Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ky ilaç natyral ua largon dhimbjen e kokës për 20 minuta” plus 7 more Express Shneta

loading...

“Ky ilaç natyral ua largon dhimbjen e kokës për 20 minuta” plus 7 more Express Shneta


Ky ilaç natyral ua largon dhimbjen e kokës për 20 minuta

Posted: 01 Jan 2017 09:25 AM PST

Sa herë që nuk i duroni dot dhembjet e tmerrshme të kokës apo simptomat e tensionit të lartë, mjafton të provoni këtë ilaç natyral që do të zgjidhë problemin tuaj në vetëm 20 minuta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Konsumoni pije energjike?! Rrezikoni fatin e këtij 50-vjeçari

Posted: 01 Jan 2017 06:25 AM PST

Mjekët kanë nisur paralajmërimet masive të rreziqeve nga konsumi i tepërt i pijeve energjike, pasi një burrë 50-vjeçar, i cili konsumonte rreth 5 shishe në ditë, u diagnostikua se ishte infektuar nga hepatiti akut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vetëm kështu mund të kthjelleni pas festës

Posted: 01 Jan 2017 02:15 AM PST

Festat e fundvitit po përfundojnë, keni ngrënë dhe pirë mjaft dhe do të dëshironit që t'i ktheheni mënyrës së shëndetshme të jetës. Me këto pesë këshilla të thjeshta filloni me pastrimin edhe të jashtëm edhe të brendshëm të organizmit tuaj që tani!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si të pastroni mëlçinë në vetëm dy ditë me ujë dhe rrush të thatë

Posted: 01 Jan 2017 12:38 AM PST

Mëlçia është një ndër organet më të rëndësishme të trupit, pasi kryen shumë funksione jetike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme nga çka vijnë tumoret

Posted: 31 Dec 2016 11:27 PM PST

Një në gjashtë tumorë duhet t'i atribuohet ndonjë infeksioni sipas një studimi të fundit të bërë në këtë fushë. Kërkuesit e IARC (International Agency for Research on Cancer) me qendër në Lion të Francës dhe pjesë e organizatës botërore të shëndetësisë kanë gjetur se katër agjentë infektivë (Papilloma virus, Helicobacter pylori e dhe viruset B e C) janë shkaku i rreth 2 milionë tumoreve nga 12.7 milionë persona të diagnostikuar me këtë sëmundje brenda një viti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si të merrni veten pas një nate feste

Posted: 31 Dec 2016 11:14 PM PST

Ke festuar mbrëmë? Filloje ditën duke mësuar mbi mirëqenien.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si të merrni veten pas një nate feste

Posted: 31 Dec 2016 12:49 PM PST

Ke festuar mbrëmë? Filloje ditën duke mësuar mbi mirëqenien.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vrapimi në mot me borë, i mirë apo i keq?

Posted: 31 Dec 2016 11:39 AM PST

Vrapimi në kohën kur ka borë, as nuk mund të konsiderohet i mirë as i keq, për kohën sa jeni të shëndetshëm dhe keni bërë matjet e nevojshme rreth kushteve të tokës dhe temperaturës së ajrit, transmeton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :