Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kjo është zhurma që lëshon një veturë me 1850bhp (Video)” plus 23 more Express AutoTech

loading...

“Kjo është zhurma që lëshon një veturë me 1850bhp (Video)” plus 23 more Express AutoTech


Kjo është zhurma që lëshon një veturë me 1850bhp (Video)

Posted: 12 Jan 2017 01:42 PM PST

Një veturë e fuqishme si kjo që do ta shihni në video më poshtë, sigurisht ka edhe zhurmë të fuqishme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Viti 2017 do të jetë një vit plot risi për Apple: Ja çfarë duhet të presim

Posted: 12 Jan 2017 01:14 PM PST

Viti 2017 do të jetë padyshim një vit i rëndësishëm për Apple, kjo falë risive të shumta që pritet të vijnë. Le t'i zbulojmë së bashku se cilat janë të reja që na presin për iPhone, iPad, Mac, Apple Watch dhe kompaninë Apple në përgjithësi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Spotify i ofron punë Barack Obamas

Posted: 12 Jan 2017 12:41 PM PST

Është në ditët e fundit të detyrës së tij, por për presidentin amerikan Barak Obama, është gati një ofertë e re pune. Është Spotify, platforma për muzikën në streaming, që i ka ofruar presidentit në largim një pozicion ad hoc, të jetë "Presidenti i Playlist-ës".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është Golfi elektronik i VW për vitin 2017 (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 12:29 PM PST

Ndryshe nga veturat si Tiguan dhe Atlas, VW solli edhe një model të ri të e-Golf në Detroit, që përfaqëson një përmirësim të madh të paraardhësit të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se sa kuajfuqi do t'i ketë hipervetura që Mercedes do ta prezantojë në shtator

Posted: 12 Jan 2017 12:24 PM PST

"Project One", hiperautomobili i ri i Mercedes-AMG do të debutojë në muajin shtator në Frankfurt Motor Show.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modeli i ri Q8 i Audi, pamje nga afër (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 12:11 PM PST

Dinamik, efiçient dhe shumë i rehatshëm, ky është përshkrimi për konceptin më të ri nga Audi i cili u prezantua në ngjarjen e veturave 2017 Detroit Auto Show.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mercedesi i ri ju lë pa fjalë (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 12:06 PM PST

Anëtari i tretë në versionin Coupe të Mercedes-Benz debutoi në ngjarjen e veturave në Detroit në formë të një modeli E-Class.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ford GT do të jetë veturë shumë më e mirë se që pritej (FOTO)

Posted: 12 Jan 2017 10:45 AM PST

Modeli i ri GT nga prodhuesi amerikan Ford, pritej të jetë konkurrent me Porsche, McLaren dhe Ferrari, por që tani bëhet e ditur se do t'i ketë edhe disa veçanti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Porsche ka arritur një rekord të ri historik

Posted: 12 Jan 2017 09:50 AM PST

Prodhuesi gjerman i makinave sportive luksoze ka tejkaluar shitjet e vitit 2015 dhe regjistroi një rezultat të ri, më të mirin në historinë e saj, me 237,778 automjete dorëzuara në gjithë botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nokia 8, modeli tjetër që po vjen nga gjiganti i dikurshëm mobil

Posted: 12 Jan 2017 09:12 AM PST

Sipas Total Tech Media, dy telefona të pa-njoftuar të Nokia-së kanë qenë të shfaqur në ngjarjen teknologjike CES 2017. Burimet bëjnë të ditur se pajisjet e shfaqura kanë emrin kodik 'Supreme' dhe mund të vijnë në treg si Nokia 8.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook tani ju lejon të transmetoni video live nga uebi

Posted: 12 Jan 2017 09:09 AM PST

Facebook të mërkurën filloi të lëshojë veçori të reja për videot live, duke ofruar një mënyrë të re për publikuesit se si të prodhojnë përmbajtje për rrjetin social.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Apple fiton patentën për iPhone 8 transparent

Posted: 12 Jan 2017 08:56 AM PST

iPhone i ardhshëm i Apple mund të vijë me një ekran transparent, thuhet sipas një patente të garantuar nga kompania.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook ju dëgjon edhe çfarë flisni

Posted: 12 Jan 2017 08:32 AM PST

Facebook mund të jetë duke i dëgjuar bisedat e njerëzve gjatë gjithë kohës, thotë një ekspert.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google shuan projektin "Titan", vazhdon me “Loon” për internet në mbarë botën

Posted: 12 Jan 2017 07:41 AM PST

Kompania mëmë e Google, Alphabet, konfirmoi se zgjodhi balonat në vend të avionëve pa pilot për të siguruar shërbimet e internetit nga qielli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë të përdorni që dyert e makinës të mos ngrijnë (Video)

Posted: 12 Jan 2017 07:40 AM PST

I ftohti polar i ditëve të fundit ka sjellë probleme të shumta me qarkullimin e mjeteve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Celulari që paloset i Samsung do të bëhet realitet këtë vit

Posted: 12 Jan 2017 07:06 AM PST

Samsung duket se ka qenë duke punuar që një kohë në një celular që mund të paloset dhe mund ta lansojë atë këtë vit, thuhet sipas një raporti nga Korea.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

HTC zbuloi dy modele të reja - HTC U Ultra dhe HTC U Play (FOTO)

Posted: 12 Jan 2017 06:59 AM PST

Gjiganti teknologjik nga Tajvani, HTC, sot zbuloi dy smartfonë të rinj: HTC U Ultra dhe HTC U Play.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

S’do ta besoni sa është çmimi i kësaj makine (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 05:56 AM PST

Është padyshim një prej makinave më të bukura që mund të kemi parë, por çmimi ndoshta është pak i ekzagjeruar, pavarësisht historisë që ka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk dini si t'i vendosni zinxhirët makinës? Kjo video do t'ju ndihmojë shumë

Posted: 12 Jan 2017 05:31 AM PST

Bora dhe akulli janë një ndër shkaktarët kryesorë të aksidenteve që ndodhin në dimër. Ndaj dhe është e këshillueshme që të përdoren zinxhirët në akset ku dëbora ka shtruar, por një pjesë e mirë e shoferëve nuk dinë se si t'i vendosin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook nxjerr Projektin Gazetaresk

Posted: 12 Jan 2017 05:26 AM PST

Facebook intensifikon luftën ndaj lajmeve false dhe forcon lidhjet me mediat për të ndihmuar në rritjen e audiencës së tyre dhe për të promovuar përmbajtje me cilësi në rrjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo risi e Facebook-ut do t'ju zemërojë pa masë

Posted: 12 Jan 2017 04:43 AM PST

Rrjeti social më i përdorur në botë është duke testuar një opsion të ri që mund të zemërojë përdoruesit e rrjetit social.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google mbyll programin për ofrimin e internetit me dronë

Posted: 12 Jan 2017 04:41 AM PST

Në vitin 2014 Google ka blerë Titan Aerospace dhe ka punuar për të përdorur dronët për të shpërndarë internet, por tani duket se ky program është ndaluar, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Porsche Cayenne coupe i ri spiunohet gjatë testimit [Foto]

Posted: 12 Jan 2017 03:22 AM PST

Porsche duke zgjeruar linjën SUV me versionin e ri në formë coupe për terrene të vështira me gjeneratën e ardhshme të Cayenne, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Audi RS6 kundër Mercedes-AMG E63 S [VIDEO]

Posted: 12 Jan 2017 01:27 AM PST

Veturat karavan (me Porto bagazh) janë të ndërtuara për familje duke pasur në mendje hapësirën e bollshme brenda tyre. Por disa familjeve duket se ju nevojiten më shumë se 550KF.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :