Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ky ndryshim në Instagram sigurisht se nuk do t’ju pëlqejë (Video)” plus 15 more Express AutoTech

loading...

“Ky ndryshim në Instagram sigurisht se nuk do t’ju pëlqejë (Video)” plus 15 more Express AutoTech


Ky ndryshim në Instagram sigurisht se nuk do t’ju pëlqejë (Video)

Posted: 11 Jan 2017 01:05 PM PST

Rrjeti social Instagram ka bërë edhe një ndryshim në veçorinë e suksesshme "Instagram Stories".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju është harxhuar bateria e telefonit shpejt këtyre ditëve? Kjo mund të ketë qenë arsyeja

Posted: 11 Jan 2017 12:07 PM PST

Shumë përdorues të telefonave me Android (por edhe të iPhone) janë ankuar për probleme me baterinë në telefonat e tyre ditëve të fundit - duke treguar se bateria u zbrazej shumë shpejt, edhe nëse ata nuk e përdornin telefonin shumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kia zbulon veturën sportive Stinger GT [foto]

Posted: 11 Jan 2017 11:08 AM PST

Kia ka zbuluar veturën super sportive Stinger GT në panairin e veturave që është duke u mbajtur në Detroit, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është vetura më e shpejtë në botë me katër ndenjëse (Video)

Posted: 11 Jan 2017 09:56 AM PST

Bentley Continental Supersports, që është lansuar zyrtarisht gjatë javës së kaluar, është vetura më e shpejtë e kësaj kompanie - dhe vetura më e shpejtë në botë me katër ndenjëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aplikacioni “Dashbord” i Twitterit do të mbyllet në muajin e ardhshëm

Posted: 11 Jan 2017 09:32 AM PST

Twitter ka njoftuar se do të ndalë aplikacionin Twitter "Dashboard" gjatë muajit të ardhshëm, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhami më i qëndrueshëm në botë, tani përdoret edhe për... [Foto/Video]

Posted: 11 Jan 2017 06:30 AM PST

Kompania e xhamave mbrojtëse Gorilla Glass, Corning, është bërë e njohur qëkur shumica e prodhuesve të telefonave kanë nisur të përdorin xhamat mbrojtës të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Facebook sjell një risi të re dhe ajo mund t’ju pasurojë!

Posted: 11 Jan 2017 05:43 AM PST

Jeni të fiksuar pas rrjeteve sociale dhe këtë pasion e keni kthyer në një biznes fitimprurës?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këta janë telefonat më të mirë që priten të vijnë në 2017 [FOTO]

Posted: 11 Jan 2017 05:24 AM PST

Është vetëm Janari dhe tashmë kanë filluar të paraqiten disa modele të reja të telefonave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

iPhone 8 me kornizë të çeliktë

Posted: 11 Jan 2017 04:25 AM PST

U raportua për një kohë të gjatë që telefoni i ardhshëm i Apple-it, iPhone 8, nuk do të vijë me trup të përbërë tërësisht nga metali, ndërsa tani kanë nisur të qarkullojnë online detajet për korniza të telefonit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dalin fotot e smartfonit të ri Motorola? (FOTO)

Posted: 11 Jan 2017 03:54 AM PST

Tifozët e teknologjisë këto ditë nuk kanë pritur asgjë të re në lidhje me serinë e ardhshme Moto të kompanisë Motorola, por në internet janë shfaqur fotot e smartfonit të ri Moto G5 Plus.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

10 veturat më të shëmtuara që janë prodhuar ndonjëherë [FOTO]

Posted: 11 Jan 2017 02:36 AM PST

Kur blejmë një veturë, ndër kriteret kryesore në përzgjedhjen e veturës së duhur është dukja e saj e jashtme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni çfarë veture nxjerr për shitje [FOTO]

Posted: 11 Jan 2017 02:24 AM PST

Kjo është vetura më e shkatërruar që keni parë ndonjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Volkswagen prezanton konceptin e minibusit elektrik

Posted: 11 Jan 2017 02:14 AM PST

Volkswagen është duke i dhënë një kthesë të teknologjisë së lartë mikrobusit të tij klasik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Burrit i shpërthen në duar iPhone 7 (Foto/Video)

Posted: 10 Jan 2017 11:13 PM PST

Kamerat e sigurisë të instaluara në një dyqan, kanë filmuar momentin kur një burri i eksplodon në duar telefoni iPhone 7 duke u përfshirë gjithë hapësira nga zjarri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me këtë pajisje, vetura s‘ka asnjë shans të ngecë në borë, baltë apo akull (Video)

Posted: 10 Jan 2017 11:10 PM PST

"Trac-Grabber" është pajisja më e re revolucionare në botën e automobilizmit, pajisje kjo e cila është si një lloj rripi dhe montohet në gomat e veturës për të mos ngecur në kushte të pafavorshme si borë, baltë apo rërë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju ngrihet makina gjatë natës dhe keni vështirësi ta ndizni? Shqiptari e ka gjetur zgjidhjen e do ta ndajë me ju (FOTO)

Posted: 10 Jan 2017 10:38 PM PST

Ngrirja e makinës gjatë natës është problemi kryesor me të cilin përballen një pjesë e mirë e shoferëve, sidomos në mëngjes teksa është shumë e vështirë për ta ndezur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :