Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ky është, pa dyshim, kalendari më 'i nxehtë' i këtij viti (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Ky është, pa dyshim, kalendari më 'i nxehtë' i këtij viti (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Ky është, pa dyshim, kalendari më 'i nxehtë' i këtij viti (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 09:48 AM PST

Ajo nuk ka pasur kurrë frikë të shfaqë fizikun e saj fenomenal. Dhe Kelly Brook i ka trajtuar mirë fansat e saj për këtë fundviti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eni Koçi publikon klipin e ri në ditën e parë të vitit (Video)

Posted: 01 Jan 2017 09:14 AM PST

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më parë këngëtarja Eni Koçi në ditën e parë të vitit do të publikonte klipin e saj më të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si e nisi vitin Lori Hoxha? (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 09:05 AM PST

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar foton e parë për vitin 2017 duke u shfaqur në formë të shkëlqyer.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë e priti Ledri Vula 2017-ën (FOTO)

Posted: 01 Jan 2017 09:04 AM PST

Ledri Vula kishte vendosur që ndërrimin e motmoteve ta priste pranë familjarëve të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tara e Bleros dhe Teutës ndryshon komplet (FOTO)

Posted: 01 Jan 2017 08:57 AM PST

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi duket se nuk po ngopet me aventurat e bëra gjatë këtyre festave të fundvitit teksa ato po i vazhdon edhe ditën e sotme kur veçse kemi hyrë në vitin 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja shqiptare pozon pa make-up, por me thesarin e saj në duar (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 08:54 AM PST

Modelja shqiptare, e cila prej vitesh jeton në SHBA ku edhe ka krijuar familjen e saj dhe është nënë e një vajze të vogël, ka postuar foto dhe video në Insta Story me të bijën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arilena shfaq gjoksin (FOTO)

Posted: 01 Jan 2017 08:52 AM PST

Këngëtarja Arilena Ara prapë ka mahnitur me dukje.Këngëtarja ka postuar një fotografi mjaft provokuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rudina Magjistari dhe dashuritë e saj të mëdha (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 08:43 AM PST

Edhe moderatorja Rudina Magjistari nuk mund të qëndronte pa publikuar foton e parë të 2017-tës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Fara ekspozon gjoksin ditën e parë të vitit (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 08:28 AM PST

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina ka publikuar foton më të nxehtë për ditën e parë të vitit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Besi dhe Xhensila shfaqet dashurinë në ditën e parë të vitit (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 08:16 AM PST

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj aktori Bes Kallaku kanë kaluar ndërrimin e viteve në Londër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adelina Ismaili po has edhe në këtë problem

Posted: 01 Jan 2017 08:12 AM PST

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, duket se nuk do të mbetet jasht grupit të artistëve të cilët po hasin probleme me gjigandin Youtube.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Anxhelina Hadërgjonaj provokon për festa (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 07:57 AM PST

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese, duke treguar sesi i ka kaluar festat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Urimi origjinal i Hueyda El Saied për ndërrimin e viteve (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 06:39 AM PST

Prezantuesja e njohur Hueyda El Saied ka publikuar një urim mjaft interesant dhe plot humor në këtë fundvit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet tamponi që mundëson seksin edhe gjatë ciklit menstrual (FOTO)

Posted: 01 Jan 2017 06:31 AM PST

Më në fund lajmi i cili do t'i kënaqë edhe femrat edhe meshkujt. Është shpikur tamponi për marrëdhënie seksuale gjatë ciklit menstrual.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Mihrihje Braha hynë në politikë? (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 06:08 AM PST

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha me anë të një videoselfie tregon shumë çka nga vetja e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I dashuri i parë i George Michael kishte vdekur nga AIDS në vitin 1993

Posted: 01 Jan 2017 06:06 AM PST

George Michael kishte bërë vizita të fshehta te nëna e dashurisë së parë në shtëpinë e saj në Brazil.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetares shqiptare i 'qesh fati' pas divorcit, e lumtur dhe e dashuruar

Posted: 01 Jan 2017 06:01 AM PST

Ajo deklaroi ndarjen nga bashkëshorti i saj, pak kohë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila Pere rrëfen sesi ka bërë seks mbi deve (Video)

Posted: 01 Jan 2017 05:58 AM PST

Xhensila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi publikon mesazhet private me babain për Vit të Ri (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 05:27 AM PST

Në këtë ndërrim vitesh nuk kanë munguar urimet dhe mesazhet për një vit të ri të mbarë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Urimi familjar i Ardit Gjebreas për festa (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 05:16 AM PST

Ai është një nga moderatorët dhe artistët më të dashur për publikun shqiptar dhe sigurisht urimi i tij nuk mund të mungonte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristin Prengaj uron me një dekolte shpërthyese (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 05:08 AM PST

Modelja seksi Kristin Prengaj ka uruar të gjithë ndjekësit e saj përmes një foto mjaft provokuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adi Krasta zbulon datën e rikthimit në ekran (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:54 AM PST

Moderatori Adi Krasta kishte lajmëruar më parë kthimin e tij në ekran, por pa përcaktuar një datë fikse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kë po e puthë Kim në buzë, nuk është bashkëshorti (FOTO)

Posted: 01 Jan 2017 04:52 AM PST

Kim Kardashain bëri një shfaqje të rrallë për një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj. Bukuroshja 36 vjeçare, ka preferuar të qendrojë larg vëmendjes që pas grabitjes në Paris, por ajo ka lënë shtëpinë për të vizituar artisten e saj të make up, dhe njëkohësisht mikeshën e saj më të mirë, Joyce Bonelli, pasi ajo ka sjellë në jetë dy djem binjakë.Bonelli nuk mund të mos fotografonte "tezen KiKi" duke mbajtur bebet në krahët e saj, dhe t'ju dhuronte puthjen e parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledina Çelo e dashuruar në krahët e bashkëshortit për Vit të Ri (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:36 AM PST

Këngëtarja Ledina Çelo ka festuar ndërrimin e viteve pranë familjes së saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ami dhe Ermali urojnë me puthje pasionante nga Londra (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:31 AM PST

Çifti i njohur i showbizzit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë uruar Vitin e Ri përmes disa fotove ku shfaqen mjaft të dashuruar duke lënë pas angazhimet e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Moderatorja më në fund e thotë troç për futbollistin shqiptar...ka një vit pa bërë seks!

Posted: 01 Jan 2017 04:30 AM PST

Einxhel Shkira ka qenë e ftuar në emisionin "Oktapod", ku ka folur edhe për marrëdhënien e saj të shumëpërfolur me Bekim Balajn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Floriana Garo uron Vitin e Ri nga Maldivet (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:20 AM PST

Nëse ka një personazh të famshëm që ka "ditur" ta zgjedhë vendin se ku do presë vitin që po troket, ajo ështe Floriana Garo.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Familja Deda 'zhurmon' Instagramin (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 04:20 AM PST

Nata e ndërrimit të viteve vijon të ruajë traditën e të festuarit në mesin e familjeve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara dhe Ledioni publikojnë imazhin më të ëmbël për Vitin e Ri (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:14 AM PST

Të rinj, të bukur, të dashuruar dhe sapo të bekuar me një fëmijë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjithçka që Lori Hoxha dëshiron gjithë vitin, çdo vit! (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 04:07 AM PST

Lori Hoxha mbrëmjen e djeshme e ka festuar Vitin e Ri me familjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë këngët më të klikuara të vitit 2016 (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 04:06 AM PST

Dyshimet për vjedhje të klikimeve nga ana e artistëve shqiptarë ka qenë temë e diskutuar edhe gjatë këtij viti që po e lëmë pas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Historia e përleshjes në mes Noizyt dhe labelit 'Babastars' (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 03:58 AM PST

Rasti më flagrant ishte ai i përleshjes së armatosur mes grupeve rivale "Babastars" dhe OTR-së.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra në seksi e momentit e priti në këtë mënyrë Vitin e Ri (FOTO)

Posted: 01 Jan 2017 03:58 AM PST

Anastasia Kvitko padyshim që është njëra ndër femrat më seksi në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mësoni se çfarë ka bërë Tuna gjatë vitit 2016 (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 03:50 AM PST

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, gjatë vitit 2016 ishte njëra ndër femrat më të komentuara në shoë bizin shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona Qereti nuk e ndal dorën i “kall” meshkujt me foto nudo (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 03:47 AM PST

Këngëtarja Bleona Qereti e ka tepruar duke publikuar fotot e njejta.Sidomos me njërën prej tyre me të cilën ka zgjedhur t'i uroj ndjekësit për vitin 2017, shkruan lajmi.net

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë do të përmbajë edicioni festiv i Express Rozë (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 03:40 AM PST

Formati më i mirë i shoë bizit vendor, më 2 janar do të vijë me një edicion festiv, ku i ka mbledhur në një vend politikan, reper e aktorë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush u bë prindër gjatë vitit 2016 (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 03:33 AM PST

2016'ta është padyshim viti në të cilin ka patur më së shumti shtatzëni dhe lindje tek personazhet e njohura të shoë bizit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë ngjarjet që tronditën dhe shqetësuan opinionin shqiptar gjatë vitit 2016 (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 03:25 AM PST

Viti 2016 nuk do të harrohet asnjëherë për shkak që ishte një vit i cili me ngjarjet që ndodhën në botën e shoë bizit vendor, tronditën të gjithë opinionin shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Partneri i George Michael në Twitter: Ai e vrau veten (Foto)

Posted: 01 Jan 2017 03:21 AM PST

"George Michael tentoi shumë herë ta vriste veten dhe përfundimisht ia doli," ka pohuar i dashuri i legjendës së muzikës, Fadi Fawaz, përmes një statusi në Twitter.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

2po2 publikoi këngën e re për Vitin e Ri (VIDEO)

Posted: 01 Jan 2017 03:20 AM PST

Një ndër reperët më të vjetër në vendin tonë, 2po2, sapo ka lansuar këngën e tij të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :