Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Libraria : “Marrezite e liqenit, Andrea Vitali - $9.86” plus 1 more

loading...

Libraria : “Marrezite e liqenit, Andrea Vitali - $9.86” plus 1 more


Marrezite e liqenit, Andrea Vitali - $9.86

Posted:

thumb

Një dashuri e kundërshtuar, një kryekomunar ambicioz, një ëndërr aeronautike: komizëm molepsës dhe ndërthurje gjithë pasion e një rrëfimtari të vërtetë. Belanoja është në rrëmujë të madhe.

Kurt Sejit dhe Murka, Nermin Bezmen - $14.79

Posted:

thumb

Me detajet e punuara si një qëndismë në dritën e kërkimeve shumëvjeçare, me të vërtetat e heshtura të historisë, me analizat e karaktereve të pasqyruara me përpikëri dhe me forcën goditëse të realizmit, Kurt Sejit dhe Murka është një histori jete dhe vdekjeje që sërish do ta ringjallni në përfytyrimet tuaja, ku sërish do të mund të gjeni veten tuaj në radhët e tij. 

Related Posts :