Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim zhvishet 100% (Foto+18)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim zhvishet 100% (Foto+18)” plus 39 more Express Rozë


Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim zhvishet 100% (Foto+18)

Posted: 11 Jan 2017 10:27 AM PST

Jelena Karleusa është bërë shumë e zëshme para disa kohësh kur akuzoi Kim Kardashian se ajo po i kopjonte stilin e veshjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është dashuria e Bleros (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 10:25 AM PST

Këngëtari Blero di të jetë shumë emocional në postimet e tij të ndryshme në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila gjen justifikimin përse është ende beqare (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 10:17 AM PST

Ish-konkurrentja e Big Brother Xhensila Pere ka publikuar një foto mjaft provokuese të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujt po ja tregon muskujt Genc Prelvukaj (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 10:01 AM PST

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj vazhdon të jetë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush po e “ngrohë” Teuta Krasniqin (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 09:50 AM PST

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi që nga koha që është bërë nënë për herë të dytë është angazhuar shumë me familjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si do të duket shtëpia e Big Brother 9 (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 09:49 AM PST

Edicioni i 9-të i Big Brother Albania pritet të nisë gjatë muajit mars.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dua Lipa: Ishte e pamundur të depërtoja nga Kosova

Posted: 11 Jan 2017 09:48 AM PST

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka deklaruar për "V Magazine" se nuk do të mund të kishte arritur suksesin që po shijon tani sikur të provonte të depërtonte me muzikë nga Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barbana Dini shfaqet për herë të parë pas humbjes së Ergit (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 09:35 AM PST

Pas vdekjes së vëllait të saj, këngëtarit Ergi Dini në një aksident këngëtarja Barbana Dini nuk ishte shfaqur më në publik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie

Posted: 11 Jan 2017 09:17 AM PST

Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Incidenti i Anxhela Peristerit, flet këngëtarja: Më shumë bujë bëri gjoksi sesa…

Posted: 11 Jan 2017 09:16 AM PST

Një incident "hot" i ka ndodhur Anxhela Peristerit dy ditë më parë teksa ka qenë e ftuara e Rudina Magjistarit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cozman nuk e harron dashurinë e vjetër (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:59 AM PST

Pavarësisht asaj se këngëtarja Tuna sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën, Cozman si duket ende nuk e ka harruar atë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është “rrena” më e madhe e Bleona Qerretit (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:54 AM PST

Këngëtarja Bleona Qereti gjithmonë ka dëshiruar të ketë një karrierë të suksesshme dhe të depërtojë jashtë kufijve shqiptarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikojeni si e luan Tuna çyçekun  (VIDEO)

Posted: 11 Jan 2017 08:49 AM PST

Tuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur fillon jeta e vërtetë! Tregon Afrona Dika (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:49 AM PST

E fejuara e këngëtarit Blero, Afrona Dika ka një mesazh interesant për shumicën e fansave të saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktores i dalin lotët pas 9 orëve të xhirimeve të një skene seksi (VIDEO)

Posted: 11 Jan 2017 08:42 AM PST

Aktorja Sienna Miller, ka zbuluar se ajo ishte në siklet gjatë xhirimit të një skenë seksi me kolegun Ben Affleck, dhe atë për nëntë orë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda “pushton” median më të madhe amerikane (Video)

Posted: 11 Jan 2017 08:37 AM PST

Linda Halimi ka zgjuar edhe më shumë kërshërinë e shikuesve amerikanë pas fitimit të festivalit të RTSH-së.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një mbretëreshë si Adelina Tahiri (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:31 AM PST

Adelina Tahiri është një këngëtare shumë e njohur. Këngët e saj janë pëlqyer shumë nga fansat e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Yllka ende nën ndikimin e festave të Vitit të Ri (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:26 AM PST

Këngëtarja e talentuar gjakovare, Yllka Kuqi duket se është ndarë shumë e kënaqur me një fustan të cilin e kishte veshur për Vitin e Ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna zyrtarisht më s’është beqare. Foto e saj me Patrisin menjëherë pas kurorëzimit (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:16 AM PST

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhveshet edhe Dua Lipa (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 08:15 AM PST

Të shumta janë këngëtaret shqiptare të cilat janë zhveshur duke treguar linjat trupore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këta janë djemtë e Okit (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 07:59 AM PST

Aktori i njohur, Fatmir Spahiu është tejet aktiv në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Diellza e Afërdita në pushime së bashku (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 07:57 AM PST

Dy shoqe të pandashme si Diellza Kolgeci e Afërdita Paçarada.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kida po fillon me ndryshime (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 07:41 AM PST

Flokë të zezë e të gjatë. Kështu nuk jeni mësuar ta shihni këngëtaren Orhidea Latifi-Kida.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)

Posted: 11 Jan 2017 07:24 AM PST

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ku po shkon Gjiko dhe me kë? (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 07:03 AM PST

Në këto ditë me reshje borë, shumë artistë kanë zgjedhur të pushojnë disa ditë në vendet malore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi në arrati, 'thur' vargje për policinë (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 06:52 AM PST

​Prej disa ditësh reperi shqiptar është në arrati.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktorja e Hollywood-it del pa trohë grimi me fëmijën e saj (FOTO)

Posted: 11 Jan 2017 06:40 AM PST

Aktorja e famshme, Jennifer Garner, ka treguar se duket e përkryer dhe pa një trohë grimi në fytyrën e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Geti prezanton gruan e tij (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 06:35 AM PST

Reperi i njohur Getoar Selimi, nuk ndalon së shprehuri dashurinë që ka për të dashurën e tij Marinën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sfidon modelet dhe këngëtaret, kush është femra që ‘bombardon’ Instagramin (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 06:17 AM PST

Ajo është një nga femrat më të dashuruara me Instagramin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja e njohur në mbështetje për Ramush Haradinaj (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 06:14 AM PST

Pas arrestimit të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinajt në Francë nga policia franceze, Haradinaj ka marrë përkrahje nga shumë qytetarë e politikanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majku këto ditë i ka të nxehta (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 05:48 AM PST

Emri më i përfolur kohëve të fundit të estradës kosovare Majku, pavarësisht temperaturave të ulëta këto ditë, ai po i kalon si më së miri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elita Rudi disa ditë larg nga puna (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 05:41 AM PST

Moderatorja kosovare e emisionit "Elite Zone", Elita Rudi, ka vendosur që për pak ditë të largohet nga profesioni i saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vogëlushja më e bukur në botë, Instagrami i saj "shpërthen" nga shikimet dhe pëlqimet

Posted: 11 Jan 2017 05:40 AM PST

Vogëlushja Anastasia Knajzeva nga Rusia, është vetëm 5 vjeç dhe cilësohet si vajza më e bukur në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bebe Rexha ju tregon si të bëni të pasme seksi (Video)

Posted: 11 Jan 2017 05:26 AM PST

Këngëtarja Bebe Rexha është pëlqyer që në daljen e parë deputuese me këngën "I can't stop drinking about you", ku përveç zërit të magjishëm, ra në sy edhe për hiret e saj trupore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Martohet Tuna (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 05:25 AM PST

Altuna Sejdiu sot pritet t'i japë fund beqarisë së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpati zyrtarisht fillon karrierën si aktor (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 05:19 AM PST

Këngëtari Shpat Kasapi është i njohur për publikun për këngët e tij të suksesshme, të cilat e kanë pasuruar karrierën e tij prej këngëtari.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja ku do ta shikojmë Olta Gixharin këtë herë, priten surpriza... (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 05:18 AM PST

Nuk kishte si të mungonte në këtë emision.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rita Ora shkruan për Barack Obamën. Ja si e quan

Posted: 11 Jan 2017 05:13 AM PST

Këngëtarja me prejardhje kosovare, Rita Ora, e ka quajtur legjendë Barack Obamën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lyrical Son, fjalë të mëdha për nënën (Foto)

Posted: 11 Jan 2017 05:10 AM PST

Reperi fillimin e vitit e ka filluar me festa të veçanta, ditë më parë festoi ditëlindjen e vajzës më një organizim madhështor, shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fluturon, fluturon në akull – ky reper i njohur (Video)

Posted: 11 Jan 2017 05:06 AM PST

Reperi i famshëm amerikan, Robert Rihmeek Williams i njohur si Meek Mill ka mundur të pësojë keq në daljen e djeshme nga shtëpia.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :