video)

Posted: 08 Jan 2017 07:55 AM PST

James Rodriguez ka gëzuar një tifoz në Santiago Bernabeu

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roma e nis me fitore vitin 2017 (Video)

Posted: 08 Jan 2017 07:51 AM PST

Roma ka fituar 1:0 ndaj Genoas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk ndalet Chelsea, shënon edhe Batshuayi (Video)

Posted: 08 Jan 2017 07:44 AM PST

Chelsean ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Peterborough United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vokrri së bashku me yjet në Nyon

Posted: 08 Jan 2017 07:38 AM PST

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka udhëtuar sot në Zvicër për t'u takuar me zyrtarë të UEFA-s.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pedro kalon Chelsean në epërsi (Video)

Posted: 08 Jan 2017 07:28 AM PST

Chelsean ka kaluar në epërsi ndaj Peterborough United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fëmijët e Klopp ndalen nga Plymouth, do të luhet një tjetër ndeshje (Video)

Posted: 08 Jan 2017 07:02 AM PST

Liverpool ka barazuar 0:0 me Plymouth Argyle, e cila bën gara në EFL League Two

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befason PSG, ja për cilët sulmues po interesohet

Posted: 08 Jan 2017 06:50 AM PST

Paris Saint Germain i shfaq hapur objektivat për merkaton dimërore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ka gol në ndeshjen Genoa – Roma (Video)

Posted: 08 Jan 2017 06:36 AM PST

Roma ka kaluar në epërsi ndaj Genoas, me autogolin e shënuar nga Izzo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Silva vendos për të ardhmen (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 06:20 AM PST

David Silva është i lumtur në Manchester City dhe nuk dëshironte largohet

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Chelsea – Peterborough

Posted: 08 Jan 2017 06:00 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Peterborough

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inter përmbys Udinesen (Video)

Posted: 08 Jan 2017 05:25 AM PST

Inter ka shënuar fitore të vështirë ndaj Udineses në udhëtim me rezultat 1:2

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Skuadra italiane nuk heq dorë nga Messi, gati të bëjë çmendurinë (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 05:14 AM PST

Inter nuk e ka ndërmend të heq dorë nga transferimi i Leo Messit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Genoa – Roma

Posted: 08 Jan 2017 05:00 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Genoa – Roma

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Zyrtare: Përforcohet Chelsea

Posted: 08 Jan 2017 04:35 AM PST

Chelsea ka kthyer në skuadër mbrojtësin Nathan Ake

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Inter barazon rezultatin (Video)

Posted: 08 Jan 2017 04:21 AM PST

Inter ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Udineses, me golin e shënuar nga kroati Perisic.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Liverpool – Plumouth

Posted: 08 Jan 2017 04:15 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – Plumouth

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Graniti publikon foto në shtrat me Leonitën (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 04:10 AM PST

Jo vetëm në Kosovë po mbretëron ftohët, pasi duket se e njëjta klimë është edhe në Londër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Real Madrid transferon një sulmues për 58 milionë euro (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 04:00 AM PST

Real Madrid dhe Porto kanë arritur marrëveshje për Andre Silva

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Udinese befason Interin (Video)

Posted: 08 Jan 2017 03:50 AM PST

Udinese ka shënuar golin e parë ndaj skuadrës së Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

K.O më të mirë të vitit 2016 (Video)

Posted: 08 Jan 2017 03:40 AM PST

Boksi është një nga sportet më popullore në botë, pikërisht për shkak të K.O.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Karikatura qesharake e ditës (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 03:20 AM PST

Robert Lewandowski është personazh kryesor i karikaturës së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befasi: Enrique nuk e fton një yll për ndeshjen me Villrealin (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 02:50 AM PST

Luis Enriqeu nuk e ka ftuar kroatin Ivan Rakitic për ndeshjen ndaj Villarealit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Udinese – Inter

Posted: 08 Jan 2017 02:30 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Udinese – Inter

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Pas Cassanos, edhe Ronaldinho në Superligën shqiptare

Posted: 08 Jan 2017 01:55 AM PST

Hapja zyrtarisht e sezonit të e merkatos dimërore, ka filluar të lakojë disa emra të mëdhenjë, të cilët mund të vijnë e të luajnë në Shqipëro

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Sanchez në La Liga (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:35 AM PST

Alexis Sanchez mund të kthehet në La Liga, por kësaj radhe në Atletico Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet, Milan – Cagliari (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:20 AM PST

Milan do të takohet sot kundër Cagliarit në kuadër të Serie A italiane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet, Juventus – Bologna (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 01:05 AM PST

Juventus do të takohet kundër Bologna në kuadër të Serie A italiane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Messit nuk ia donë kundër Villarealit, këto statistika janë shqetësuese

Posted: 08 Jan 2017 12:50 AM PST

Leo Messi ka statistika jo të mira ndaj skuadrës së Villarealit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Porto zhgënjen Arsenalin, dëshiron ta shes yllin e skuadrës në Real (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:40 AM PST

Interesimi i Real Madridit për Andre Silvan ka bërë që Arsenal të umb garën për sulmuesin portugez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Nuk do ta besoni si është transformuar qeni i Messit për 12 muaj, tani është gjigant (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:30 AM PST

Leo Messi ka një qen gjigant, i cili është duke bërë bujë në rrjetet sociale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet, Villareal – Barcelona (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:15 AM PST

Barcelona do të ketë punë shumë të vështirë ndaj Villarealit në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho transferon dy futbollistë (Foto)

Posted: 08 Jan 2017 12:05 AM PST

Manchester United është gati të paguaj 52 milionë euro për Victor Lindelof

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Evra në United, përgjigjet agjenti

Posted: 07 Jan 2017 11:50 PM PST

Patrice Evra mund të mbetet në Juventus deri në fund të këtij edicioni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Bayern i prish punë Unitedit për një yll (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 11:40 PM PST

Bayern Munich ka hyrë në garë me Manchester Unitedin për mbrojtësin Nelson Semedo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Liverpool kërkon futbollistin holandez që kushton 30 milionë euro

Posted: 07 Jan 2017 11:30 PM PST

Liverpool do tentojë gjatë këtij muaji që të transferojë holandezin, Quincy Promes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Largohet nga Unitedi, transferohet në Milan (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 11:20 PM PST

Memphis Depay pjesën e dytë të këtij edicioni mund ta luaj në Milan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​James befason Realin, dua të luaj te kjo skuadër e Premierligës (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 11:10 PM PST

James Rodriguez dëshiron të largohet nga Real Madrid për të kaluar në Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Betejë ndërmjet Realit dhe Barcelonës për yllin e Tottenhamit (Foto)

Posted: 07 Jan 2017 11:00 PM PST

Real Madrid dhe Barcelona e duan mesfushorin e Tottenhamit, Dele Alli

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu nuk e keni parë asnjëherë Ronaldon (Video)

Posted: 07 Jan 2017 02:50 PM PST

Si asnjëherë më parë, Cristiano Ronaldo ka qenë i emocionuar dhe nervozuar para prezantimit të "Topit të Artë"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Evans shpjegon pse refuzoi ndërrimin e fanellave me Rooneyn (Foto/Video)

Posted: 07 Jan 2017 02:35 PM PST

George Evans ka refuzuar ndërrimin e fanellave me Wayne Rooney në fushë, po jo në zhveshtore. Ai e bëri këtë për shkak të humbjes turpëruese të skuadrës së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :