Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kryente marrëdhënie në tavolinën e xhamit, por e pëson keq (Foto)” plus 1 more Telegrafi Dështime

loading...

“Kryente marrëdhënie në tavolinën e xhamit, por e pëson keq (Foto)” plus 1 more Telegrafi Dështime


Kryente marrëdhënie në tavolinën e xhamit, por e pëson keq (Foto)

Posted: 12 Jan 2017 08:54 AM PST

Në Bangkok të Tajlandës, një grua që dyshohet të jetë prostitutë, ka mbështetur duart për xhamin e një tavoline të vogël, derisa kryente marrëdhënie me një burrë.

Pesha e saj dhe lëvizjet e shpeshta, kanë bërë që sipërfaqja e xhamit të thyhet dhe ajo të pret dorën dhe krahun, transmeton Telegrafi.

Në pamundësi që ta ndihmojë, partneri saj e ka thirrur autoambulancën dhe Policinë.

"Ata po kryenin një marrëdhënie seksuale të çuditshme, ku ajo qëndronte për tavolinën e kafes, derisa këmbët i kishte në shtrat, ndërsa ai ishte sipër", ka thënë polici që ishte në krye të njësitit.

Fotografitë e censuruara që mund t'i shihni më poshtë, i ka publikuar Policia, në mënyrë që të ngrejë vetëdijen lidhur me pasojat e marrëdhënieve të rrezikshme. /Telegrafi/

The post Kryente marrëdhënie në tavolinën e xhamit, por e pëson keq (Foto) appeared first on Telegrafi.

Balerina shqiptare ngre këmbën dhe ndodh e papritura (Video)

Posted: 12 Jan 2017 01:03 AM PST

Si çdo balerinë profesioniste, edhe Alba Hoxha, që performon në emisionin investigativ "Stop", është hasur me një incident të vogël.

Siç duket edhe në këtë video të disa ditëve më parë, Alba, ka qenë duke performuar një spërkatë vertikale, teksa në momentin që ka ulur këmbët është ngatërruar me getat që kishte veshur.

Një incident i vogël (tek minuta 6.10), të cilin Samiri e kaloi me nota humori. /Albeu.com/

The post Balerina shqiptare ngre këmbën dhe ndodh e papritura (Video) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :