Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kjo mund të jetë risia e radhës në Twitter” plus 7 more Express AutoTech

loading...

“Kjo mund të jetë risia e radhës në Twitter” plus 7 more Express AutoTech


Kjo mund të jetë risia e radhës në Twitter

Posted: 01 Jan 2017 01:40 PM PST

Twitter mund të vendosë edhe mundësinë e redaktimit të postimeve që kemi publikuar. Në një sesion publik "pyetje dhe përgjigje", në mikroblog, numri një i komapnisë, Jack Dorsey është pro kërkesave të përdoruesve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky ishte aplikacioni më i popullarizuar në vitin që lamë pas (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 11:20 AM PST

Në ditët e sotme, ne jemi duke përdorë aplikacione të ndryshme, të tilla si aplikacionet për përkthim, konvertim të valutave, kalkulator, si dhe për të kontrolluar e-mailat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Prej nesër WhatsApp nuk bën më në këta celularë

Posted: 01 Jan 2017 10:29 AM PST

Miliona përdorues të WhatsApp më nuk do të jenë në gjendje që ta përdorin atë këtë vit, pasi aplikacioni do të pushojë së funksionuari në celularë të vjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

BMW M3 i kuq si Ferrari (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 08:42 AM PST

Ndoshta nuk është prodhuar nga Ferrari, por kjo veturë duket me të vërtetë me një ngjyrë si të Ferrarit – dhe që e pranojmë se duket shumë bukur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ateisti Mark Zuckerberg bëhet me fe

Posted: 01 Jan 2017 07:54 AM PST

Themeluesi i Facebook, Mark Zukerberg ka lënë anash ateizmin duke thënë tani se "feja është shumë e rëndësishme".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befasi: Samsung po krijon ‘AirPods’ për Galaxy S8

Posted: 01 Jan 2017 07:46 AM PST

Po, Samsung i pati lansuar kufjet e tij me wireless kohë më parë, kështu që Samsung nuk është duke e kopjuar Apple.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iOS 10.3 do të prezantojë një veçori të re në iPhone

Posted: 01 Jan 2017 07:32 AM PST

Apple ndoshta sapo e ka lëshuar iOS 10.2 disa javë më parë, por iOS 10.3 tashmë veç ka filluar të shfaqet në horizont.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Janë bërë 10 vjet prej kur debutoi iPhone – ja sa i keq duket sot i pari

Posted: 01 Jan 2017 07:12 AM PST

Rreth 10 vjet më parë, Steve Jobs ia prezantoi botës iPhone-in e parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :