Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Linda e çon nw qiell Jennifer Lopezin (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Linda e çon nw qiell Jennifer Lopezin (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Linda e çon nw qiell Jennifer Lopezin (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 09:39 AM PST

Linda Halimi apo Lindita (siç njihet ndërkombëtarisht) është shpallur vitin që lamë pas fituese e Festivalit të 55-të të RTSH-së.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është përgjigja e Erës për ata që e vënë në diskutim talentin e saj (Foto/Video)

Posted: 06 Jan 2017 09:36 AM PST

Era Istrefi i ka treguar fansave se me punë arrihet gjithçka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gripi nuk ka “mëshirë” për Flor Mumajesin, i “prish” biznesin (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 09:30 AM PST

Epidemia e gripit këto ditë duket se i ka prishur shumë punë kantautorit Flori Mumajesi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sara dhe Ledioni prindër me 'kohë të plotë', ja shëtitja e parë të London Noor (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 09:16 AM PST

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha tashmë është e fokusuar vetëm tek vogëlushi i saj London Noor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Angelina Jolie akuzon Brad Pitt për “vënie në dyshim” publikisht të karakteri të saj

Posted: 06 Jan 2017 09:13 AM PST

Beteja e kujdestarisë në mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt po shkon vetëm duke u shëmtuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Irma Libohova i këndon borës (Video)

Posted: 06 Jan 2017 09:04 AM PST

Këngëtarja Irma Libohova ka gjetur një mënyrë mjaft origjinale për të përshkruar udhëtimin e saj drejt Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jul Deda i futet ‘borës me kokë’ për diçka 'qesharake' (Video)

Posted: 06 Jan 2017 08:54 AM PST

Disa ditë më parë aktori i humorit Julian Deda publikoi një video ku paralajmëronte të gjithë shoferët që të kishin kujdes me rrugët e mbuluara me borë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reagon djali i Remzisë: Mediat po keqpërdorin humorin tim (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 08:54 AM PST

Disa statuse me humor në serbisht të bëra nga Hammi Hamza, kanë nxitur këtë të fundit të reagojë në media

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juliana Pasha ripërjeton ndjesinë e para shumë viteve! (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 08:40 AM PST

Këngëtarja Juliana Pasha ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën ka treguar sesi kanë qenë zgjimet e saj dikur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina ka një dilemë të madhe...kërkon ndihmë nga ndjekësit për ta zgjidhur (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 08:34 AM PST

Për Armina Mevlanin temperaturat e ftohta të këtyre ditëve në vendin tonë janë vetëm lajme që ajo lexon në portale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush e ka fatin të strehohet në këtë gjoks? (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 08:33 AM PST

Ajo ka një gjoks gjigant, andaj me shumë qejf e shfaq tek të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vesa bëhet patriote: Brezovica është e jona (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 08:30 AM PST

Këngëtarja Vesa Luma këto ditë është duke qëndruar në Kosovë, ku është duke kaluar disa ditë pushimi bashkë me familjarët e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu reagon Rene për “BonBon” të Erës (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 07:24 AM PST

Super projekti i këngëtares Era Istrefi përpos që pushtoi të gjithë vendet shqipfolëse arriti shumë shpejt të pushtojë edhe botën, e falë tij dhe talentit të saj, Era sot gëzon kontratë me një prej kompanive më të njohura muzikore në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Videoja e “nxehtë” e Bebe Rexhës (Video)

Posted: 06 Jan 2017 07:15 AM PST

Bebe Rexha ka publikuar klipin e saj më të ri, "I Got You"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sinani zgjat pushimet, atmosferë e këndshme në shtëpinë e tij (FOTO)

Posted: 06 Jan 2017 07:13 AM PST

Me sa duket këngëtari i njohur Sinan Hoxha, ka vendosur të zgjasë pushimet e fundvitit, pasi një foto e publikuar nga bashkëshortja e tij Andra Destani e tregon këtë gjë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu e bastisën shtëpinë e Stresit sot policia (Video)

Posted: 06 Jan 2017 07:01 AM PST

Policia ka publikuar videon në të cilën policët e kryeqytetit mësyjnë në shtëpinë e babait të Arkimed Lushës, i njohur si Stresi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ç'po "gatuajnë" Noizy dhe Dafina Zeqiri (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 06:58 AM PST

Ata të dy dikur nuk kishin një marrëdhënie të mirë por së fundmi gjërat kanë ndryshuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja të gjitha yjet që e kanë treguar në publik (Foto +16)

Posted: 06 Jan 2017 06:50 AM PST

Për shkak se duhet të ekspozojnë sa më shumë mish, e teprojnë dhe tregojnë më shumë se ç'duhet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Fustani nxjerr zbuluar Greta Koçin, do shikoni më shumë seç duhet (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 06:50 AM PST

Ajo është një nga këngëtaret më të përfolura për ndërhyrjet plastike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Detajet e njëjta të Norës me Erën (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 06:35 AM PST

Nora dhe Era kanë stile të bukura por ndryshe nga njëra tjetra

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E çuditshme, djali i Remzisë bën statuse në serbisht në Instagram (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 06:33 AM PST

Nuk ka shumë ditë që djali i këngëtares Remzie Osmani ka konfirmuar lidhjen e tij të dashurisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka do të thotë e qeshura e Tarës për Bleron (Video)

Posted: 06 Jan 2017 06:25 AM PST

Blero dhe vajza e tij kanë vendosur që në ditët e ftohta të argëtohen me dëborën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur deputetja e Kosovës u “besatua” me Kahrimanin (Video)

Posted: 06 Jan 2017 06:18 AM PST

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Blerta Deliu, ishte aktore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtari i njohur shqiptar: Jam grek nga Epiri i Veriut (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 06:15 AM PST

​Ai ёshtё njё nga emrat mё tё njohur tё muzikёs pop-rok nё shtetin grek.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mr.Bean feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Posted: 06 Jan 2017 06:13 AM PST

Është njeriu që pa folur fare i bëri shumë persona të qeshin me zë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Meda ia shan nënën Francës (VIDEO)

Posted: 06 Jan 2017 06:08 AM PST

Meda është prekur shumë nga arrestimi i kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, nga autoritetet franceze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bojken Lako ka gati projektin e ri për të rinjtë e talentuar (Video)

Posted: 06 Jan 2017 06:06 AM PST

​Bojken Lako ka prezantuar projektin e tij të ri të quajtur "Bulza".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barbi nga Kazakistani (FOTO)

Posted: 06 Jan 2017 05:52 AM PST

Dinara Rakhimbaeva është një vajzë 21-vjeçare që konsiderohet si Barbi i Kazakistanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luftë modelesh për djalin e Presidentit! Kush është e dashura e tij (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:48 AM PST

Duket se modelet e kanë vënë në thumb djalin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, Endritin, pasi që tani thuhet se e dashura e tij mbetet Drita, ajo që ka qenë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arrestohet fotografi që publikoi fotot nudo të gruas së Trump-it (Foto +18)

Posted: 06 Jan 2017 05:46 AM PST

Pas një investigimi gati dyvjeçar nga Agjencia Amerikane DEA është vënë në pranga 36-vjeçari Alexandre De Basseville, fotograf me origjinë nga Zvicra.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është nëna seksi e Alban dhe Beatrix Ramosaj (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:31 AM PST

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka publikuar një fotografi me nënën e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto tri këngëtare të estradës kanë qenë shoqe në shkollë fillore (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:27 AM PST

Tri këngëtaret e Kosovës, Nora Istrefi, Zanfina Ismajli dhe Fjolla Krasniqi, përpos që janë të njohura në publik, ato i bashkon edhe një fakt tjetër

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gold AG e “çon” nënën në Qabe (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:22 AM PST

Reperi i njohur, Gold AG, ndryshe nga pjesa dërmuese e artistëve tanë, të cilët ende po vazhdojnë punën e ngjeshur në këtë fillimvit, ka zgjedhur që të pushojë disa ditë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Remzie Osmani prezanton renë, ia “kalon” Leartës së Shkurtës (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:19 AM PST

Djali i këngëtares, Remzie Osmani, Hammi, ka bërë publike lidhjen e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Policia zvicerane ndalon një këngëtare shqiptare (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:15 AM PST

Mbrëmja e kaluar nuk ishte ndoshta ndër më të mirat për këngëtaren Daniela Kamberi të njohur për publikun si Fibi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani ndryshe nga të gjithë... Ja çfarë publikon (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:15 AM PST

Ndërkohë që gjithë vendi është mbuluar nga bora dhe VIP-at e Tiranës janë më entuziastë se asnjëherë me motin, Albana Osmani publikon një foto ndryshe nga të gjithë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shikoni si duket Diana Avdiu pa grim (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 05:12 AM PST

Modelja e njohur, Diana Avdiu, jo pak herë ka ditur të na mahnisë me bukurinë e saj natyrale, të cilën për asnjë moment të vetëm nuk ka hezituar ta shfaqë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stilisti bëhet nostalgjik, tregon Tiranën e viteve '85 të mbuluar nga bora (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 04:43 AM PST

Rreshjet e borës që mbuluan Tiranën kanë zgjuar kujtimet e viteve të shkuara të disa personave VIP.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe këngëtari Labi proteston kundër arrestimit të Haradinajt (Foto)

Posted: 06 Jan 2017 04:37 AM PST

Edhe këngëtari Labinot Tahiri është nisur drejt Ambasadës së Francës në Prishtinë, duke iu bashkuar marshit protestues kundër arrestimit dhe mbajtjes në paraburgim të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj, nga autoritetet franceze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mr. Bean feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbi supe...

Posted: 06 Jan 2017 04:32 AM PST

​Ai është një nga komikët më të dashur të kinemasë botërore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :