Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kane barazon rekordin e madh të Henry (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Kane barazon rekordin e madh të Henry (Foto)” plus 39 more Express Sport


Kane barazon rekordin e madh të Henry (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 07:35 AM PST

Kane ka barazuar legjendën Thierry Henry

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tottenhami shkatërroi Watfordin, lë prapa Manchester Cityn (Video)

Posted: 01 Jan 2017 07:20 AM PST

Tottenham Hotspur e ka mposhtur 4:1 Watfor

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rikthehet Shkodran Mustafi (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 07:10 AM PST

Shkodran Mustafi është rikthyer në skuadër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Arsenal – Crystal Palace

Posted: 01 Jan 2017 07:00 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Crystal Palace

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Chelsea një ndeshje larg historisë

Posted: 01 Jan 2017 06:30 AM PST

Chelsea ka shkuar në 13 fitore radhazi në Premierligë, duke treguar kështu formë të jashtëzakonshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ndodhitë më qesharake në vitin 2016 (Video)

Posted: 01 Jan 2017 06:00 AM PST

Viti 2016 ka qenë vit i jashtëzakonshëm për futbollin në përgjithësi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo: Këta tre futbollistë do të jenë e ardhmja e futbollit

Posted: 01 Jan 2017 05:30 AM PST

Cristiano Ronaldoka treguar tre futbollistët e së ardhmes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Golashënuesit më të mirë të Premierligës (Video)

Posted: 01 Jan 2017 05:00 AM PST

Diego Costa është golashënuesi më i mirë i këtij edicioni në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lajm i keq për Ajetin

Posted: 01 Jan 2017 04:30 AM PST

Pjesa e dytë e sezonit me shumë gjasa do ta gjejë Arlind Ajetin me një tjetër ekip

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Skuadra e madhe angleze 30 milionë euro për Chichariton

Posted: 01 Jan 2017 04:15 AM PST

Chelsea e dëshiron sulmuesin e Bayer Leverkusenit, Javier Hernandez 'Chicharito'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mourinho kërkon dyshen e Atleticos që kushton 170 milionë euro (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:00 AM PST

Manchester United ka shprehur interesim për Antonie Griezmann dhe Saul Ninguez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Hart te rivali i madh i City

Posted: 01 Jan 2017 03:30 AM PST

Joe Hart nuk do të qëndrojë në Torino pas përfundimit të këtij edicioni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

Posted: 01 Jan 2017 02:55 AM PST

Edhe pse është dita e parë e Vitit të Ri, disa liga evropiane nuk pushojnë dhe ju mund të provoni dhe të fitoni bastore në ditën e parë të vitit 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Barcelona dhe Arsenal pas një mbrojtësi

Posted: 01 Jan 2017 02:30 AM PST

Barcelona dhe Arsenal po interesohen për mbrojtësin e Red Bull Salsburg, Dayotchanculle Upamecano

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Dortmund kërkon futbollistin e Arsenalit

Posted: 01 Jan 2017 02:00 AM PST

Borussia Dortmund e dëshiron futbollistin e Arsenalit, Gedion Zalalem

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet, Arsenal - Crystal Palace

Posted: 01 Jan 2017 01:30 AM PST

Sot Arsenal dhe Crystal Palace do të zhvillojnë ndeshjen e parë për vitin 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Babai tregon të ardhmen e Jamesit

Posted: 01 Jan 2017 01:00 AM PST

Wilson Rodriguez ka treguar se James nuk do të largohet nga Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Top 5 golashënuesit më të mirë të Premierligës në vitin 2016 (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 12:30 AM PST

Sergio Aguero është golashënuesi më i mirë i Premierligës për vitin 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rashica uron Vitin e Ri 2017 (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 12:00 AM PST

Milot Rashica ua ka uruar të gjithëve Vitin e Ri 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho vajton golin e anuluar të Ibrahimovicit (Video)

Posted: 31 Dec 2016 11:30 PM PST

Jose Mourinhos i vjen shumë keq që u anulua goli fantastik i Zlatan Ibrahimovicit ndaj Middlesbrough

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kroos uron Vitin e Ri 2017 duke u tallur me Brazilin (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 11:00 PM PST

Toni Kroos ka uruar Vitin e Ri 2017 duke u tallur me humbjen e Brazilit 1:7 ndaj Gjermanisë në Kupën e Botës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Flasin heronjtë e ‘Rio 2016’

Posted: 31 Dec 2016 01:30 PM PST

Ata ishin pikat kulmore të Olimpiadës së Rio de Zhaneiros dhe për këtë, rezervuan ditën e fundit për të uruar të gjithë tifozët e tyre por edhe të disiplianve të tjera sportive, për një 2017 sa më të mbarë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ndeshja u ndërpre nga mjegulla, portieri ‘luajti’ 20 minuta i vetëm

Posted: 31 Dec 2016 01:00 PM PST

Ndeshja u ndërpre në minutën e 70-të për shkak të mjegullës së madhe që mbuloi stadiumin. Por, çuditërisht, portieri i Charlton, Sam Bartram qëndroi në fushë deri në minutën e fundit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Golat më të mirë të Bayernit në vitin 2016 (Video)

Posted: 31 Dec 2016 12:30 PM PST

Bayern Munich ka kaluar një vit fantastik, ku ka fituar të gjithë titujt e mundshëm në Gjermani

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

11 transferimet më të dobëta gjatë afatit të janarit në La Liga

Posted: 31 Dec 2016 12:00 PM PST

Skuadrat spanjolle shpesh dinë të përforcohen gjatë afatit kalimtar të janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Inter gjen zëvendësuesin e Banegas

Posted: 31 Dec 2016 11:45 AM PST

Në Milano, zikaltrit presin sinjale konkrete sa i përket të ardhmessë Ever Banegës, i cili ndiqet prej Shangai Sipg, që tashmë drejtohet nga Andre Villas Boas, si dhe Tianjin, nën drejtimin e Fabio Cannavaros

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpool fiton derbin ndaj Cityt (Video)

Posted: 31 Dec 2016 11:22 AM PST

Liverpool ka fituar derbin ndaj Manchester Cityt me rezultat minimal 1:0

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fatlumi nga Xërxa fiton 10,000 euro në bastore, qellon 13 ndeshje (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 10:41 AM PST

Një qytetar nga Xërxa e Rahovecit ka fituar 10,000 euro në bastore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Witsel shuan shpresat e Juventusit

Posted: 31 Dec 2016 10:30 AM PST

Axel Witsel thuajse është bindur totalisht nga megaoferta e propozuar nga Kina, aty ku gjatë orëve të fundit, Shanghai Sipg ka rritur së fundmi edhe pagën e ofruar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Familja Xhaka uron Vitin e Ri 2017 (Foto)

Posted: 31 Dec 2016 10:05 AM PST

Taulanti dhe Graniti me familjen e tyre ua urojnë të gjithëve Vitin e Ri 2017

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpool shënon golin e parë ndaj Cityt (Video)

Posted: 31 Dec 2016 09:40 AM PST

Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt, me golin e shënuar nga mesfushori holandez, Wijnaldum

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ibrahimovic dështon të barazojë Messin

Posted: 31 Dec 2016 09:20 AM PST

Zlatan Ibrahimovic ka mundur të mbyll vitin me po aq gola sa Leo Messi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

United fiton me përmbysje, dy gola për dy minuta (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:52 AM PST

Manchester United ka shënuar fitore 2:1 ndaj Middlesbrough në ndeshjen e fundit të vitit 2016

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea i pandalshëm, shënon fitoren e 13 më radhë (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:50 AM PST

Chelsea ka shënuar fitore 4:2 ndaj Stoke Cityt, për të shënuar fitoren e 13 më radhë në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Chelsea shënon edhe golin e katërt (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:41 AM PST

Chelsea ka shënuar për 4:2 ndaj Stoke Cityt, me golin e sulmuesit kryesor të skuadrës Diego Costa

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Super Januzaj bën super asistim (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:35 AM PST

Adnan Januzaj ka asistuar te goli i sulmuesit Jermain Defoe

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Liverpool – City

Posted: 31 Dec 2016 08:30 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – Manchester City

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Middlesbrough befason Unitedin (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:26 AM PST

Middlesbrough ka befasuar Manchester Unitedin, pasi ka shënuar golin e epërsisë 0:1 me anë të Grant Leadbitter

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Dy gola për dy minuta në ndeshjen Chelsea-Stoke (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:22 AM PST

Stoke City dhe Chelsea kanë shënuar nga një gol për dy minuta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Supergol nga Willian (Video)

Posted: 31 Dec 2016 08:13 AM PST

Chelsea ka kthyer epërsinë 2:1 ndaj Stoke Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :