Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kina tenton të “rrëmbejë” edhe Lewandowskin, 40 mln euro për kartonin e tij” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Kina tenton të “rrëmbejë” edhe Lewandowskin, 40 mln euro për kartonin e tij” plus 9 more Lajmi i Fundit


Kina tenton të “rrëmbejë” edhe Lewandowskin, 40 mln euro për kartonin e tij

Posted: 08 Jan 2017 07:48 AM PST

Cezary Kucharski, agjenti i Robert Lewandowski, ka pranuar për "SportoweFakty" negociatat që kanë ekzistuar për sulmuesin polak, mbi mundësinë e kalimit të tij në Superligën e Kinës. Edhe pse asnjë klub nuk është përmendur, përfaqësuesi i polakut të Bayern Munich zbuloi se ka folur vetë për shifra marramendëse, mbi 40 milionë euro në vit, pavarësisht ...

Botërori me 48 ekipe? E pabesueshme sa do të fitojë FIFA

Posted: 08 Jan 2017 07:43 AM PST

Një Kupë Bote me 48 ekipe finalist, në vend të të tanishmit me 32 ekipe, siç është propozuar nga ana e presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino, do të gjenerojë 605 milionë euro, sipas një raporti konfidencial të AFP. Formati i fazës finale të këtij turneu global për futbollin parashikohet të jetë me 16 grupe, të ...

Akuzoi babanë për përdhunim, 17-vjeçarja ndryshon dëshminë: Lirojeni, ai s’ka faj!

Posted: 08 Jan 2017 07:25 AM PST

Në një kohë kur mbarë opinioni publik në vend u trondit nga ngjarja në Vlorë ku një 17-vjeçare akuzoi babain e saj se e kishte përdhunuar dhe më pas ajo ishte detyruar që të abortonte në muajin e 6, kjo e fundit tashmë ka ndryshuar dëshminë. Gjatë dëshmisë së saj me inicialet Xh.Ç deklaroi para ...

Donald Trump: Duhet ta ruajmë miqësinë me Rusinë

Posted: 08 Jan 2017 07:18 AM PST

Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, përsëri ka shprehur përkushtim për përmirësim të raporteve me Rusinë. Në një postim të mbrëmshëm në rrjetin Twitter, zoti Trump i ka përsëritur deklaratat e tij të mëparshme, se ai dëshiron të punoj me Moskën për zgjidhjen e problemeve globale. "Duke pasur marrëdhënie të mira me Rusinë është gjë ...

Helikopteri i ushtrisë shpëton jetën e tre personave të izoluar në borë

Posted: 08 Jan 2017 07:10 AM PST

Tre persona të izoluar në një nga zonat më të thella të Pukës janë shpëtuar nga një helikopter "Cougar" i Forcave të Armatosura. Misioni i shpëtimit u zhvilluar në fshatin Iballë të kësaj zone, për shkak se tre personat ishin izoluar në një minierë atje. Tre personat e bllokuar ne Iballe u morën dhe po ...

Zhvishet ish e dashura, Justin Bieber ja cfarë ka humbur

Posted: 08 Jan 2017 06:46 AM PST

Me format perfekte dhe bukurinë që e karakterizon, nuk është e vështirë të kuptohet se çfarë e tërhoqi Justin Bieber te Chantel Jeffries. Modelja 23 vjeçare ka shfaqur se fundi fizikun e saj mahnitës teksa ndodhet në plazhet e Miamit. Bukuroshja e veshur me bikini të bardha, Chantel dukej më seksi se kurrë duke i ...

Interi e nis mbarë, fitore me përmbysje ndaj Udineses

Posted: 08 Jan 2017 06:38 AM PST

Skuadra e Interit e ka nisur mbarë vitin 2017. Zikaltërit morën 3 pikë shumë të rëndësishme ne transfertën ndaj Udineses. Të besuarit e Piolit vuajtën, por arritën të pëmbysin rezultatin në fund të lojës. Udinese e nisi mjaft mirë ndeshjen duke rrezikuar disa herë portën e Handanovic, ndërsa në minutën e 17 Janko shfrytëzon një ...

Sëmundja e Kim Kardashian ka nisur ti përhapet në fytyrë

Posted: 08 Jan 2017 06:29 AM PST

Bukuroshja amerikane Kim Kardashian u kthye për mediat sociale pas një ndërprerje të konsiderueshme pas grabitjes së saj në Paris. Gruaja simpatike dhe e famshme për format e saj, 36 -vjeçare vuan për shumë vite nga sëmundja e psoriazës. Kohët e fundit kjo gjëndj është përkeqësuar, pasi kjo sëmundjë e lëkurës është duke iu përhapur ...

Armina Mevlani larg nga i ftohti, ja ku po bën plazh…

Posted: 08 Jan 2017 06:22 AM PST

Bukuroshja Armina Mevlani e ka gjetur zgjidhjen për tu arratisur nga i ftohti i acartë që ka pushtuar Shqipërinë. Ish-Miss Shqipëria po shijon rrezet e diellit në plazhet e Meksikës. Këtë e ka treguar përmes fotove të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet duke pushuar në "Playa del Carmen". "Duke shijuar Meksikon ...

Gazetari kroat: Ramush Haradinaj, hero, jo kriminel

Posted: 08 Jan 2017 06:17 AM PST

Gazetari kroat, Velimir Bujanec, ka reaguar pas arrestimit të ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj të mërkurën në Francë, në bazë të një urdhër-arresti ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia. Bujanec, i cili është moderator televiziv në Kroaci, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka thënë se kroatët e dinë mirë se cilët popuj i kanë ...

Related Posts :